Wybierz swoją aktywność
Wybierz kierunek
Wybierz termin

Najbliższe wycieczki objazdowe

      Interesuje Cię inny kierunek? W swojej ofercie posiadamy również wycieczki aktywne w innych destynacjach takich jak:  Chorwacja, Francja, Grecja, Hiszpania, Niemcy, Polska, Rumunia, Szwajcaria, Ukraina, Włochy, Malta, Mołdawia, Chiny, AZJA, Islandia, Szwecja, Norwegia, Finlandia, POZOSTAŁE, Słowenia, Litwa, Estonia, Rosja, Gruzja, Japonia, Stany Zjednoczone, Kuba, Jordania, Turcja, Armenia, Kirgistan, Meksyk, Izrael

      Wycieczki objazdowe oraz wycieczki zagraniczne dla chętnych spędzenia niezapomnianych wakacji. Bogata oferta wycieczek krajoznawczych, jak i wczasów zagranicznych. Przyłącz się do turystyki aktywnej organizowanej przez znane biura podróży, które proponują ciekawe wczasy i wakacje, wyjazdy objazdowe, jak i ofertę all inclusive. Wakacyjne oferty obejmują szeroki wachlarz: m.in. wycieczki autokarowe, wczasy ze zwiedzaniem oraz wycieczki last minute. Rozpocznij podróż do jednego z popularnych kierunków. Wybierz zorganizowane wycieczki po Europie, poznaj kraje Skandynawskie, zobacz zorzę polarną na Islandii.

      Zwiedzaj zamki w Rumunii, podziwiaj obfite w piękne krajobrazy, dobra kultury i smaczną kuchnię Włochy, Hiszpanię, bądź zapierające dech w piersiach wybrzeża Portugalii. Wybierz się w podróż na Bałkany, które są jak nieoszlifowany diament, do Jordanii, Maroka, Gruzji, Uzbekistanu, Iranu będącego mozaiką perskiej kultury, a może i dalej, do Japonii, Malezji, Wietnamu będącego krainą smoka lub Nowej Zelandii, krainy misia koali. Podążaj jedwabnymi szlakami Uzbekistanu. Odszukaj błękitną perłę Syberii: Bajkał. Podziwiaj egzotyczne Królestwo Majów: Meksyk. Zatańcz salsę i zasmakuj rumu na Kubie. Poznaj środek świata jakim jest Galapagos. Zaurocz się pięknem Parków Narodowych USA.