Sycylia - Rejs dla singli + LOTY

Kraje
Formy aktywności
Wyżywienie
szczegóły w warunkach

Wycieczka chwilowo niedostępna.

O wyprawie

Z Sycylii przez Morze Tyrreńskie - rejs dla singli

Nasze wyjazdy swoją kameralną formułą przypominają wakacje ze znajomymi (a nie obóz studencki): wakacje idealne dla osób bez grupy jak i singli. Nie masz z kim jechać? Jedź z nami!

Wakacyjny rejs z pozytywną ekipą singli po wodach Morza Tyrreńskiego. Siedem dni na luksusowym jachcie ze zwiedzaniem pięknie położonych miejscowości na Wyspach Liparyjskich. Wspinaczka na krater czynnego wulkanu, błotne SPA, zawieszona na skałach Tropea z przepiękną plażą, poznawanie smaków kuchni śródziemnomorskiej to gwarancja niesamowitego urlopu. Dobra muzyka, polska obsługa, nowe znajomości, gwarantowana pogoda, mnóstwo śmiechu i zabawy!

Rejs dla osób bez doświadczenia żeglarskiego, nastawionych na odpoczynek, poranki przy kawie w nabrzeżnych kawiarenkach i integrujące wieczory z sycylijską pizzą z pistacjami i tańcami. Po co jechać do hotelu i codziennie widzieć tą samą plażę? Na rejsie każdego dnia zwiedza się nowe miejsca!

Co zyskujesz ?

 • nowych znajomych
 • oszczędność - brak dopłat za bycie w pojedynkę
 • jedyny rejs dla singli w środku sezonu
 • towarzystwo na następne wyjazdy

Czego się spodziewać ?

Duży ok 15m luksusowy jacht morski na 8-10 osób, wyposażony w 2 łazienki (prysznice, umywalki, wc), kuchnie z pełnym wyposażeniem (lodówki, kuchenki, zlewozmywak, naczynia itp.).

Dzień na jachcie zaczyna się od wspólnego przygotowania śniadania lub skorzystania z jednej z uroczych knajpek. Następnie podczas 4-6 h żeglugi można się opalać na pokładzie, uczyć rzemiosła od sternika, pływać i nurkować na postojach w najpiękniejszych zatoczkach. Zazwyczaj przygotowuje się też lunch czy obiad wg upodobań załogi.  Załoga odpowiada za swoje wyżywienie jak również dba o posiłki sternika. Po dopłynięciu do portu docelowego można przygotować kolację albo skosztować w tawernie prawdziwych włoskich specjałów.  Wino, śmiech i taniec to nieodzowne elementy wieczorów z załogą!

Pilot, który przez ostatnie lata prowadził rejsy dla singli na wodach: Morza Karaibskiego, Tajlandii, Chorwacji, Grecji i Włoch we flotach 1-17 jachtów.

Wiek: 25+

Program

Dzień 1 Przyjazd do Marina di Portorosa

Ok. godziny 4:30 spotkanie na lotnisku Chopina w Warszawie, wspólnie transferujemy się busem do mariny przejazd ok. 2h). Wybranie skarbnika jachtu i wspólne zakupy żywnościowo/napojowe już rano. Wieczorna integracja w knajpce z najlepszą na Sycylii pizzą!

Dzień 2-7 Rejs po Morzu Tyreńskim (Vulcano, Salina, Lipari, Stromboli, Tropea, Panarea)

Zaraz po śniadaniu i zakupach odbędzie się krótkie szkolenie z bezpieczeństwa na jachcie i wypłynięcie w kierunku Liparów. Sześć dni żeglowania, pływania, zwiedzania, zabawy i smakowitej kuchni. Wspinaczka na koronę czynnego wulkanu na wyspie Vulcano pozwoli ujrzeć cały archipelag wysp prawie jak z lotu ptaka. Następnie w ramach odpoczynku czeka nas relaks w błotnym ciepłym SPA i każdemu ubędzie 10 lat!  Z pokładu jachtu będzie można obserwować dymiący krater Stromboli,  który ostatni wybuch o znaczącej sile zarejestrował w 2019 roku ale na ostatniej edycji rejsu w  2021 nadal pięknie wybuchał! W Tropei – mieście zawieszonym na skale, zrelaksujemy się na pięknej plaży i skosztujemy tutejszego, jedynego w swoim smaku wina. Dnia siódmego powrót do mariny Portorosa i ostatni nocleg na jachcie.

Dzień 8 Marina Portorosa

Opuszczenie jachtu i obranie kierunku na lotnisko. Start lotu bezpośredniego do Warszawy, lądowanie 12:30.

Warunki

Początek i zakończenie imprezy:

Warszawa - lotnisko Chopina 

Cena zawiera:

 • miejsce w kabinie 2-osobowej
 • lot Warszawa-Catania-Warszawa
 • polskiego sternika
 • opiekę polskiego pilota
 • organizację czasu wolnego: zwiedzanie, zapoznanie, integrację, wspólne wyjścia
 • pościel i ręczniki

Koszty dodatkowe:

 • dojazd z lotniska do portu (wspólny przejazd)
 • składka jachtowa (wyżywienie, kaucja, sprzątanie, paliwo, opłaty za porty) - 200-250 EUR

Ciekawe artykuły

Treść oferty oraz galeria zdjęć imprezy turystycznej Sycylia - Rejs dla singli + LOTY pochodzą od biura TripLab, które jest organizatorem wyjazdu. Dzięki tej wyprawie można zwiedzić i poznać kulturę, tradycję oraz krajobraz takich krajów jak: Włochy. Wycieczka obejmuje wyżywienie typu szczegóły w warunkach. Główna forma aktywności podczas tego wyjazdu to Rejsy & Żagle, która pozwala na spędzenie wakacji w sposób aktywny. W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kontakt telefoniczny lub email. Gwarantujemy wiele wrażeń i wspaniałą przygodę.