Grecja pod żaglami w lipcu.

Kraje
Formy aktywności
Wyżywienie
Przygotowywane we własnym zakresie z produktów zakupionych lokalnie. Na jachcie w pełni wyposażona kuchnia.
TerminCena
8 dni2 500 + 4 0000

O wyprawie

BRAK MIEJSC!. Nie martw się tylko sprawdż wolną koje [TUTAJ]

 

SPECJALNY Rejs. REJS  z KUCHARZEM i kuchnia grecka

 

Formuła:           Rejs  relaksacyjny / „easy-sailing”

Kiedy:               17/07 - 24/07/2021 r.  (ostatnia koja)

                        

Gdzie:                 Grecja (Zatoka Sarońska).

Trasa:                 Dwa warianty trasy wybierane na podstawie preferencji uczestników oraz aktualnych  warunków meteo. Marina Alimos (Kalamaki) Ateny– Zatoka Sarońska  – Marina Alimos (Kalamaki) Ateny.

 

lipiec Ateny

 

Loty/transfery:          Ryanair  do ATEN (ATH) bezpośrednio z wielu lotnisk w Polsce: WMI, KTW, KRA, WRO, POZ, LOD, RZE oraz GDA oraz  Wizzair z KTW i AEGAN z WAW. Ponadto loty z Pragi i Berlina (easyjet/ryanair). + transfer do mariny ok. 1 h (autobus X96). 

 

 

Jacht:                  Jedno-kadłubowy 

Beneteau Cyclades 50.5 /2008r.

589303680000100012_cyc_50_5_la_pic6

beneteau-cyclades-50.5-huge-195251ed916fd43f

(15,75 m)/ 2019r.  5 (+1) kajut 2 os., 3 łazienki.  Wydzielona kabina kapitana Duży, wygodny i dobrze utrzymany jacht. Wyposażenie jachtu: rolowana genua, pełnolistwowy grot, kebestan elektryczny, panele słoneczne. 

 

Cena rejsu:       

 

  • Koja w kajucie dwu-osobowej ze wspólną łazieną - 2499zł 
  • Koja w kajucie dwu-osobowej z prywatną łazienką  (część dziobowa)- 2999zł 

 

Promocje:

Zobacz dostępne RABATY/ ZNIŻKI

 

Terminy płatności: Zaliczka 500 zł przy zgłoszeniu + dopłata na 45 dni przed rejsem. Kasa jachtowa płatna na burcie. 

Rata już od86,08 zł

Rezerwuj swój rejs TERAZ on-line!

 bookonlineNews 

 

Promocja:          Zobacz dostępne RABATY/ ZNIŻKI

 

Kasa jachtowa: ok. 100 euro od osoba. Zgodnie ze zwyczajem w rejsach żeglarskich  Uczestnik zobowiązany jest do wpłaty składki do kasy jachtowej. Z tego budżetu pokrywane są wydatki na wyżywienie, opłaty za mariny, paliwo do jachtu, silnik do pontonu, pościel, ręczniki, końcowe sprzątanie jachtu. Kapitan jest wyłączony z wpłaty do kasy jachtowej i pozostaje na utrzymaniu załogi.

 

Kaucja za jacht:   Zgodnie ze zwyczajem w rejsach żeglarskich uczestnicy solidarnie pokrywają wymaganą przez armatora kaucję za jacht  na pokrycie m.in ewentualnych strat/zniszczeń w wynajmowanym jachcie. Łączna kwota to 2000 euro ( na osobę od 200 euro). Gdy przy zwrocie sprzętu nie będzie uwag - kaucja jest zwracana. Kaucja może być wnoszona gotówką lub jako blokada na karcie płatniczej/kredytowej.  Opcjonalnie można wykupić ubezpieczenie kaucji która redukuje kaucję za jacht zwykle do 500 euro (czyli 50 euro od osoby).

 

Klimat/pogoda:  Dane klimatyczne dla Aten dla maja na podstawie wieloletniej statystyki. Maksymalna temperatura powietrza w cieniu: 32 st. C ; minimalna temperatura: 23 st. C . Temperatura wody: 26 st.

 

Cena rejsu:        od 2500 

Zobacz dostępne RABATY/ ZNIŻKI

 

 

Rezerwuj swój rejs TERAZ on-line!

 bookonlineNews 

 

Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Zapraszam do rezerwacji BARDZO serdecznie.

 

Ciekawe artykuły

Treść oferty oraz galeria zdjęć imprezy turystycznej Grecja pod żaglami w lipcu. pochodzą od biura Travel Yachting, które jest organizatorem wyjazdu. Dzięki tej wyprawie można zwiedzić i poznać kulturę, tradycję oraz krajobraz takich krajów jak: Grecja. Wycieczka obejmuje wyżywienie typu Przygotowywane we własnym zakresie z produktów zakupionych lokalnie. Na jachcie w pełni wyposażona kuchnia.. Główna forma aktywności podczas tego wyjazdu to Rejsy & Żagle, która pozwala na spędzenie wakacji w sposób aktywny. W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kontakt telefoniczny lub email. Gwarantujemy wiele wrażeń i wspaniałą przygodę.