Rejs w Hiszpanii - Baleary

Rejs w Hiszpanii - Baleary

Hiszpania - Baleary 2018

Baleary, archipelag kilku wysp na Morzu Śródziemnym leżący na wschód od kontynentalnej Hiszpanii, na czele z Majorką i Ibizą, oraz nie mniej znaną Cabrerą, czy Formenterą. Każda z wysp posiada swój niepowtarzalny charakter, dlatego podczas rejsu postaramy się odkryć uroki każdej z osobna. O ich atrakcyjności stanowią ciekawe krajobrazy, urokliwa architektura, ciepły klimat, piękne plaże oraz stosunkowo krótki czas przelotu (podróż samolotem zajmuje około 2 godzin). 

Rejs po Balearach to ciekawa propozycja zarówno dla wytrawnych żeglarzy, jak i tych bez doświadczenia. Podczas rejsu odwiedzimy najważniejsze miejsca, których poznanie jest koniecznie ze względu na ich atrakcyjność turystyczną oraz wartość kulturalną. Naszej uwadze z pewnością nie umkną piaszczyste plaże, liczne zatoczki wytworzone siłami natury w wapiennych skałach wyspy oraz piękne jaskinie z bogatymi formami naciekowymi.

DOKŁADNE MIEJSCE ZAOKRĘTOWANIA I WYOKRĘTOWANA:
Majorka, marina Muelle de La LonjaTRASA REJSU 7-DNIOWEGO

MAJORKA - IBIZA - MAJORKA
DŁUGOŚĆ TRASY OKOŁO 235 MIL

  • MAJORKA
  • IBIZA
  • FORMENTERA
  • ESPARDELL
  • CABRERA
  • MAJORKA

JACHT

Rejs odbędzie się na jachcie Beneteau Oceanis 43.4, rok budowy 2007.

SKIPPER

Rejs poprowadzi Piotr Banach, Kapitan Jachtowy.

PODCZAS REJSÓW ISTNIEJE MOŻLIWOSĆ UZYSKANIA CERTYFIKATU ISSA

DLA GRUP ZORGANIZOWANYCH ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ PRZYGOTOWANIA REJSU W DOWOLNYM TERMINIE I REJONIE.

CENA ZAWIERA:
pobyt na jachcie, usługi skippera, podatek Vat, ubezpieczenie KL i NNW, składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

CENA NIE ZAWIERA:
wyżywienia, paliwa, opłat portowych, opłat za transport, lokalnych opłat administracyjnych.

Opłaty portowe, paliwo, opłaty administracyjne oraz wyżywienie pokrywane są ze wspólnej kasy jachtu po około 120 euro od osoby na tydzień. Skipper jest zwolniony z wpłat do wspólnej kasy jachtu. Jest to kwota orientacyjna i może być zmienna w zależności od miejsca postoju jachtu, warunków podczas żeglugi oraz ilości uczestników. Ubezpieczenie kaucji: 180 euro do podziału na całą załogę + kaucja zwrotna zredukowana do kwoty 440 euro do podziału na całą załogę. Kaucja zostanie zwrócona w całości w dniu wyokrętowania, jeżeli armator nie dokona żadnych potrąceń. Sprzątanie końcowe: 120 euro do podziału na całą załogę. Opcjonalnie: pościel - 15 euro/osoba.

TRANSPORT

SAMOLOT: regularne i bezpośrenie połączenia z Berlina, linie lotnicze Ryanair, NIKI
Z lotniska do centrum Palma de Mallorca, co 10 minut kursują lokalne autobusy linii L1. Z przystanku autobusowego dojście do mariny zajmuje niecałe 10 minut.

Booking.com

Rejs w Hiszpanii - Baleary to wyprawa organizowana przez biuro podróży Globtourist. Dzięki tej wyprawie można zwiedzić i poznać kulturę, tradycję oraz krajobraz takich krajów jak: Hiszpania. Wycieczka obejmuje wyżywienie typu szczegóły w warunkach. Główna forma aktywności podczas tego wyjazdu to Rejsy & Żagle, która pozwala na spędzenie wakacji w sposób aktywny. W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kontakt telefoniczny lub email. Gwarantujemy wiele wrażeń i wspaniałą przygodę.