Mazury na Boże Ciało– rejs jakby luksusowy!

Kraje
Formy aktywności
Wyżywienie
własne
TerminCena
5 dni1 199
żagle dla singli!!!

O wyprawie

Nasze wyjazdy swoją kameralną formułą przypominają wakacje ze znajomymi (a nie obóz studencki): wakacje idealne dla osób bez grupy jak i singli. Nie masz z kim jechać? Jedź z nami!

Tym razem proponujemy rejs w południowej części Mazur. Stawiamy na trasę niezwykle rzadko proponowaną przez inne biura a bardzo ciekawą i pozwalającą  w kilka dni obejrzeć najważniejsze turystyczne perełki tego regionu Polski. Czeka na nas: Śniardwy-największe jezioro w Polsce, Mikołajki – żeglarska stolica Polski, Ryn – zamek krzyżacki, Wyspa Pajęcza, dzikie konie, szalone sporty wodne i wiele innych! 

Cztery dni na luksusowym jachcie, w zależności od oczekiwań proponujemy:

-dla bardzo wymagających proponujemy VIP jacht motorowy (6 os. wc morskie, gorący prysznic w łazience, prysznic rufowy, TV, ogrzewanie, ekspres do kawy, kostkarka do lodu, aneks kuchenny z kuchenką i lodówką)

-miejsce na jachcie żaglowym Antila 24.4 max 2 letnie (jachty są zarejestrowane na 8 os., u nas kwaterujemy 6 osób!!!, wc chemiczne, ogrzewanie, aneks kuchenny z kuchenką) 

-miejsce na jachcie żaglowym Antila 26-27  (jachty są zarejestrowane na 10 os., u nas kwaterujemy 8 osób!!!, wc chemiczne, ogrzewanie, aneks kuchenny z kuchenką) 

Na każdej jednostce nowe znajomości, mnóstwo śmiechu i zabawy!

Rejs dla osób bez doświadczenia żeglarskiego, nastawionych na odpoczynek, poranki przy kawie i integrujące wieczory z ogniskiem i tańcami. Wszystkie odwiedzane porty z infrastrukturą sanitarną (wc, prysznice) oraz tawernami, knajpkami, barami. Po co jechać do hotelu i codziennie widzieć tą samą plażę? Na rejsie każdego dnia zwiedza się nowe miejsca! 

Co zyskujesz ?

 • nowych znajomych
 • oszczędność - brak dopłat za bycie w pojedynkę
 • towarzystwo na następne wyjazdy

Program

 

Dzień 1 Warszawa-Ryn

Ok. godziny 14 odjazd autokaru z Warszawy. Podczas przejazdu wybór skarbnika jachtu i wspólne zakupy żywnościowo/napojowe w supermarkecie. Przyjazd do Rynu ok. godz. 19. Zakwaterowanie na jachtach. Wieczorna integracja w knajpce.

 

Dzień 2 Jez. Ryńskie, Jez. Tałty, Mikołajki

Zaraz po śniadaniu odbędzie się krótkie szkolenie z bezpieczeństwa na jachcie i wypłynięcie w kierunku Mikołajek. Żegluga po pięknych jeziorach rynnowych: Ryńskie i Tałty, kąpiele wodne i słoneczne. Po południu dopłynięcie do portu w Mikołajkach – żeglarskiej stolicy Polski. Zwiedzanie miasteczka, wspólny wieczór w marinie.

 

Dzień 3 Śniardwy, Popielno

Po smacznym śniadaniu żegluga Jeziorem Mikołajskim oraz wypłynięcie na Śniardwy – największe polskie jezioro. Podziwianie widoków na terenie Mazurskiego Parku Krajobrazowego, Czarci Ostrów, Wyspa Pajęcza, zakończenie dnia w porcie Popielno. Można tu spotkać wolnożyjące koniki polskie, skorzystać z piaszczystej plaży, usłyszeć niezmącone cywilizacją dźwięki przyrody i spędzić wieczór przy wspólnym ognisku. 

Dzień 4 Śniardwy, Jez. Mikołajskie, Jez. Tałty, Port Chillout

 Tego dnia udamy się w drogę powrotną na północ Mazur. Wczesnym popołudniem dopłynięcie do Chillout Portu nad Jez. Tałty. To wyjątkowe i magiczne miejsce, które zachwyca harmonią i kolorystyką. Ponadto oferuje piaszczystą plażę, restauracje slow food, strefę chillout: hamaki i leżaki. Dla szukających mocniejszych wrażeń baza sportów wodnych (narty, wake, flyboard).

Dzień 5 Jez. Ryńskie, Ryn

Po wczesnym śniadaniu ostatnie chwile na opalanie i pamiątkowe zdjęcia podczas płynięcia do Rynu. Pakowanie, zdanie jachtów. Jeśli siły pozwolą spacer po Rynie, zamek krzyżacki, malownicze zaułki. Ok godz. 14 wyjazd w stronę Warszawy. Powrót do stolicy ok. godz. 20.

Warunki

Początek i zakończenie

Warszawa Plac Bankowy

Cena zawiera

 • 1 miejsce na jachcie żaglowym 24-25ft
 • transport Warszawa-Ryn-Warszawa
 • doświadczonego sternika
 • opiekę pilota
 • organizację czasu wolnego: zwiedzanie, zapoznanie, integrację, wspólne wyjścia
 • ubezpieczenie NNW 10.000 zł
 • Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy

Dodatkowe koszty

 • składka jachtowa (sprzątanie+wc, opłaty za porty, jedzenie) - 250 PLN
 • kaucja zwrotna 200 PLN
 • jacht żaglowy 26-27ft +50 PLN
 • jacht motorowy VIP +250 PLN

Ciekawe artykuły

Treść oferty oraz galeria zdjęć imprezy turystycznej Mazury na Boże Ciało– rejs jakby luksusowy! pochodzą od biura TripLab, które jest organizatorem wyjazdu. Dzięki tej wyprawie można zwiedzić i poznać kulturę, tradycję oraz krajobraz takich krajów jak: Polska. Wycieczka obejmuje wyżywienie typu własne. Główna forma aktywności podczas tego wyjazdu to Rejsy & Żagle, która pozwala na spędzenie wakacji w sposób aktywny. W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kontakt telefoniczny lub email. Gwarantujemy wiele wrażeń i wspaniałą przygodę.