SARDYNIA-KORSYKA -SARDYNIA. Rejs po najpiękniejszych rewirach Morza Śródziemnego

Formy aktywności
Wyżywienie
Przygotowywane we własnym zakresie z produktów zakupionych lokalnie. Na jachcie w pełni wyposażona kuchnia.
TerminCena
8 dni2 025
8 dni2 025
8 dni2 025

O wyprawie

OSTATNIE WOLNE MIEJSCA

Najbardziej aktualna dostępność miejsc  SPRAWDŻ TUTAJ  www.travel-yachting.pl/rezerwacje

Po szczegóły dzwoń 604 467 409 i/lub pisz cslawecki@gmail.com

 

Opis rejsu:

Dwa państwa i dzisiątki wysp i wysepek, setki malowniczych plaż, bajkowe zatoki, lazur czystego i ciepłego morza, najlepsze wino, owoce morza, pizza i kawa.. Oficjalna strona turystyczna Sardyni:  http://www.sardegnaturismo.it/en oraz strona turystyczna Korsyki: https://www.visit-corsica.com/eng

 

Dla kogo?

Jeśli jesteś optymistą, jeśli lubisz i szanujesz ludzi, jeśli jesteś tolerancyjny, jeśli dobro grupy(załogi) potrafisz wynieść ponad swoje potrzeby. Jeśli lubisz naturę, jeśli masz duszę podróżnika - To TEN REJS jest dla Ciebie!. Nie ma znaczenia czy kiedykolwiek żeglowałeś (tego nauczysz się na jachcie) oraz czy potrafisz pływać wpław. Nie ma znaczenia Twój wiek, płeć czy światopogląd.

 

Jak wygląda rejs?

Uczestnicy (załoga) dzieleni są na wachty naprzemiennie uczestniczą we wszystkich czynnościach związanych z żeglowaniem i życiem na jachcie. Osoby bez doświadczenia budują swoją wiedzę i umiejętności a osoby doświadczone podnoszą swoje kompetencje. Kolejne porty to okna na świat. Możesz eksplować muzea albo podziwiać architekturę, możesz uprawiać trekking, albo clubbing albo wygrzewać się na plaży. Rejsy wakacyjne to również mnogość postojów w zatoczkach czy przy wyspkach!. Każdy znajdzie coś dla siebie.

 

INFORMACJE PRAKTYCZNE:

 

 

 

 Rejsy:

14 rejsów:  Start każdej soboty od godz. 17:00 od 26-go czerwca do 25-go września. Koniec kolejnej soboty do 09:00

  Terminy:

R1: 26/06-03/07; R2: 03/07-10/07; R3: 10/07-17/07; R4: 17/07-24/07; R5: 24/07-31/07; R6: 31/07-07/08; R7: 07/08-14/08; R8: 14/08-21/08; R9: 21/08-28/08; R10: 28/08-04/09; R11: 04/09-11/09; R12: 11/09-18/09; R13: 18/09-25/09; R14: 25/09-02/10

  Długość rejsu (dni)

  7

  Długość rejsu (mile)

  250

  Trasa:

Sardynia (Włochy) - Korsyka (Francja)

Alghero-Grota Neptuna- Asinara (wyspa i park narodowy) - Ajaccio (stolica Korsyki) -Bonifacio (Korsyka) -Archipelag Lavezzi- Archipelag Maddalena, Wybrzeże Lazurowe-Castelsardo- Alghero

  Średnia temperatura max. (oC):

  32 (temperatura morza >25oC)

  Średnia temperatura min. (oC):

  19

  Skala trudności:

Lekki, niewymagający rejs o charakterze relaksacyjnym, turystycznym. Oferta odpowiednia dla każdego i w każdym wieku. Szczególnie polecany na par, rodzin i osób bez doświadczenia morskiego. Dla chętnych nauka żeglarstwa.

  Dojazd/Dolot

Bezpośrednio z PL na Lotnisko w Alghero (Wizzair/Ryanair/Easyjet bezpośrednio z Katowic, Warszawy, Berlina. Loty przesiadkowe np. przez Bergamo.  Dojazd do mariny taxi ok. 30 eur

  Cena:

€ 550 - lipiec- sierpień

€ 450 - wrzesień

€ 3740 - prywatny rejs. Czarter jachtu z kapitanem 

Nasze zniżki :[tutaj]

  Dostępne koje:

TAK

 

REZERWUJ REJS

 

Propozycja dla:

Rejsy w ramach projektu Sardinia-Corsica Tropical Cruise posiadają charakter szkoleniowo-rekreacyjny i są skierowane do osób, które poszukują aktywnych form wypoczynku.  Uczestnicy nie muszą posiadać wiedzy i umiejętności żeglarskich. DZieci zapraszamy wraz z rodzinami.

Undo_arrow_left_edit_back

  

Co wyróżnia nasze rejsy:

- możliwość żeglowania bez patentu i doświadczenia - nie musisz być wilkiem morskim by przeżyć wspaniałą przygodę
- aktywny wypoczynek w kameralnych i komfortowych warunkach - żeglujesz na komfotowym jachtem wyposażonym w cztery przstronne kabiny i cztery łazienki w towarzystwie maksymalnie 8 osób oraz kapitana
- doświadczony kapitan pasjonat - masz możliwość poznawania tajników żeglarstwa z osobą, która połowę swojego życia spędziła pod żaglami i dla której jacht to prawdziwy dom i sposób na życie, a która swoją pasją z chęcią dzieli się z innymi
- wiele odwiedzanych portów i malowniczych zatoczek - zobaczysz to czego nie mogą zobaczyć inni
- wyjątkowa atmosfera - na rejs nie zabieramy ze sobą problemów i trosk, wzajemnie zarażamy się dobrym humorem i cieszymy każdą chwilą.
gotowanie na jachcie z lokalnie zakupionych produktów.  Jacht dysponuje kuchnią (kambuzem) i wszystko co niezbędne dla szybkiego  i samczengo gotowania. Pierszego dnia rejsu dokonuje się zaprowiantowania na rejs. W kolejnych portach uzupełnia się produkty. Wyznaczane są wachty kambuzowe (kuchenne). Rotacyjnie każda kabina przygotowuje dla wszystkich śniadanie, lunch i kolację.  Gdy pośród załogi objawi się kulinarny talent lub inna osoba chcąca być kukiem przez cały rejs - wtedy pozostałe osoby wspierają go głównie w przygotowywaniu i sprzątaniu po posiłkach. Powyższe nie wyklucza również stołowania się na lądzie - w  zależności od preferencji i ustaleń pośród załogi.
 
Undo_arrow_left_edit_back
  
 

O Kapitanie

Cezary Sławecki. Armator jachtu, kapitan jachtowy, absolwent szkoły morskiej - kierunku nawigacja. Jak pokazuje metryka ma blisko 50 lat, a od ponad 30 jest związany z żaglami. Odbył rejsy trawersowe po Pacyfiku, Atlantyku oraz po bliższych i dalszych morzach. Chętnie żegluje również po polskich jeziorach. Ponadto miłośnik żeglarskich ballad, narciarstwa oraz trekkingów górskich i wszelkich aktywności outdoorowych. Rejsy prowadzi również Wojtek Zientara oraz Dariusz Rzeszotarski.
 
 
Undo_arrow_left_edit_back
 
   

O jachcie 

Beneteau layout

Nasz to jacht to Bneneteau 50 w wersji armatorskiej, stworzony do komfortowej, bezpiecznej i szybkiej żeglugi. Do dyspozycji załogi są 4 kabiny, obszerna messa oraz 4-ry łazienka z prysznicem. Jednostka została zaprojektowana dla maksymalnie 12 osób (ale w naszych rejsach jest 9). W przestronnym kambuzie znajduje się lodówka, kuchenka, piekarnik gazowy oraz niezbędne naczynia i akcesoria kuchenne. Do dyspozycji załogi jest również TV LED, odtwarzacz DVD i CD oraz system nagłośnienia. Jacht wyposażony jest w system klimatyzacji kabin, agregat i water-maker.

Beneteau-Oceanis-50-6

 

 

Cena obejmuje:

-    zakwaterowanie w kabinie 2-osobowej
-    pościel
-    usługę kapitana
-    szkolenie żeglarskie dla chętnych
-    ubezpieczenie jachtu

Undo_arrow_left_edit_back

 

Cena nie obejmuje:

- kosztów przelotu, transferu i transportu na lądzie 
- kosztów wyżywienia, paliwa do jachtu, opłat za mariny i porty, udział w atrakcjach na lądzie. Wydatki te pokrywane będą z tzw. kasy jachtowej, do której uczestnicy rejsu składają się solidarnie - przeciętnie ok. 150 eur/tydzień. 
- końcowego sprzątania jachtu po rejsie w wysokości 20 euro/osoba
- ubezpieczenia kaucji za jacht: 30 euro/osoba. Zwracanego pr rejsie gdy w substancji jachtu nie będzie strat/zniszczeń.   
- indywidualnego ubezpieczenia uczestnika. 

 Kapitan zwyczajowo nie partycypuje do ww. składek -pozostajac na utrzymaniu załogi.

Undo_arrow_left_edit_back

 

 

 Ramowy program rejsu: plik PDF 

 

bookonlineNews

Kontakt:

kom. +48 604 467 409

e-mail info@travel-yachting.pl

e-mail biuro@travel-yachting.pl

Program

.

Warunki

.

Ciekawe artykuły

Treść oferty oraz galeria zdjęć imprezy turystycznej SARDYNIA-KORSYKA -SARDYNIA. Rejs po najpiękniejszych rewirach Morza Śródziemnego pochodzą od biura Travel Yachting, które jest organizatorem wyjazdu. Dzięki tej wyprawie można zwiedzić i poznać kulturę, tradycję oraz krajobraz takich krajów jak: Włochy, Francja. Wycieczka obejmuje wyżywienie typu Przygotowywane we własnym zakresie z produktów zakupionych lokalnie. Na jachcie w pełni wyposażona kuchnia.. Główna forma aktywności podczas tego wyjazdu to Rejsy & Żagle, która pozwala na spędzenie wakacji w sposób aktywny. W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kontakt telefoniczny lub email. Gwarantujemy wiele wrażeń i wspaniałą przygodę.