TRIPS - ANDERMATT

Formy aktywności
Wyżywienie
we własnym zakresie

Wycieczka chwilowo niedostępna.

O wyprawie

Wyjazdy z kategorii TRIPS to starannie wyselekcjonowane ośrodki narciarskie, gdzie możecie się wybrać rodziną lub grupą przyjaciół. Proponowany wyjazd, wyróżnia się tym, iż nie ma możliwości zakupu pojedynczych miejsc w apartamencie. Należy wykupić cały apartament. Podczas wyjazdu TRIPS nie są prowadzone szkolenia narciarskie i snowboardowe by ZERO GRAVITY. Nie ma również zapewnionej opieki rezydenta*.

* Jeżeli szukasz wyjazdu z dodatkowymi usługami świadczonymi przez Team Zero Gravity (szkolenia narciarskie, opieka rezydenta, animacje) wybierz wyjazd z kategorii CAMPS.

Rezerwacja tylko przez bezpośredni kontakt z Działem Sprzedaży - info@zerogravity.pl | Miejsca niedostępne w systemie on - line.| Ten tydzień będzie dla Ciebie nowym doświadczeniem! Odsłonimy przed Tobą karty resortu, który pomimo że leży w samym sercu Szwajcarskich Alp, jeszcze przez chwilę może mieć status ``secret spotu``. Nowoczesne wyciągi, 180 km tras, tereny freeride'owe, specjalnie wyznaczone trasy carvingowe czy halfpipe-największej w Centralnej Szwajcarii, o długości 120m, 15m szerokości i 4,5m wysokości! W Andermatt nie ma czasu na nudę! Do tego dorzucamy słynne szwajcarskie pociągi, które masz w cenie skipassu oraz klimatyczne miasteczko z niewiarygodnym zapleczem gastronomicznym! Pozostaje już tylko wybrać termin wyjazdu i w drogę!

Proponowane terminy wyjazdów:

24-31.03.2024

31.03-7.04.2024

7-14.04.2024

Koniecznie obejrzyj odcinek z serii Poznaj Szwajcarię z ZERO GRAVITY Poznaj Andermatt – video

Jeśli zastanawiasz się jaki termin będzie najlepszy na wyjazd, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość, Andermatt znane jest, jako jeden z najlepszych szwajcarskich obszarów pokrytych śniegiem. Ośrodek z racji swojego wysokiego położenia otwiera się już w październiku, a cieszyć się jazdą można tu aż do późnej wiosny.

Region - ANDERMATT 

Andermatt należy do ośrodków zimowych z najwyższą gwarancją śniegu w Szwajcarii! Jednocześnie znajdziemy tu bardzo zróżnicowane tereny narciarskie. Dla tych którzy lubią spokojne zjazdy lub wybiera się z rodziną, powinni wybrać teren narciarski na Nätschen i w Sedrun. Dla miłośników zjazdów freeridowych oraz stromych zjazdów najbardziej odpowiedni jest Gemsstock. 
Jak to powiedział sam Johann Wolfgang von Goethe -„Pośród wszystkich miejsc, które znam, to jest mi najmilsze i najciekawsze”. I nie były to słowa nad wyraz. Dolina Urserntal u stóp Przełęczy Gotarda zalicza się do najbardziej imponujących wysokogórskich dolin w Szwajcarii, a samo Andermatt to jedna spośród trzech wiosek w dolinie. To właśnie tu - w Andermatt - otrzymujemy najwyższą gwarancję znakomitych warunków śniegowych i szeroki wachlarz możliwości, który zaspokoi nawet najbardziej wytrwanych narciarzy. Od łagodnych i bezpiecznych tras dedykowanych rodzinom z dziećmi po ekstremalne zbocza Gemsstock, które uznawane są za jedne z lepszych na świecie terenów freeride’owych.

 

Program

Zakwaterowanie:

ALPINE APARTAMENTS
Jak mieszkać w Adermatt to właśnie tu! W samym sercu, tętniącego nową energią miasteczka znajduje się ten wyjątkowy kompleks apartamentów, które zagwarantują Wam przytulny, komfortowy klimat i Wam najwyżej klasy wyposażenie. Tu projektanci doskonale wiedzieli jak stworzyć odpowiednią przestrzeń dla Gości szukających komfortowego, aktywnego urlopu.

Warunki

CENA PODSTAWOWA ZAWIERA:

 • zakwaterowanie w rezydencji Alpine Apartmets **** cały apartament 3 osobowy Standard (inne opcje zakwaterowania dostępne za dodatkową opłatą w systemie rezerwacyjnym),
 • 6 dniowy skipass Andermatt (180 km tras),
 • obowiązkowe ubezpieczenie turystyczne – KL (15 000 EUR)/NNW (2 500 EUR)/BP (200 EUR) ze zwyżką za amatorskie uprawianie sportów zimowych w okresie obowiązywania skipassu (6 dni),
 • taxę klimatyczną,
 • pościel i ręczniki,
 • końcowe sprzątanie apartamentu (nie dotyczy aneksu kuchennego – wymagane jest: wyrzucenie śmieci, pozmywanie naczyń, odłożenie zastawy kuchennej do właściwych szafek).

1)Na cenę imprezy wyrażoną w PLN składa się suma kwot w złotówkach oraz w walucie zagranicznej (EUR ). Część w walucie zagranicznej przeliczana jest raz dziennie na złotówki wg kursu średniego NBP. Pakiet w walucie zagranicznej po przeliczeniu wg aktualnego kursu w zakresie zmian +/– 10 PLN nie generuje zmiany ceny imprezy.

2) Zero Gravity zastrzega sobie możliwość zmiany ceny w opublikowanych ofertach w zależności od dostępności miejsc w danej taryfie.

CENA PODSTAWOWA NIE ZAWIERA:

 • dojazdów (w tym transferów)
 • wyżywienia,
 • parkingu podziemnego (140 CHF/tydzień – płatne podczas check-in, w każdej innej sytuacji opłata wyniesie 20 CHF/dzień) – opłata obowiązkowa, cena może ulec zmianie
 • składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny oraz Turystyczny Fundusz Pomocowy – 10 PLN/os (opłata obligatoryjna),
 • opieki rezydenta,
 • dodatkowo płatnych atrakcji wyjazdu opisanych w programie.

CENA OPCJONALNIE:

UBEZPIECZENIE:

ubezpieczenie SKI/SNB:

 • wariant COMFORT (70 PLN)
 • wariant COMFORT SWR (110 PLN)
 • wariant SUPERIOR (110 PLN)
 • wariant SUPERIOR SWR (150 PLN)
 • wariant DELUXE (160 PLN)
 • wariant DELUXE SWR (210 PLN)
 • ubezpieczenie od kosztów rezygnacji STANDARD  – 200 PLN/os (wykupienie możliwe wyłącznie podczas generowania umowy na wyjazd),
 • ubezpieczenie od kosztów rezygnacji ROZSZERZONE – 250 PLN/os (wykupienie możliwe wyłącznie podczas generowania umowy na wyjazd).

OPCJE DO ZAKWATEROWANIA:

 • Zakwaterowanie dziecka do 2 roku życia: 120 PLN/os.
 • Łóżeczko dla dziecka na zapytanie (bezkosztowo, ilość ograniczona),
 • Dopłata do zakwaterowania za cały apartament:apartament 4 osobowy 5690 PLN; apartament 5 osobowy 6920 PLN
 • Zniżka za zakwaterowanie 2 osób w apartamencie 3 osobowym: -1190 PLN

INNE:

 • Zniżka za skipass dla dzieci w wieku 2-6 lat: – 1290 PLN/os,,
 • Zniżka za skipass dla dzieci w wieku 6-16 lat: -640 PLN/os,
 • Zniżka za skipass dla dzieci w wieku 16-19 lat: -340 PLN/os,
 • opcja bez skipassu: -1290 PLN/os,.
 • zwierzęta nie są akceptowane.

Transport

Największą zaletą Szwajcarii jest niewątpliwie bliskość Polski. Podstawowa cena wyjazdu zakłada opcję dojazdu własnego. Jednak bez względu na to jaką formę dojazdu wybierzesz, gwarantujemy, że podróż przebiegnie szybko i bezproblemowo. W terminie tego wyjazdu możesz wybrać poniższe opcje dojazdu. Kliknij, by sprawdzić szczegóły.

Ubezpieczenie

ubezpieczenie SKI/SNB:

wariant COMFORT (70 PLN)
wariant COMFORT SWR (110 PLN)
wariant SUPERIOR (110 PLN)
wariant SUPERIOR SWR (150 PLN)
wariant DELUXE (160 PLN)
wariant DELUXE SWR (210 PLN)
ubezpieczenie od kosztów rezygnacji STANDARD  – 200 PLN/os (wykupienie możliwe wyłącznie podczas generowania umowy na wyjazd),
ubezpieczenie od kosztów rezygnacji ROZSZERZONE – 300 PLN/os (wykupienie możliwe wyłącznie podczas generowania umowy na wyjazd).

Ubezpieczenie wyjazdowe 

Każdy uczestnik wyjazdu zagranicznego organizowanego przez Zero Gravity jest ubezpieczany w WIENER TU S.A Vienna Insurance Group.

Ubezpieczenie obowiązuje w czasie pobytu poza granicami RP na wyjeździe i obejmuje:

W trakcie wyjazdów do Szwajcarii:

15 000 EUR KL (koszty leczenia) w tym zachorowanie na covid-19 z assistance
2 000 EUR NNW (następstwa nieszczęśliwych wypadków wraz z tabelą procentową norm uszczerbkowych w tym: skręcenia i zwichnięcia)
200 EUR BAGAŻ PODRÓŻNY (w tym 50 % sprzęt elektroniczny)
10 000 EUR KOSZTY RATOWNICTWA
 

W trakcie wyjazdów zimowych na narty ubezpieczenie obejmuje amatorskie uprawianie sportów na okres ważności skipassu ( 6 dni jazdy na nartach).

Istnieje również możliwość rozszerzenia ubezpieczenia o zwyżkę za choroby przewlekłe i nowotworowe. Prosimy o kontakt z biurem celem wyliczenia składki na adres mailowy: info@zerogravity.pl

W celu zapewnienie najlepszej ochrony podczas Twojego wyjazdu rekomendujemy wykupienie pakietu rozszerzającego ubezpieczenie podstawowe.

Szczegółowe dane odnośnie UBEZPIECZENIA oraz o dodatkowych, rekomendowanych pakietach znajdziesz TUTAJ.

Rozszerzenie obowiązuje w okresie ważności skipassu (6 dni). Poniżej znajdziecie zestawienie możliwości ubezpieczeń oferowanych przez Zero Gravity i WIENER TU S.A. (zakresy obowiązują tylko w przypadku wyjazdów w obszar Europy).

Ogólne Warunki Ubezpieczenia „Ubezpieczeni W Podróży” zatwierdzone uchwałą Zarządu WIENER TU S.A nr 131/21 z dnia 07.10.2021 roku r.


Ubezpieczenie kosztów rezygnacji

UBEZPIECZ SWOJA REZERWACJĘ

Zero Gravity zaleca wykupienie ubezpieczenia kosztów rezygnacji z uczestnictwa w wyjeździe lub kosztów związanych z wcześniejszym powrotem z wyjazdu do Polski. Pozwala ono na zwrot do 100% poniesionych kosztów, w przypadku nagłej, nieprzewidzianej anulacji wyjazdu (losowe zdarzenie lub nagłe zachorowanie, wymagające odpowiedniego potwierdzenia). Koszt ubezpieczenia zależny jest od rodzaju wyjazdu (krajowy bądź zagraniczny) oraz wybranego wariantu, a szczegóły ubezpieczenia wraz z wymienionymi powodami rezygnacji znajdują się w TUTAJ.

Prosimy również pamiętać, że w przypadku zmiany ceny wyjazdu, objętej ubezpieczeniem od kosztów rezygnacji np. w wyniku dokupienia szkoleń lub innych opcji dodatkowych, należy dokonać dopłaty do ubezpieczenia od kosztów rezygnacji. W innym wypadku dokupione świadczenia dodatkowe nie będą objęte ochroną ubezpieczeniową. Koszt dopłaty do składki będzie wyliczany indywidualnie.

Ciekawe artykuły

Treść oferty oraz galeria zdjęć imprezy turystycznej TRIPS - ANDERMATT pochodzą od biura Zero Gravity, które jest organizatorem wyjazdu. Dzięki tej wyprawie można zwiedzić i poznać kulturę, tradycję oraz krajobraz takich krajów jak: Szwajcaria. Wycieczka obejmuje wyżywienie typu we własnym zakresie. Główna forma aktywności podczas tego wyjazdu to Narty & Snowboard, która pozwala na spędzenie wakacji w sposób aktywny. W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kontakt telefoniczny lub email. Gwarantujemy wiele wrażeń i wspaniałą przygodę.