Obóz dla rodzin z dziećmi na biegówkach - Jakuszyce

Kraje
Formy aktywności
Wyżywienie
śniadania

Wycieczka chwilowo niedostępna.

O wyprawie

BIEGÓWKI - RODZINNE - 7 DNI

 • Uczestnicy: Rodziny z dziećmi
 • Czas trwania: niedziela - niedziela
 • Miejsce: Szklarska Poręba - Jakuszyce
 • Ilość osób: grupy do 20 osób

Propozycja dla rodzin z dziećmi

Zapraszamy do stawiania pierwszych kroków na biegówkach pod czujnym okiem profesjonalnych instruktorów całe rodziny. Jest to idealne rozwiązanie do spędzenia aktywnie czasu z rodziną na świeżym powietrzu z dala od telewizji, komputerów i smartfonów. 

Podczas naszego obozu nauczymy Państwa jeździć i biegać na nartach biegowych, nauczymy prawidłowego doboru sprzętu oraz prawidłowego jego serwisowania. Nasz program jest dostosowujemy do wieku i umiejętności naszych uczestników. Specjalne grupy rodzinne będą uczyły się jazdy na nartach biegowych ze szczególnym uwzględnieniem wieku i umiejętności najmłodszych.

W trakcie turnusu realizujemy kursy i obozy przeznaczone dla dorosłych uczestników. W przypadku dwójki rodziców proponujemy aby jedno z rodziców skorzystało z kursu nauki i wycieczek organizowanego dla turnusu dorosłego, a drugi rodzic uczestniczył w tym czasie w  zajęciach z instruktorem dla dzieci ( uczestnictwo rodzica dla dzieci do lat 14 obowiązkowe ) Na kolejny dzień proponujemy zamianę ról rodziców.

Nie musisz być biegaczem lub czynnym sportowcem, aby jeździć na biegówkach. Jest to idealne rozwiązanie dla osób lubiących czynną formę wypoczynku.

Zapewniamy Państwu nocleg a także wyżywienie w postaci śniadania. Osoby nie mające sprzętu mają możliwość wypożyczenia profesjonalnych nart z miejscowej wypożyczalni.

Noclegi w bardzo klimatycznym hotelu Sasanka***

Program

PROGRAM:

Niedziela

godz. 16:00 - 20:00 Zakwaterowanie w HOTELU *** SASANKA W SZKLARSKIEJ PORĘBIE, ul.  Słowackiego 4, 58-580 Szklarska Poręba, Czas Wolny 

Poniedziałek 

godz. 8.00 - Śniadanie, podczas którego ustalamy plan zajęć danego dnia
godz. 8.00 - 10.00 - Spotkanie w hotelu i wykład teoretyczny 
godz. 10.30 - 16.00 - Wyjazd do Jakuszyc i wypożyczenie nart, zajęcia z instruktorem

Wtorek  – Piątek

godz. 7.45. - Śniadanie, podczas którego ustalamy plan zajęć danego dnia
godz. 8.30 - Wyjazd do Jakuszyc 
godz. 9.00 - 16.00 Zajęcia na trasach biegowych z instruktorami

Codziennie będzie realizowany inny plan dnia, ustalony wspólnie z grupą i dostosowany do ich możliwości. Zajęcia na trasach biegowych planujemy w godzinach 9:00 - 16:00 (do zmroku). W trakcie dnia będziemy się starali zrobić przerwę w jednym ze schronisk na obiad. Powrót do Hotelu ok godz. 16:30 - 17:30.

Sobota

8.00 śniadanie. W sobotę  do godziny 11.00 wykwaterowanie z pokoju i możliwość samodzielnych wycieczek na trasach biegowych lub inne aktywności indywidualnie. Istnieje możliwość przechowania bagażu w recepcji do godz. 19, narty w wypożyczalni należy zdać do ok. godz. 17.00.

W trakcie kursu możliwa wizyta w Czechach, warto zabrać ze sobą ok 400 Koron (na osobę) na obiad i coś do picia. Uczestnicy chcący wsiąść udział w możliwej wycieczce do Czech zobowiązani są posiadać "paszport Covidowy". Z uwagi na brak internetu w niektórych miejscach wymagana jest również forma PAPIEROWA.

Warunki

CO ZAPEWNIAMY

 • Noclegi w bardzo klimatycznym i wysokie klasy HOTELU SASANKA ***
 • Pokoje 2 osobowe 
 • Basen , Jakuzzi, Sauna
 • Codzienną jazdę na nartach biegowych (poniedziałek - piątek z instruktorem, sobota samodzielnie) stylem klasycznym 
 • Doświadczonych instruktorów - przewodników
 • Naukę i doskonalenie jazdy na nartach biegowych
 • Doradztwo w doborze sprzętu - na miejscu jest kilka profesjonalnych wypożyczalni nart biegowych
 • Organizacja wycieczek krajoznawczych po okolicy w trakcie dnia na nartach biegowych 
 • Możliwość wypożyczenia na miejscu kompletu: nart biegowych , butów , kijków (cena 300 zł/ tydzień)

DODATKI

 • Wypożyczenie nart - 300 zł/os

Ciekawe artykuły

Treść oferty oraz galeria zdjęć imprezy turystycznej Obóz dla rodzin z dziećmi na biegówkach - Jakuszyce pochodzą od biura Szekla, które jest organizatorem wyjazdu. Dzięki tej wyprawie można zwiedzić i poznać kulturę, tradycję oraz krajobraz takich krajów jak: Polska. Wycieczka obejmuje wyżywienie typu śniadania. Główna forma aktywności podczas tego wyjazdu to Narty biegowe, która pozwala na spędzenie wakacji w sposób aktywny. W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kontakt telefoniczny lub email. Gwarantujemy wiele wrażeń i wspaniałą przygodę.