SweatLodge LANZAROTE - Wyspy Kanaryjskie

Formy aktywności
Wyżywienie
All Inclusive

Wycieczka chwilowo niedostępna.

O wyprawie

DAJ SOBIE WYCISK  na LAZAROTE – Nowe Życie w 8 dni!

BOOTCAMP DE LUXE: joga - wycisk - cardiotrekking - fitness - masaże - dieta - relaksacja - ROWERY lub KAJAKI

BEZKOMPROMISOWO: program All-Inclusive

CODZIENNIE: od rana do wieczora

RADYKALNIE I SKUTECZNIE: super ekipa i specjaliści

DETOKS: przez dietę i wycisk

PŁASKI BRZUCH: Twoja nowa figura

UNIKALNY TYDZIEŃ: wycisk + luksus + reset + regeneracja

LANZAROTE - magiczna wyspa stworzona przez naturę dla duszy i ciała...

Wyspa Lanzarote to miejsce wyjątkowe pod każdym względem. Natura jest tu wszechobecna, zachwyca, sprzyja kontemplacji, daje ukojenie oczom i duszy. Lanzarote to jedno z niewielu już miejsc w Europie (Hiszpania/Wyspy Kanaryjskie) w bardzo mądry sposób chronione przed komercyjną turystyką, dzięki czemu zachowuje swoje piękno w sposób niespotykany nigdzie indziej.

Wiele osób zakochuje się w tej hipnotyzującej krainie i już zawsze nosi w sercach niezapomniane widoki i i magiczną atmosferę: księżycowy krajobraz, piękne, dostojne i tajemnicze wulkany, ocean, klimat, przestrzenie, powietrze, zachody i wschody słońca, jak ze snów. Jest to również wyspa stworzona dla ciała i aktywności: unikalne szlaki górskie i ocean to arena do walki o kondycję i figurę wprost wymarzona.

Do tego nasza ekipa - złożona z najlepszych przewodników, instruktorów jogi i fitnessu, kucharzy i masażystów - z zakwaterowaniem w najpiękniejszych domach. W marcu - z podgrzewanym basenem i jacuzzi z widokiem na wulkany i ocean.

DajSobieWycisk – SweatLodge to pierwszy prawdziwy "boot camp" w Polsce łączący w sobie bezkompromisowy wycisk z luksusowymi warunkami sprzyjającymi wyciszeniu i regeneracji psychicznej!

To program odnowy (dla kobiet i mężczyzn), podczas którego zmotywujemy Was do CODZIENNEJ, BEZKOMPROMISOWEJ aktywności fizycznej od świtu (dosłownie!) do nocy, przez 8 dni, i sprawimy, że to POKOCHASZ.

Przez pierwsze dwa-trzy dni uczestnicy odczuwają znaczne zmęczenie i ból mięśni, a Ci przyzwyczajeni do przejadania się – lekki głód. Potem kryzys mija i - wraz z redukcją apetytu na podjadanie między posiłkami (na co i tak nie pozwalamy :-) – rośnie APETYT NA ŻYCIE i nowe wyzwania.

Totalnie Nowy Wymiar Odnowy... Szybki, radykalny i skuteczny i unikalny – poprzez połączenie ostrego wycisku fizycznego z duchową kontemplacją. Pozwala w krótkim czasie odzyskać formę, poprawić figurę i odnaleźć równowagę psychiczną i spokój. Dodatkowo, daje motywację do kontynuowania dobrych nawyków przez wiele miesięcy po zakończeniu programu.

Podczas programu DajSobieWycisk rozpieszczamy naszych uczestników luksusowymi warunkami (piękna lokalizacja, komfortowe pokoje), pysznymi (acz bezkompromisowo dzielonymi na właściwe porcje :-) posiłkami, nastrojem sprzyjającym wyciszeniu i oderwaniu się od codzienności. Nie mamy jednak litości w zakresie słodkiego reżimu, który narzucamy bezkompromisowo. I to właśnie nasi uczestnicy KOCHAJĄ najbardziej…

POWER JOGA - WYCISK podczas KARDIOTREKKINGÓW szlakami wulkanów - MASAŻE - wycisk na PŁASKI BRZUCH - RELAKSACJA - DIETA DETOKS + ENERGIA to nasza codzienna kombinacja, która sprawi, że wyjedziesz do domu czując się jak po kilkutygodniowych wakacjach… Wszystkie zajęcia dla kobiet i mężczyzn, wszystkie obowiązkowe, wszystkie ... dające wycisk, po dwóch dniach .... uzależniające!

SWEAT LODGE ... zostaw przed bramą naszej chaty swoje troski, pośpiech, komórkę i laptopa - poddaj się rozkosznemu reżimowi, ogromnej dawce ruchu, a nade wszystko skorzystaj z możliwości obcowania z własną duszą i marzeniami ... DAJ SOBIE WYCISK!

 • PRZYGOTUJ SIĘ NA ...

.... bezlitosny wycisk – 10 godzin dziennie zróżnicowanej aktywności fizycznej (aerobowe kondycyjne wędrówki po szlakach górskich, ćwiczenia kształtujące mięśnie brzucha, power joga), masaże oraz dieta oczyszczająca organizm. 

.... 8 dni wycisku – pierwsze trzy będą przełomowe – każdy kolejny dzień stopniowo będzie odsłaniał sens i skuteczność naszego programu odnowy.

 • BĘDZIE ...

.... luksusowo i pięknie, ale na pewno NIE BĘDZIE ŁATWO. Rygor narzucany jest dyskretnie,  prawie niepostrzeżenie, ale BEZLITOŚNIE i BEZKOMPROMISOWO. Tempo i różnorodność są tak duże, że grupa zupełnie nieznanych sobie osób integruje się ze sobą błyskawicznie. Osoby poszukujące spokoju i kontemplacji mają warunki do tego, gdyż grupy są kameralne, a chata górska zapewnia komfort i wygodę dla naszej grupy. Do dyspozycji są pokoje: 1- i 2-osobowe.

 • WYOBRAŹ SOBIE ....

.... piękną, klimatyczną odosobnioną willę kanaryjską (finca), światło świec o świcie i zmierzchu, kojącą muzykę, tlące się drewno w kominku, przytulne pokoje... Najpiękniejsze szlaki górskie... Kameralna grupa uczestników – ludzi zdeterminowanych, aby „dać sobie wycisk” i na nowo odnaleźć w sobie pokłady radości i wewnętrznego spokoju...

 • PO TURNUSIE ...

.... nowe spojrzenie na życie, wiosna w sercu, lifting ciała i duszy, powrót do marzeń i determinacja do ich spełniania, nowa energia, chęć do pozytywnych zmian... Odnowa SweatLodge przekonuje, że wędrówka w góry może być podróżą w głąb siebie, a aktywność fizyczna w dużych dawkach może pomóc w odzyskaniu harmonii.

Pobierz obrazkiPobierz obrazkiPobierz obrazki


SWEAT LODGE - Daj Sobie Wycisk:
 wypoć złe emocje, toksyny, spal kalorie i zredukuj tkankę tłuszczową, poddając się "słodkiemu reżimowi" w górach. Przekroczysz granice, pokonasz słabości i pokochasz nowy styl życia!

Daj Sobie Wycisk to prawdziwy wycisk i totalna odnowa w wersji de luxe. Najaktywniejszy tydzień w otoczeniu magicznych gór, pięknej luksusowej willi górskiej, pod opieką super ekipy, która zmotywuje KAŻDEGO i ułatwi przejście przez cały program.

Daj Sobie Wycisk to więcej, niż wczasy odchudzające! To program totalnej odnowy dla kobiet i mężczyzn, na który składają się: wysiłek fizyczny, trekking, masaże, relaks, dieta, detoks, rzeźbienie ciała.
Tygodniowy program odnowy biologicznej dla kobiet i mężczyzn. Bootcamp, podczas którego wyrzeźbisz swoje ciało i duszę. Na program składa się ruch fizyczny i dieta, która oczyści z toksyn Twój organizm. 

Tydzień CODZIENNEJ, bezkompromisowej aktywności fizycznej od świtu do nocy: MASAŻE, joga, trekkingi kondycyjne, wycisk na płaski brzuch, treningi, taniec i dieta detoks przez 7 dni! Tydzień wyrzeczeń - zmiana na całe życie!

Pobierz obrazkiPobierz obrazkiPobierz obrazkiPobierz obrazki


DLA KOGO ?

To unikalny holistyczny program aktywnej odnowy ciała i duszy. Naszemu programowi ”poddają się” zarówno amatorzy aktywnego stylu życia, jak i osoby chcące wreszcie wyrwać się “zza biurka” i zerwać z siedzącym trybem życia. To kobiety i mężczyźni, dojrzali i młodzi, którzy pragną czegoś więcej!

Poszukujący, tęskniący za zmianą, zdeterminowani, otwarci na piękno, ciekawi świata, chętni przełamywać własne ograniczenia, podróżować w głąb siebie... Przyjeżdżają, aby w luksusowych warunkach, umożliwiających odosobnienie i kontemplację, trenować swe ciało i regenerować się psychicznie, poczuć spełnienie i radość. DajSobieWycisk/SweatLodge to program dla tęskniących za pięknem duszy, natury i chcących oddać się rozkosznemu “reżimowi” naszego programu. Niektórzy nie ukrywają, że pragną wręcz zmusić się do tego – bez możliwości wymówek. I to nie tylko w imię smukłego ciała i świetnego wyglądu. Oni wiedzą - lub dowiadują się u nas - że prawdziwe piękno  ma swoje źrodło w duszy i że ten program, jak żaden inny, poprzez podróż w głąb siebie i wysiłek fizyczny, pomaga odnaleźć równowagę i szczęście. 

Tygodniowy pobyt na naszym Bootcampie z pewnością może pomóc również tym, którzy nie są systematyczni, od dawna marzą o zgrabniejszej sylwetce, podejmują co miesiąc postanowienia „wezmę się za siebie!” i wciąż nie znajdują czasu lub ćwiczą „napadowo”, czyli nieregularnie lub nieprawidłowo. Na obozie naszym turnusie takie wymówki nie będą miały racji bytu. KILKUNASTOOSOBOWA ekipa DajSobieWycisk dopilnuje każdego :-).

Wszyscy - pomimo obaw! - dają radę, bo aktywność fizyczna na naszym programie jest bardzo zróżnicowana i mądrze dawkowana. Podczas codziennych trekkingów kondycyjnychy dzielimy naszych uczestników na grupy, żeby KAŻDEMU umożliwić dawanie z siebie swojego maksimum. Motywacja zapewniona jest przez zdeterminowaną grupę uczestników i bezlitosną ekipę przewodników, joginów, instruktorów fitness, masażystów, kucharzy i prowadzących!

Bardzo wielu uczestników przyjeżdża po prostu schudnąć... Tymczasem tydzień z programem DajSobieWycisk okazuje się czymś więcej.

Odkryj i poczuj:

Wyzwolenie od codzienności i rutyny... 
Radykalną zmianę, o której od dawna marzyli... 
Kompletny reset psychiczny... 
Powrót do wymarzonej wagi, figury i kondycji... 
Przebudzenie pasji i marzeń... 
Powrót do aktywności... 
Wyższy poziom aktywności i kondycji... 
Nowy etap w życiu... 
Siebie... na nowo! ...

Poddaj się naszemu radykalnemu programowi przez 1 tydzień. Ci, którzy chcą schudnąć, tracą z nami kilogramy, centymetry w talii i wzmacniają mięśnie; uczestnicy bez nadwagi rzeźbią ciało i poprawiają kondycję. Wszyscy odzyskują energię życiową, siłę, zdrowsze ciało, spokój ducha, radość, przyjemność i motywację... Kompletny “reset” psychiczny to najczęściej spotykany i często zaskakujący efekt tygodnia z DajSobieWycisk.

TYDZIEŃ WYRZECZEŃ w wersji de luxe ZMIANA NA CAŁE ŻYCIE!

Program

****SweatLodge LANZAROTE****

 • luksusowa willa/kanaryjska finca na Lanzarote w całości na wyłączność kameralnej grupy, położona w okolicach kurortu Puerto del Carmen i Macher, pokoje 1-osobowe lub 2-osobowe, 
 • basen (podgrzewany) z widokiem na wulkany,
 • 8 dni, podczas których poznasz wyspę Lanzarote, zbliżysz się do jej tajemnicy, posmakujesz kultury, klimatu, poczujesz się zjednoczony/a z naturą, oddasz się kontemplacji i naszemu programowi totalnej odnowy ducha i ciała!

Dzień 1:

 • przyloty,
 • podwieczorek/lunch i kolacja - w zależności od godziny przylotu
 • zakwaterowanie 
 • basen
 • plaża
 • relaks: "cisza przed burzą"

Dzień 2 i 3:

 • joga rano lub wieczorem
 • kardio-trekking 
 • masaże
 • trening turbo-brzuch

Dzień 4:

 • Detox Day!
 • specjalne koktaile i posiłki detoksyfikujące,
 • joga,
 • masaże,
 • relaks w basenie
 • plaża
 • dla chętnych w tym dniu możliwa opcja dodatkowa/płatna na miejscu: Dzień Rowerowy lub wycieczka po atrakcjach wyspy
  z instruktorem/przewodnikiem

Dzień 5:

 • joga rano lub wieczorem
 • kardio-trekking
 • trening turbo-brzuch

Dzień 6:

 • Detox Day!
 • specjalne koktaile i posiłki detoksyfikujące
 • joga,
 • masaże,
 • relaks w basenie
 • plaża
 • popołudniowy trekking
 • sesja wieczorna "Kąpiel w dźwiękach gongów" - medytacja i relaksacja

Dzień 7:

 • joga rano lub wieczorem
 • kardio-trekking
 • masaż
 • trening turbo-brzuch/pilates

Dzień 8:

 • joga
 • wyloty
 • lunchbox

Codzienne wyżywienie: śniadania, przekąski, lunche, podwieczorki, kolacje, napoje: woda, herbaty ziołowe detoks


PROGRAM REGENERACYJNY dla CIAŁA I DUSZY na LANZAROTE

8-dniowy program totalnej odnowy dla kobiet i mężczyzn na kanaryjskiej wyspie LANZAROTE. 

Najaktywniejszy program All-Inclusive, podczas który zyskasz nowe siły witalne, które pozostaną z Tobą na wiele miesięcy po powrocie...

SWEAT LODGE - Daj Sobie Wycisk, wypoć złe emocje i toksyny, spal kalorie i zredukuj tkankę tłuszczową.

SWEAT LODGE - Indianie pozbywali się toksyn i złej energii za pomocą wysokich temperatur przebywając w ogrzanym gorącymi kamieniami namiocie. My to samo zrobimy dając sobie wycisk w górach podczas kondycyjnych marszów trekkingowych, jogi, ćwiczeń typu "płaski brzuch" i masaży.

Hektolitry wody wypijanej na trasach i w czasie ćwiczeń oraz lekkie, ale odżywcze posiłki pomogą nam przetrwać i wymieść toksyny z organizmu. SPA, o jakim nikomu dotąd się nie śniło.... Tradycyjne Spa to Sanus per Aquam - Zdrowy przez Wodę, nasz program odnowy to "Zdrowy przez... pot i wycisk... połączony z kompletnym resetem organizmu". 

Image 1Image 2Image 3

Po tych ośmiu dniach podzielisz swoje życie na „przed” i „po” SWEAT LODGE’U. Twój umysł wyciszy się, ciało stanie się jędrne i elastyczne. Jeśli stoisz przed jakąkolwiek życiową decyzją – z większą łatwością ją podejmiesz, pojawi się wspaniałe uczucie wiary we własne możliwości – życiowe, duchowe i fizyczne.

TYDZIEŃ WYRZECZEŃ w wersji de luxe ZMIANA NA CAŁE ŻYCIE.


TREKKINGI SZLAKAMI WULKANÓW LANZAROTE

Codziennie zmotywujemy Cię do 4-6 godz. trekkingu po pięknych szlakach górskich. Góry uczynimy naszą "siłownią" - intensywny marsz pod górę, a potem w dół szlaku w miarę równym tempie to wysiłek o wiele bardziej ekscytujący, niż zajęcia na siłowni. Popracują mięśnie, o istnieniu których nie mieliście pojęcia!...

Góry sprawią, że prawie bezboleśnie przetrwasz taką dawkę ruchu. Piękne widoki, powietrze i lunch na szlaku wynagrodzą Ci wysiłek. Pierwsze dwa dni będą trudne – być może zechcesz nawet zrezygnować – zatęsknisz za tradycyjnym Spa - ale warto przetrzymać kryzys. Trzeciego dnia odnajdziesz w sobie nieznane dotąd siły. Nasze trekkingi są zaplanowane tak, aby zarówno wytrawni "biegacze", jak i osoby bez kondycj,i poradzili sobie. Dzielimy się na dwie grupy, chodzące w innym tempie i innymi trasami. Często po 2-3 dniach osoby w zgrupy "wolniejszej" przechodzą do "szybszej".

U nas kondycję poprawisz skutecznie!. Potężna dawka ruchu i zmiana zwyczajów żywieniowych, które Ci zaserwujemy przyśpieszą Twój metabolizm, wyrzeźbią sylwetkę, oczyszczą organizm i umysł.

Niewiarygodne? Przeżyj to, a zobaczysz, że możliwe. I to dla każdego. Osoba aktywna pokona bariery swoich możliwości. Osoba lubiąca wyspać się i poleniuchować – trzeciego dnia programu przestawi się na nowe tory, bo zacznie dostrzegać i odczuwać efekty swojego wysiłku. Każdy doceni efekty aktywnego wypoczynku już po pierwszych dniach intensywnego trekkingu, ćwiczeń rzeźbiących ciało, jogi i diety detoks+energia.

Image 1Image 2

W góry codziennie wyruszamy z naszej pięknej willi. Pokoje w willi są do indywidualnego wykorzystania lub wspólne dla par lub przyjaciół. Pokoje 1- i 2-osobowe (można również rezerwować jako pojedyncza osoba i dzielić je z innym uczestnikiem/ką).  

Na 7 dni poprosimy Cię o nie-używanie telefonu komórkowego w obecności innych uczestników. Nie będzie presji goniącego Cię czasu. Nasi uczestnicy to osoby od 20 do 100 lat, kobiety, mężczyźni, single, pary, osoby pojedyncze, które pragną zregenerować się przez aktywność fizyczną w mega dawkach serwowaną w super luksusowych warunkach. Trekking po pięknych szlakach w połączeniu z ćwiczeniami rzeźbiącymi, jogą i dietą to istne SPA dla ducha i ciała i niezapomniane przeżycie.


JOGA

Oprócz intensywnych marszów górskich i ćwiczeń na płaski brzuch czekają na Ciebie rozciągające i przywracające sprawność Twoim mięśniom zajęcia "Power Joga" i "Vinyasa Joga", czyli jogi "wysiłkowej" dostosowanej do potrzeb Twojego organizmu poddanemu dużemu wysiłkowi podczas wędrówek górskich.

Joga o wschodzie słońca przed śniadaniem rozciągnie Cię i przygotuje do marszu. Joga o zmierzchu przed kolacją ukoi ból mięśni, który - gwarantujemy - będzie odczuwalny szczególnie podczas pierwszych dni. Zniknie zmęczenie i bolesne napięcie mięśni. Poprawi się działanie narządów wewnętrznych i dotlenienie.

Połączenie ćwiczeń fizycznych, głębokiego oddechu i medytacji wywołuje pozytywne zmiany w organizmie. Umysł uczy się wyciszenia i trudnej sztuki koncentracji.

Power joga to tzw. trening Vinyasa Flow, w czasie którego płynnie przechodzi się od asany do asany. Serce pracuje intensywniej, niż przy innych odmianach jogi, co ułatwia spalanie nadmiaru kalorii, kształtując i rzeźbiąc ramiona, mięśnie brzucha, nóg i pośladków. 


MASAŻE

Codziennie godzinna porcja masażu przynoszącego ulgę zmęczonym mięśniom i Twojej duszy. Umysł się wyciszy, pojawi się uczucie relaksu, spokoju i odprężenia. To jedyny typowy dla tradycyjnego SPA punkt programu...

Masaż może być całościowy lub skoncentrowany na obszarach szczególnie wymagających rozluźnienia. Doświadczysz różnych rodzajow masaży: od sportowego, poprzez rozmaite techniki egzotyczne, relaksacyjne, po refleksologię stóp.

Masaż to nie tylko przyjemny i odprężający zabieg... W procesie regeneracji, odnowy biologicznej i detoksu odgrywa ważną rolę: pobudza układ limfatyczny, przyczyniając się do zmniejszenia ilości płynów zatrzymywanych w organizmie i usuwania toksyn; pobudza naturalny układ odpornościowy, zmniejsza napięcia, rozluźnia sztywne i twarde mięśnie; podnosi poziom energii, wpływa kojąco na umysł. 

Masaże egzotyczne i sportowe serwujemy naszym uczestnikom każdego dnia po całym dniu trekkingu i treningów.


DIETA

Jedzenie będzie pyszne, zdrowe, pełnowartościowe, wspomagające oczyszczenie organizmu. Nasza kuchnia jest nieodłącznym elementem naszego programu odnowy. Niezależnie od tego czy jesteś wegetarianinem, czy jadasz mięso i ryby - przekonasz się jak wspaniała i aromatyczna może być kuchnia wegetariańska. Teraz NOWOŚĆ: Total Detox Day!

Po powrocie bez szkody dla zdrowia możesz powrócić do swoich zwyczajów żywieniowych – nie gwarantujemy jednak, że zechcesz. Nasze jedzenie uzależnia! Jeśli planujesz kontynuować program odchudzający w domu - dostaniesz nasze przepisy. Porcje będą nieduże. Sprzyja to oczyszczeniu i przyśpieszeniu metabolizmu również u osób szczupłych, oraz spalaniu masy tłuszczowej u tych, dla których nasz turnus jest elementem programu odchudzającego.

dieta

Dla osób z określonymi wskazaniami zdrowotnymi możliwe jest nieznaczne zwiększenie porcji. Posiłki wyczaruje dla nas nasz własny kucharz specjalizujący się w smakach kuchni wegetariańskiej. Zapachy i smaki jego kuchni będą za Tobą chodzić jeszcze długo po powrocie...

W środku tygodnia przechodzimy na Total Detox: soki owocowe i warzywne zupy kremy to nasza kombinacja stawiająca kropkę nad "i", jeśli pragniesz oczyścić organizm i zgubić kilogramy. Kolory i smaki naszych eliksirów oczarują Cię i zaskoczą...

Posiłki spożywamy w pięknej jadalni przy wspólnym stole. O świcie i wieczorem oświetlonej światłem świec.

Zmiany w diecie są najskuteczniejszym sposobem usunięcia toksyn z organizmu, redukcji tkanki tłuszczowej podczas programu odchudzającego oraz budowy tkanki mięśniowej. Proces ten staje się jeszcze efektywniejszy, jeśli towarzyszy im intensywna aktywność fizyczna - jak w naszym unikatowym programie odnowy biologicznej. Dieta oczyszczająca i ćwiczenia fizyczne (szczególnie joga) usprawniają pracę wątroby, nerek, płuc, układu trawiennego i pomagają usunąć toksyny.


PŁASKI BRZUCH

Zaserwujemy Ci porcję tzw. "brzuszków", które w połączeniu z megawysiłkiem w górach przyniosą wspaniały efekt.

Po wycisku w górach codziennie zaserwujemy Ci porcję ćwiczeń siłowych tzw. „brzuszków”, które w połączeniu z intensywnym wysiłkiem w górach przyniosą wspaniały efekt wyrzeźbienia tych najtrudniejszych do utrzymania partii mięśniowych.

Po wielogodzinnym wycisku w górach, w czasie którego rozgrzewamy mięśnie, ćwiczenia na płaski brzuch są naprawdę skuteczne.

W środku tygodnia przechodzimy na Total Detox: soki owocowe i warzywne zupy kremy to nasza kombinacja stawiająca kropkę nad "i", jeśli pragniesz oczyścić organizm i zgubić kilogramy. Kolory i smaki naszych eliksirów oczarują Cię i zaskoczą...

Image 3Image 2Image 1

W procesie detoksu/oczyszczania organizmu, który często jest składową programów odnowy biologicznej i odchudzających, ćwiczenia fizyczne, aerobowe i siłowe są niezbędnym elementem. Naturalnie przyczyniają się również do rzeźbienia mięśni i ciała w ogóle. Nasze zestawy ćwiczeń są dynamiczne. Trening podczas ćwiczeń na płaski brzuch, jogi i trekkingu jest intesywny i mobilizuje ciało do pozbywania się zapasów tłuszczu jeszcze długo po zakończeniu wysiłku... Podaruj swoim mięśniom brzucha wycisk... Nasz program treningowy i dieta to spektakularne efekty na długo...

Warunki

Promocyjna oferta cenowa: od EUR 1550/osoba/turnus + 1396PLN czarter bezpośredni z Polski lub inny tańszy lot, np. z Berlina - do wyboru przez uczestnika.

W terminie turnusu są dostępne bezpośrednie loty na Lanzarote z WARSZAWY i KATOWIC (czartery ITAKA) i do tej opcji dostosowany jest szczegółowy program turnusu.  Możemy wskazać dogodne loty i pomóc w rezerwacji na życzenie.

SweatLodge LANZAROTE****

 • W nowej lokalizacji - Lanzarote/Wyspy Kanaryjskie!
 • All Inclusive deLUXE: zajęcia od rana do wieczora, zakwaterowanie, posiłki, przekąski, napoje, trekkingi, joga, masaże, turbo-brzuszki, relaksacja
 • zakwaterowanie w pięknej willi/finca kanaryjska w całości dla kameralnej grupy do osób, pokoje 1-lub 2-osobowe; miejscowość: Puerto del Carmen/Macher, Lanzarote
 • 5 x kardio-trekkingi szlakami wulkanów
 • 5 x specjalistyczne masaże egzotyczne i sportowe 
 • 5 x core training cardio i pilates - płaski brzuch
 • 7 x joga rano lub wieczorem
 • dieta wege detoks+energia
 • 2 x Total Detox Day: joga, masaż, relaksacja w basenie (podgrzewany)
 • basen podgrzewany
 • OPCJA dla chętnych (płatne na miejscu): dzień rowerowy lub zwiedzanie wyspy
 • wycisk, regeneracja i podróż w głąb siebie
 • podróż w głąb magicznej wyspy Lanzarote! 
 • unikalne połączenie wycisku, SPA i luksusowych warunków do odnowy psychicznej!

Nasza kanaryjska willa jest domem z czterema sypialniami (2 sypialnie to pokoje z dużym 2-osobowym łóżkiem, 2 sypialnie z dwoma łóżkami 1-osobowymi).

DOJAZD/DOLOT WŁASNY:

Na życzenie doradzamy w sprawie możliwości dolotów (ceny już od 200EUR) oraz organizacji dodatkowego zakwaterowania (przed lub po turnusie) w wyjątkowych lokalizacjach na wyspie wraz z wynajmem samochodu (na okres ew. pobytu poza datami turnusu, z powodu dat lotów lub chęci spędzenia dłuższych wakacji na wyspie). Data turnusu jest zbieżna z bezpośrednimi lotami np. czarterami ITAKA i TUI z Warszawy i z Katowic.

Finca/willa, w której odbędzie się turnus jest oddalona od lotniska 11 minut jazdy taksówką. Każdy uczestnik otrzyma Listę Pakunkową i wskazówki dla taksówkarza, jak dojechać do willi.

EKIPA

"Wprowadzanie marzeń w czyn, urzeczywistnianie fantazji... Marzenia są po to, aby wytyczać bieg życia - nie tylko je umilać ...

barbara_olszewska

Barbara Olszewska, pomysłodawczyni i twórca marki SweatLodge/DajSobieWycisk:

"(...) zamieniłam wygodny etat w korporacji na prowadzenie obozów Totalnej Odnowy DajSobieWycisk.

...po kilkunastu latach dającej zawodowe spełnienie pracy w korporacji, zatęskniłam do wyrwania się wygodnej rutyny i popłynięcia "pod prąd" . Potrzebowałam jednak wyraźnego znaku, bodźca, który zmusi mnie do konkretnych zmian.

Postanowiłam wybrać się na wakacje, aby mieć więcej czasu na rozmyślania o nowych wyzwaniach. Wyjechałam SAMA na tydzień. Spędziłam go w spa – w błogiej atmosferze nic-nie-robienia i dbania-o-swoją-urodę. TO BYŁO NUDNE!!!! Odpoczęłam? Na pewno. Ale nie otworzyło to żadnych klapek w mojej głowie. W czasie biegania po parku miałam ciekawsze przemyślenia, niż leżąc pod warstwą kremów i błota...

Dla odmiany wybrałam się na obóz aktywnego wypoczynku na Majorkę, gdzie przez tydzień miałam poddawać się reżimowi ruchu i diety oczyszczającej. Przeżyłam ten tydzień, wróciłam odmieniona, uspokojona i szczęśliwa. TO BYŁO TO!

Wprowadziłam formułę radykalnej odnowy fizyczno-psychicznej (BootCamp) na rynek polski. Moje obozy SweatLodge/DajSobieWycisk odbywają się w luksusowych chatach górskich, gdzie ludzie kochający aktywność odnajdują siebie na nowo, odrywają się od zgiełku i codzienności, aby zadbać o ciało poprzez ostry bezkompromisowy trening, i o duszę - wyciszając gonitwę myśli.

O kameralną grupę uczestników turnusu dba 15-osobowa ekipa! Składają się na nią:

 • Instruktorzy jogi
 • Przewodnicy
 • Masażyści
 • Instruktorzy fitness
 • Kucharze
 • Kierowcy busów
 • Instruktorzy zaopatrujący grupę w sprzęt rowerowy

Ciekawe artykuły