Rejs na jachcie w Grecji! Najlepszy sposób na udane wakacje! Cyklady 2022

Kraje
Formy aktywności
TerminCena
8 dni2 690
8 dni2 690
8 dni2 690

O wyprawie

Każdy kto był w Grecji pierwszy raz wrócił z niej zakochany. Śródziemnomorski klimat, wspaniała kuchnia, tysiace wysp, to jest to czego potrzebujemy, aby móc się zrelaksować podczas wakacji! Rejs odbędzie się na jachcie 4-ro kabinowych Oceanis 45, a nasz doświadczony skipper zadba, abyście zobaczyli najciekawsze miejsca i wrócili pełni nieapomnianych widoków, które pozwolą Wam wytrwać do kolejnego urlopu:)

Rejsy w Grecji, to idealna okazja do poznania bogatej kultury, wspaniałej śródziemnomorskiej kuchni oraz odkrycia najpiękniejszych zakątków tego żeglarskiego raju. Położona nad Morzem Śródziemnym słoneczna Grecja oferuje niezapomnianą przygodę wszystkim Żeglarzom. Śródziemnomorski klimat, tysiące wysp, dostęp do Morza Egejskiego oraz Morza Jońskiego przyciągają zarówno początkujących, jak i doświadczonych żeglarzy.

W trakcie organizowanych przez nas rejsów popłyniesz w najciekawsze miejsca, nietknięte masową turystyką, gdzie poznasz Grecję od zupełnie innej strony. Grecja to mnogość wysp, z których jedynie około 170 jest zamieszkiwana. Resztę stanowią bezludne, spokojne wyspy z zacisznymi zatokami, w których możemy zakotwiczyć, aby chociaż na chwilę odpocząć od zgiełku XXI wieku.

Rejsy w Grecji to idealna propozycja dla szukających aktywnego wypoczynku, a także na poznanie antycznej kultury oraz niezwykle malowniczych greckich wysp. Podczas naszych rejsów odkryjemy miejsca, do których można dotrzeć tylko na pokładzie jachtu. Nasza firma od kilkunastu lat organizuje rejsy w Grecji, zatem dzięki zdobytemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu udany urlop pod żaglami. Odkryj jak pięknym krajem jest Grecja. Rejsy z naszą firmą są ku temu najlepszą sposobnością.

Program

TRASA REJSU
Ateny - Cyklady - Ateny
DŁUGOŚĆ TRASY: 205 MIL

  • Ateny
  • Kea
  • Kitnos
  • Serifor
  • Milos
  • Hydra
  • Poros
  • Egina
  • Ateny

Warunki

CENA ZAWIERA:
pobyt na jachcie, usługi skipera, podatek VAT, ubezpieczenie NNW i KL, ponton z silnikiem zaburtowym, pościel i ręczniki, składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

CENA NIE ZAWIERA:
wyżywienia, paliwa, opłat portowych, sprzątania końcowego.
Koszty związane z paliwem, wyżywieniem i opłatami portowymi pokrywane są ze wspólnej kasy jachtu po ok. 150 EUR/os. Jest to kwota orientacyjna i może być zmienna w zależności od miejsca postoju jachtu, warunków podczas żeglugi oraz liczby uczestników. Skipper jest zwolniony z wpłat do wspólnej kasy jachtu. Sprzątanie końcowe: 180 EUR do podziału na całą załogę (22,50 EUR/os. przy pełnym składzie). Kaucja zwrotna: 100 EUR/os. Kaucja zostanie zwrócona w całości w dniu wyokrętowania, jeżeli armator nie dokona żadnych potrąceń.

WYŻYWIENIE NA JACHCIE PODCZAS REJSU - GRECJA
Zakupu prowiantu dokonuje załoga w dniu zaokrętowania na jachcie. Koszty zakupów pokrywane są ze składki do wspólnej kasy jachtu. Podczas rejsu załoga dokonuje podziału na wachty kambuzowe i ze wspólnie zakupionych produktów przygotowuje posiłki dla całej załogi. Załogi wybierają się często na spożywanie posiłków w restauracjach i kwestia rozliczenia takich spotkań pozostaje do uzgodnienia z całą załogą.

JACHT
Rejsy organizowane będą na jachcie 4 kabinowym typu Bavaria, Beneteau, Dufour lub Jeanneau. Jacht posiada 4 kabiny dwuosobowe, przestronną messę oraz 2 toalety.

CO ZABRAĆ NA REJS
Poniżej znajduje się lista rzeczy ważnych i przydatnych, które warto zabrać na rejs:
dokumenty (ważny paszport lub dowód osobisty), waluta lub karta płatnicza, obuwie na jasnej podeszwie, nieprzemakalna kurtka, cieplejsza bluza, długie spodnie, letnia odzież, ulubione płyty cd, ładowarka do telefonu, aparat fotograficzny z ładowarką lub zapasowymi bateriami, krem z filtrem , okulary przeciwsłoneczne, nakrycie głowy, klapki pod prysznic, strój kąpielowy, ręcznik plażowy.

UCZESTNICY
Nasze rejsy mają charakter turystyczno-stażowy i od uczestników nie wymagamy doświadczenia żeglarskiego, natomiast jest ono mile widziane. Osoby chętne mogą doskonalić swoje umiejętności żeglowania podczas rejsu. Na rejs zapisać się mogą osoby w różnym wieku, przyjmujemy pojedyncze zgłoszenia oraz zgłoszenia grupowe. Po zakończonym rejsie uczestnicy otrzymują opinię z rejsu, gdzie przepływane godziny wliczają się do stażu na morzu.

TRANSPORT
Bezpośrednie połączenia lotnicze z Polski do Aten oferują między innymi linie lotnicze RYANAIR oraz AEGEAN. Z międzynarodowego lotniska w Atenach do mariny dojeżdża autobus nr X96.

Ciekawe artykuły

Treść oferty oraz galeria zdjęć imprezy turystycznej Rejs na jachcie w Grecji! Najlepszy sposób na udane wakacje! Cyklady 2022 pochodzą od biura Globtourist, które jest organizatorem wyjazdu. Dzięki tej wyprawie można zwiedzić i poznać kulturę, tradycję oraz krajobraz takich krajów jak: Grecja. Wycieczka obejmuje wyżywienie typu . Główna forma aktywności podczas tego wyjazdu to Rejsy & Żagle, która pozwala na spędzenie wakacji w sposób aktywny. W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kontakt telefoniczny lub email. Gwarantujemy wiele wrażeń i wspaniałą przygodę.