TRIPS - ANDERMATT

Formy aktywności
Wyżywienie
we własnym zakresie
TerminCena
8 dni3 520
8 dni3 520

O wyprawie

Proponowany wyjazd z kategorii TRIPS, wyróżnia się tym, iż nie ma możliwości zakupu pojedynczych miejsc w apartamencie. W przypadku mniejszej ilości osób (niż zakładana ilość miejsc w apartamencie), należy wykupić „wolne łóżko”. Podczas wyjazdu TRIPS nie są prowadzone szkolenia narciarskie i snowboardowe. Nie ma również zapewnionej opieki rezydenta*. 

Ten tydzień będzie dla Ciebie nowym doświadczeniem! Odsłonimy przed Tobą karty resortu, który jeszcze przez chwilę może mieć status ``secret spotu``. Nowoczesne wyciągi, 180 km tras, tereny freeride'owe, specjalnie wyznaczone trasy carvingowe czy halfpipe. W Andermatt nie ma czasu na nudę! Do tego dorzucamy klimatyczne miasteczko z niewiarygodnym zapleczem gastronomicznym! To tu szwajcarskie founde skradnie Twoje serce!

Region - ANDERMATT 

Andermatt należy do ośrodków zimowych z najwyższą gwarancją śniegu w Szwajcarii! Jednocześnie znajdziemy tu bardzo zróżnicowane tereny narciarskie. Dla tych którzy lubią spokojne zjazdy lub wybiera się z rodziną, powinni wybrać teren narciarski na Nätschen i w Sedrun. Dla miłośników zjazdów freeridowych oraz stromych zjazdów najbardziej odpowiedni jest Gemsstock. 
Jak to powiedział sam Johann Wolfgang von Goethe -„Pośród wszystkich miejsc, które znam, to jest mi najmilsze i najciekawsze”. I nie były to słowa nad wyraz. Dolina Urserntal u stóp Przełęczy Gotarda zalicza się do najbardziej imponujących wysokogórskich dolin w Szwajcarii, a samo Andermatt to jedna spośród trzech wiosek w dolinie. To właśnie tu - w Andermatt - otrzymujemy najwyższą gwarancję znakomitych warunków śniegowych i szeroki wachlarz możliwości, który zaspokoi nawet najbardziej wytrwanych narciarzy. Od łagodnych i bezpiecznych tras dedykowanych rodzinom z dziećmi po ekstremalne zbocza Gemsstock, które uznawane są za jedne z lepszych na świecie terenów freeride’owych.

 

Warunki

CENA PODSTAWOWA ZAWIERA:

 • zakwaterowanie w rezydencji Andermatt Alpine Apartments w living roomie w apartamencie 4 osobowym,
 • 6 dniowy skipass,
 • obowiązkowe ubezpieczenie turystyczne – KL (15 000 EUR)/NNW (2 500 EUR)/BP (200 EUR) ze zwyżką za amatorskie uprawianie sportów zimowych w okresie obowiązywania skipassu (6 dni),
 • podatek zapewniający obsługę Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego –10 PLN/os,
 • taxę klimatyczną,
 • pościel i ręczniki,
 • końcowe sprzątanie apartamentu (nie dotyczy aneksu kuchennego – wymagane jest: wyrzucenie śmieci, pozmywanie naczyń, odłożenie zastawy kuchennej do właściwych szafek).

1)W wyjazdach w kategorii TRIPS nie ma możliwości zakupu pojedynczych miejsc w apartamencie, w przypadku mniejszej ilości osób, niż zakładana ilość miejsc w apartamencie, należy wykupić „wolne łóżko”.

2)Na cenę imprezy wyrażoną w PLN składa się suma kwot w złotówkach oraz w walucie zagranicznej (EUR ). Część w walucie zagranicznej przeliczana jest raz dziennie na złotówki wg kursu średniego NBP. Pakiet w walucie zagranicznej po przeliczeniu wg aktualnego kursu w zakresie zmian +/– 10 PLN nie generuje zmiany ceny imprezy.

3) Zero Gravity zastrzega sobie możliwość zmiany ceny w opublikowanych ofertach w zależności od dostępności miejsc w danej taryfie.

CENA PODSTAWOWA NIE ZAWIERA:

 • dojazdu własnego,
 • wyżywienia,
 • dopłaty do zakwaterowania w sypialni w apartamencie 4 osobowym w rezydencji Andermatt Alpine Apartments,
 • parkingu podziemnego (140 CHF/tydzień – płatne podczas check in, w każdej innej sytuacji opłata wyniesie 20 CHF/dzień) – opłata obowiązkowa
 • ubezpieczeń dodatkowych, w tym ubezpieczenia od kosztów rezygnacji,
 • opieki rezydenta.

CENA OPCJONALNIE:

UBEZPIECZENIE:

ubezpieczenie SKI/SNB:

 • wariant COMFORT (70 PLN)
 • wariant COMFORT SWR (110 PLN)
 • wariant SUPERIOR (110 PLN)
 • wariant SUPERIOR SWR (150 PLN)
 • wariant DELUXE (160 PLN)
 • wariant DELUXE SWR (210 PLN)
 • ubezpieczenie od kosztów rezygnacji STANDARD  – 200 PLN/os (wykupienie możliwe wyłącznie podczas generowania umowy na wyjazd),
 • ubezpieczenie od kosztów rezygnacji ROZSZERZONE – 250 PLN/os (wykupienie możliwe wyłącznie podczas generowania umowy na wyjazd).

OPCJE DO ZAKWATEROWANIA:

 • Dopłata do zakwaterowania w sypialni w apartamencie 4 osobowym – 200 PLN/os,
 • Wolne łóżko w apartamencie 4  osobowym – 2100 PLN,
 • Zniżka za skipass dla dzieci w wieku 2-5 lat (-1290 PLN/os),
 • Zniżka za skipass dla dzieci w wieku 6-15 lat (-550 PLN/os),
 • Zniżka za skipass dla dzieci w wieku 16-20 lat (-300 PLN/os),
 • Zakwaterowanie dziecka do 2 roku życia – 120 PLN/os.

*Prosimy pamiętać, jeśli pozostaną wolne miejsca, należy wykupić odpowiednią liczbę opcji dodatkowej „WOLNE ŁÓŻKO”. Wówczas jest to jednoznaczne z rezerwacją całego apartamentu.

INNE:

 • opcja bez skipassu -1290 PLN/os,
 • zwierzęta nie są akceptowane,
 • łóżeczko dla dziecka na zapytanie (bezkosztowo).

Transport

Największą zaletą Szwajcarii jest niewątpliwie bliskość Polski. Podstawowa cena wyjazdu zakłada opcję dojazdu własnego. Jednak bez względu na to jaką formę dojazdu wybierzesz, gwarantujemy, że podróż przebiegnie szybko i bezproblemowo. W terminie tego wyjazdu możesz wybrać poniższe opcje dojazdu. Kliknij, by sprawdzić szczegóły.

Ubezpieczenie
Ubezpieczenie wyjazdowe 

Każdy uczestnik wyjazdu zagranicznego organizowanego przez Zero Gravity jest ubezpieczany w WIENER TU S.A Vienna Insurance Group.

Ubezpieczenie obowiązuje w czasie pobytu poza granicami RP na wyjeździe i obejmuje:

W trakcie wyjazdów do Szwajcarii:

15 000 EUR KL (koszty leczenia) w tym zachorowanie na covid-19 z assistance
2 000 EUR NNW (następstwa nieszczęśliwych wypadków wraz z tabelą procentową norm uszczerbkowych w tym: skręcenia i zwichnięcia)
200 EUR BAGAŻ PODRÓŻNY (w tym 50 % sprzęt elektroniczny)
10 000 EUR KOSZTY RATOWNICTWA
 

W trakcie wyjazdów zimowych na narty ubezpieczenie obejmuje amatorskie uprawianie sportów na okres ważności skipassu ( 6 dni jazdy na nartach).

Istnieje również możliwość rozszerzenia ubezpieczenia o zwyżkę za choroby przewlekłe i nowotworowe. Prosimy o kontakt z biurem celem wyliczenia składki na adres mailowy: info@zerogravity.pl

W celu zapewnienie najlepszej ochrony podczas Twojego wyjazdu rekomendujemy wykupienie pakietu rozszerzającego ubezpieczenie podstawowe.

Szczegółowe dane odnośnie UBEZPIECZENIA oraz o dodatkowych, rekomendowanych pakietach znajdziesz TUTAJ.

Rozszerzenie obowiązuje w okresie ważności skipassu (6 dni). Poniżej znajdziecie zestawienie możliwości ubezpieczeń oferowanych przez Zero Gravity i WIENER TU S.A. (zakresy obowiązują tylko w przypadku wyjazdów w obszar Europy).

Ogólne Warunki Ubezpieczenia „Ubezpieczeni W Podróży” zatwierdzone uchwałą Zarządu WIENER TU S.A nr 131/21 z dnia 07.10.2021 roku r.

Zakwaterowanie

ALPINE APARTAMENTS - 

Jak mieszkać w Adermatt to właśnie tu! W samym sercu, tętniącego nową energią miasteczka znajduje się ten wyjątkowy kompleks apartamentów, które zagwarantują Wam przytulny, komfortowy klimat i Wam najwyżej klasy wyposażenie. Tu projektanci doskonale wiedzieli jak stworzyć odpowiednią przestrzeń dla Gości szukających komfortowego, aktywnego urlopu. Przedstawiamy Wam Andermatt Alpine Apartments, czyli nową interpretację wakacyjnych apartamentów. Jeżeli jesteś narciarzem, podróżnikiem, który ceni innowacyjne rozwiązania, stawia na zrównoważony rozwój to miejsce dla Ciebie. Przed Tobą prawdziwe Andermatt. Prawdziwa Szwajcaria.

Dolina Urseren oferuje nam spektakularną scenerię pośród ośnieżonych szczytów, a apartamenty Andermatt Alpine są idealnym punktem wyjścia dla wszystkich alpejskich aktywności. O każdej porze roku.

Rodzaje zakwaterowania w rezydencji Alpine:

STUDIO:

Designerskie studio Alpine to idealne rozwiązanie dla par lub osób podróżujących w pojedynkę, którzy chcą cieszyć się zaletami wysokiej jakości.

zintegrowana część dzienna i sypialna z wygodną rozkładaną sofą, stołem jadalnym i w pełni wyposażonym aneksem kuchennym,
nowoczesna łazienka
telewizor HD


Apartament STANDARD z 1.sypialnią :

Standardowe apartamenty oferują wszystko, czego potrzebujesz jako rodzina lub z przyjaciółmi: przestronne przestrzenie z oddzielnymi częściami mieszkalnymi, alpejski design i pełne wyposażenie.

Do dyspozycji Gości jest:

niezależna sypialnia,
nowoczesna kuchnia,
dwuosobowa, rozkładana (140cm szerokości) sofa w living room,
zestaw do fondue, piekarnik, zmywarka, ekspres do kawy
przestronna łazienka,
telewizor HD


Apartament z 2. sypialniami STANDARD:

Standardowe apartamenty oferują wszystko, czego potrzebujesz jako rodzina lub z przyjaciółmi: przestronne przestrzenie z oddzielnymi częściami mieszkalnymi, alpejski design i pełne wyposażenie.

Do dyspozycji Gości jest:

niezależna sypialnia,
nowoczesna kuchnia,
dwuosobowa, rozkładana (140cm szerokości) sofa w living room,
zestaw do fondue, piekarnik, zmywarka, ekspres do kawy
przestronna łazienka,
telewizor HD
 

Udogodnienia:
bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu.
w rezydencji dostępne są urządzenia do prania i suszenia.
wszystkie apartamenty obsługiwane są przez windę i mają bezpośredni dostęp do parkingu Andermatt Reuss.
przystanek skibusa przy wyjściu z parkingu

Ciekawe artykuły

Treść oferty oraz galeria zdjęć imprezy turystycznej TRIPS - ANDERMATT pochodzą od biura Zero Gravity, które jest organizatorem wyjazdu. Dzięki tej wyprawie można zwiedzić i poznać kulturę, tradycję oraz krajobraz takich krajów jak: Szwajcaria. Wycieczka obejmuje wyżywienie typu we własnym zakresie. Główna forma aktywności podczas tego wyjazdu to Narty & Snowboard, która pozwala na spędzenie wakacji w sposób aktywny. W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kontakt telefoniczny lub email. Gwarantujemy wiele wrażeń i wspaniałą przygodę.