Narty w Gruzji ! Gudauri i Tbilisi

Kraje
Formy aktywności
Wyżywienie
szczegóły w warunkach

Wycieczka chwilowo niedostępna.

O wyprawie

Narty w Gruzji! Gudauri i Tbilisi

 • Narty lub snowboard na stokach Wielkiego Kaukazu
 • Nowoczesny kurort narciarski Gudauri
 • Dziesiątki kilometrów tras zjazdowych i do freeridu
 • Freeride, heliskiing i paralotnie dla chętnych
 • Zwiedzanie Tbilisi i kąpiel w słynnych tbiliskich łaźniach

Narty w Gruzji! Zapraszamy na narty lub deskę snowboardową do Gruzji, do Gudauri. Wycieczka narciarska do Gruzji to 5 pełnych dni na trasach zjazdowych nowoczesnego kurortu zimowego Gudauri oraz zwiedzanie Tbilisi i możliwe wycieczki fakultatywne, w tym lot helikopterem!

To wyjątkowa okazja, by zamienić coroczny wyjazd w Alpy na wyśmienite stoki Wielkiego Kaukazu. Będziecie mieli okazję nie tylko korzystać z wyciągów narciarskich o europejskim standardzie, ale możecie spróbować też freeride'u, heliskiingu czy przelotu paralotnią.

Na wycieczce do Gruzji nie zabraknie także gruzińskiej kultury i tradycji. Poczujemy atmosferę Tbilisi i ogrzejemy się w słynnych tbiliskich łaźniach siarkowych. Przy dobrej pogodzie zwiedzimy Stepancmindę (Kazbegi), z której rozciąga się piękny widok na mityczny Kazbek (5033 m n.p.m.).

Będziemy mieli okazję spróbować typowych gruzińskich potraw, takich jak chaczapuri, ostri, chinkali czy charczo, a także napić się wspaniałego gruzińskiego wina oraz czaczy.

Zapraszamy do zapisów !

Program

RAMOWY PROGRAM WYJAZDU:

DZIEŃ 1-2 (sobota - niedziela)

Wylot z Warszawy w godzinach wieczornych. Przylot do Gruzji nad ranem. Bezpośredni transfer z lotniska do Gudauri, tam zakwaterowanie, śniadanie, przygotowanie do jazdy i od razu wyruszamy na stok! Wieczorem wypoczynek.

DZIEŃ 3-6 (poniedziałek - wtorek - środa - czwartek)

Jazda na nartach/snowboardzie w Gudauri, największym kurorcie narciarskim na Kaukazie Południowym. Możliwość organizacji freeride'u, heliskiingu oraz przelotu paralotnią.

Dla chętnych możliwość zorganizowania wycieczki do Stepancmindy (Kazbegi). Tam lekki trekking do klasztoru Cminda Sameba (UNESCO) na tle majestatycznego Kazbeku (5033 m n.p.m). Przejazd przez Wąwóz Darialski, spacer do wodospadu Gweleti.

DZIEŃ 7 (piątek)

Ostatni dzień jazdy rano i wczesnym popołudniem. Po południu przejazd do Tbilisi. Po drodze, w zależności od chęci grupy i godziny wyjazdu, zwiedzanie pięknie zachowanej twierdzy Ananuri oraz Mcchety (UNESCO) - religijnego centrum kraju z katedrą Sweti Cchoweli oraz malowniczo położonego monasteru Dżwari (UNESCO).

DZIEŃ 8 (sobota)

Całodzienne zwiedzanie stolicy Gruzji. W Tbilisi zobaczymy średniowieczne cerkwie i twierdzę Narikala. Możliwość kąpieli w słynnych tbiliskich łaźniach. Wieczorem tradycyjna supra i koncert muzyki gruzińskiej!

DZIEŃ 9 (niedziela)

Transfer na lotnisko i powrót do Warszawy rano.

Warunki

ZAPEWNIAMY W CENIE NARCIARSKIEJ WYCIECZKI DO GRUZJI:

 • przelot bez przesiadki na trasie Warszawa-Tbilisi-Warszawa
 • skipass na max. 5 dni
 • transport sprzętu sportowego (jeden bagaż sportowy na dwie osoby)
 • polskojęzycznego pilota/rezydenta w Gruzji
 • zakwaterowanie w hotelu/pensjonacie
 • 7x śniadanie, 5x obiadokolacja (dni 2-6 w Gudauri)
 • transport na terenie Gruzji
 • pakiety informacyjne i mapy
 • ubezpieczenie NNW i KL + ubezpieczenie bagażu do 200 Euro
 • gwarancję ubezpieczeniową biura podróży
 • obowiązkową opłatę na państwowy Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG) za każdą osobę
 • obowiązkową opłatę na państwowy Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP) za każdą osobę
 • ubezpieczenie na wypadek zarażenia się wirusem (COVID-19) podczas pobytu za granicą

WE WŁASNYM ZAKRESIE:

 • bagaż rejestrowany 23 kg
 • jedzenie i napoje (oprócz wspomnianych wyżej)
 • wycieczka fakultatywna do Chewi (transport do Stepancmindy: 30 - 70 EUR/osoba w zależności od ilości chętnych)
 • szkolenie z instruktorem
 • organizacja freeride'u, heliskiingu i przelotu paralotnią
 • test na obecność Covid-19 (jeżeli dotyczy)

Uwaga! W przypadku wprowadzenia/utrzymania ograniczeń uniemożliwiających realizację wycieczki, zwrot 100% wpłaconych pieniędzy realizujemy do 14 dni od dnia odwołania wycieczki.


ZAKWATEROWANIE I WYŻYWIENIE:

5x w hotelu/pensjonacie w Gudauri oraz 2x w hotelu w Tbilisi. W cenie wycieczki każdego dnia zapewnione jest śniadanie oraz 5x obiadokolacja (dni 2-6).

TRANSPORT:

W czasie trwania wycieczki dysponować będziemy komfortowym minibusem lub w przypadku mniejszej liczby osób samochodem osobowym. Na trasie Gudauri - Kazbegi będziemy korzystać z samochodów terenowych (wycieczka fakultatywna).

INFRASTRUKTURA I WYCIĄGI NARCIARSKIE:

Gudauri to dynamicznie rozwijający się wysokogórski ośrodek sportów zimowych, który wyposażony jest w siec nowoczesnych wyciągów narciarskie firmy Doppelmayer. Przepustowość wynosi 10 tysięcy narciarzy w ciągu 1 godziny. Najwyższym punktem jest szczyt Sadzele (3 306 m n.p.m.). Wyciągami można wjechać także na drugi trzytysięcznik: Kudebi (3 006 m n.p.m.). Dostępne są wyciągi krzesełkowe, a  od roku 2012 otwarto nową gondolę z kabinami dla 8 osób. Długość tras wynosi 35 km.

HELISKIING:

Dla wszystkich amatorów zimowych sportów ekstremalnych mamy wyjątkową ofertę - heliskiing na Kaukazie z zachowaniem europejskich standardów bezpieczeństwa. Towarzyszyć będą Wam doświadczeni i profesjonalni przewodnicy górscy, którzy pokażą Wam dostępne niewielu oblicze gruzińskich gór. W czasie jednego dnia heliskiingu odbędą się trzy przeloty helikopterem, a tym samym trzy zjazdy w trzech różnych miejscach Wysokiego Kaukazu (na wysokościach między 1 500 - 4 200 m n.p.m.). Heliskiing odbywa się w małej grupie, której towarzyszy dwóch górskich przewodników. Cena za jeden dzień heliskiingu to 500 EURO za 3 zjazdy lub 700 EURO za 5 zjazdów.

GRUPA:

Minimalna liczba osób na wycieczce wynosi 8.

MIEJSCE WYLOTU:

Miejscem rozpoczęcia wycieczki jest Warszawa. Inne miejsce (Wrocław, Kraków, Gdańsk...) po wcześniejszym ustaleniu za dopłatą.

INNE:

Dni i punkty programu wyjazdu mogą się zmienić w zależności od terminu wylotu lub w wyniku sytuacji na miejscu.

Ciekawe artykuły

Treść oferty oraz galeria zdjęć imprezy turystycznej Narty w Gruzji ! Gudauri i Tbilisi pochodzą od biura Barents, które jest organizatorem wyjazdu. Dzięki tej wyprawie można zwiedzić i poznać kulturę, tradycję oraz krajobraz takich krajów jak: Gruzja. Wycieczka obejmuje wyżywienie typu szczegóły w warunkach . Główna forma aktywności podczas tego wyjazdu to Narty & Snowboard, która pozwala na spędzenie wakacji w sposób aktywny. W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kontakt telefoniczny lub email. Gwarantujemy wiele wrażeń i wspaniałą przygodę.