Majorka, Ibiza, Formentera-majówkowy rejs!

Formy aktywności
Wyżywienie
własne

Wycieczka chwilowo niedostępna.

O wyprawie

Majorka, Ibiza, Formentera-majówkowy rejs!

Nasze wyjazdy swoją kameralną formułą przypominają wakacje ze znajomymi (a nie obóz studencki): wakacje idealne dla osób bez grupy jak i singli. Nie masz z kim jechać? Jedź z nami!

Rejs z pozytywną ekipą singli po wodach Morza Śródziemnego. Siedem dni na luksusowym jachcie ze zwiedzaniem pięknie położonych miejscowości. Termin majowy to pewna słoneczna pogoda! Jest to zarówno akwen dla tych, którzy po raz pierwszy będą na jachcie, ale morskie wilki znajdą tu również coś dla siebie! Majorka-  największa wyspa archipelagu Balearów, jak również jeden z najpopularniejszych miejsc na spędzenie wakacji. Opisuje się ją jako posiadającą najlepszy klimat na całym świecie. Majorka tętni życiem, i nie pozwala nikomu się nudzić, Ibiza to najbardziej pożądane miejsce na wakacje w całej Hiszpanii, Es Vedra Rock mini wysepka z rezerwatem przyrody, Formentera pozwoli odpocząć od turystów i zanurzyć się w poznawanie smaków kuchni śródziemnomorskiej. Dobra muzyka, polska obsługa, nowe znajomości, gwarantowana pogoda, mnóstwo śmiechu i zabawy!

Rejs dla osób bez doświadczenia żeglarskiego, nastawionych na odpoczynek, poranki przy kawie w nabrzeżnych kawiarenkach i integrujące wieczory z pysznymi rybami i tańcami. Po co jechać do hotelu i codziennie widzieć tą samą plażę? Na rejsie każdego dnia zwiedza się nowe miejsca!

Co zyskujesz ?

 • nowych znajomych
 • oszczędność - brak dopłat za bycie w pojedynkę
 • towarzystwo na następne wyjazdy

Czego się spodziewać ?

Duży ok 15m luksusowy jacht morski na 10 osób, wyposażony w 4 kabiny 2-osobowe, 2 łazienki (prysznice, umywalki, wc), kuchnie z pełnym wyposażeniem (lodówki, zamrażalnik, kuchenki, piekarnik, zlewozmywak, naczynia, zastawa itp.).

Dzień na jachcie zaczyna się od wspólnego przygotowania śniadania lub skorzystania z jednej z uroczych knajpek. Następnie podczas 4-6 h żeglugi można się opalać na pokładzie, uczyć rzemiosła od sternika, pływać i nurkować na postojach w najpiękniejszych zatoczkach. Zazwyczaj przygotowuje się też lunch czy obiad wg upodobań załogi.  Załoga odpowiada za swoje wyżywienie jak również dba o posiłki sternika. Po dopłynięciu do portu docelowego można przygotować kolację albo skosztować w tawernie prawdziwych hiszpańskich specjałów: frito Mallorquin (danie z jagnięciny i warzyw), pica-pica (deser na bazie mątwy i pomidorów), ensaimada (niezwykłe ciasto). Wino, śmiech i taniec to nieodzowne elementy wieczorów z załogą!

Program

Dzień 1 Przyjazd do mariny w Palma Majorka

Ok. godziny 16 spotkanie w marinie w Palma Majorka. Rekomendujemy transport samolotem  – pomagamy w zakupie biletów. Wybranie skarbnika jachtu i wspólne zakupy żywnościowo/napojowe już rano. Wieczorna integracja w knajpce z owocami morza i panoramicznym widokiem na całą marinę.

Dzień 2-7 Rejs po wyspach: Majorka, Ibiza, Formentera

Zaraz po śniadaniu i zakupach odbędzie się krótkie szkolenie z bezpieczeństwa na jachcie i wypłynięcie z Majorki. Sześć dni żeglowania, pływania, zwiedzania, zabawy i smakowitej kuchni. Trasa skonstruowana jest w taki sposób aby każde odwiedzone miejsce oferowało inne wrażenia. Ibiza to piaszczyste plaże, największe na świecie kluby nocne i kolorowe drinki jak Pinacolada czy Tequila Sunrise. Es Vedra Rock to mini wyspa z zachwycającym rezerwatem przyrody! Majorka to małe wioski rybackie, luksusowa stolica Palma, skaliste nabrzeża i ukryte zatoczki. Formentera – wyspa, gdzie można odpocząć od turystów. Dnia siódmego powrót do mariny w Palma Majorka i ostatni nocleg na jachcie.

Dzień 8 Marina w Palma Majorka

Opuszczenie jachtu i obranie kierunku na lotnisko.

Warunki

Początek i zakończenie imprezy:

Palma Majorka

Cena zawiera:

 • 1 miejsce w kabinie 2-osobowej
 • polskiego sternika
 • opiekę pilota – animację czasu wolnego, zapoznanie
 • pościel
 • ubezpieczenie turystyczne (KL 30.000 euro i NNW 15.000 zł)
 • opinię z rejsu PZŻ pozwalającą o ubieganie się o patenty żeglarskie
 • Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy

Dodatkowe koszty:

 • dojazd na miejsce (pomożemy Ci wybrać odpowiedni lot z Polski)
 • składka jachtowa (wyżywienie, ubezpieczenie kaucji, sprzątanie, paliwo, opłaty za porty) -250 EUR

Ciekawe artykuły

Treść oferty oraz galeria zdjęć imprezy turystycznej Majorka, Ibiza, Formentera-majówkowy rejs! pochodzą od biura TripLab, które jest organizatorem wyjazdu. Dzięki tej wyprawie można zwiedzić i poznać kulturę, tradycję oraz krajobraz takich krajów jak: Hiszpania. Wycieczka obejmuje wyżywienie typu własne. Główna forma aktywności podczas tego wyjazdu to Rejsy & Żagle, która pozwala na spędzenie wakacji w sposób aktywny. W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kontakt telefoniczny lub email. Gwarantujemy wiele wrażeń i wspaniałą przygodę.