Kitesurfing - Beach Bums

Kitesurfing - Beach Bums

Oferta na wyjazd Kitesurfingowy Beach Bums

Proponując Wam kurs kitesurfingu w Chałupach, chce zabrać w Was w podróż. Gwarantuję Wam, że gdy poznacie tajniki tego sportu poczujecie moc, wolność i ogromną euforię. Kitesurfing stał się jednym z najpopularniejszych i najprężniej rozwijających się sportów w Polsce. Każdy w ostatnich czasach chce spróbować tego sportu i sprawdzić, czy uda mu się „ogarnąć” pływanie na desce przy jednoczesnym sterowaniu latawcem.

Z nami nie musicie się o nic martwić. Nasza doświadczona i przeszkolona kadra nauczy Was wszystkiego od samego początku. Zaczniemy od teorii i przejdziemy do praktyki. Samodzielne pływanie na półwyspie, ale i na innych spotach świata jest w zasięgu ręki i będzie trwało tylko kilkanaście godzin. Na twarzy pojawi się największy na świecie uśmiech i zaczną pojawiać się pytania, gdzie wspólnie jedziemy kitować poza polskim sezonem. Myślę, że zmieni się wasz styl życia, bo przecież kitesurfing to coś więcej niż sport to po prostu lifestyle i good vibes.

Kitesurferem może zostać każdy. Nie ma żadnych ograniczeń wiekowych. Jedynym wyznacznikiem jest waga. Udział w zajęciach może brać osoba, która waży powyżej 40kg. Pracujemy już nad tym aby to zmienić i aby kitesurfing był dostępny dla najmłodszych riderów.

SZKOLENIE

Zajęcia Kitesurfing Chałupy odbywają się indywidualnie lub w 2-osobowych grupach. Podczas naszego szkolenia będziesz miał okazję poznać wiele typów latawców czy desek. Możesz również na nas liczyć w przyszłości, gdy przyjdzie czas na wybór latawca idealnego dla Ciebie. Szkolenie dzieli się na trzy etapy, zgodnie ze standardami międzynarodowej organizacji IKO.

Nasza kadra posiada wszelkie wymagane licencje do przeprowadzania zajęć z kitesurfingu. Kurs kitesurfing Chałupy w naszej szkole Beach Bums odbywają się zgodnie z standardami polskich i międzynarodowych organizacji IKO – International Kiteboarding Organization (www.ikointl.com). Dodatkowo w celu ujednolicenia i weryfikacji, nasza szkoła posiada własny system szkolenia opracowywany przez specjalistów z dziedziny kitesurfingu przez długie lata, tak aby każdy z naszych instruktorów prowadził zajęcia na najwyższym poziomie. Dodatkowo po odbytym u nas kursie otrzymasz legitymację IKO Kiteboarder Card oraz zostaniesz wpisany do światowej bazy kitesurferów. Karta ściśle określa Twoje umiejętności i upoważnia do wypożyczania sprzętu w bazach na całym świecie.

BEZPIECZEŃSTWO

Podczas szkolenia w Beach Bums dowiecie się wszystkiego od profesjonalnego i certyfikowanego instruktora. Trzeba jednak pamiętać, że kitesurfing Chałupy to sport ekstremalny. Dlatego też już na pierwszych zajęciach zobaczysz jak działa systemy bezpieczeństwa w teorii i praktyce. Dodatkowo podczas kurs nie odpowiadasz za sprzęt. W przypadku, gdy się coś wydarzy i sprzęt ulegnie zniszczeniu instruktor wraca z Tobą na brzeg, bierzecie nowy sprzęt i kontynuujecie zajęcia. Na wszelki wypadek nasza motorówka jest zawsze na brzegu, a kadra zawsze w gotowości, aby Ci pomóc.

SPRZĘT

Nowa baza, nowy sezon no i również nowy sprzęt. W tym roku zaufaliśmy firmie Blade , a ich latawce testowaliśmy już w zaprzyjaźnionej szkółce na Zanzibarze. Najnowsze latawce Blade 2018  czekają już na Was w fabrycznie zapakowanych plecakach w naszej szkółce. Sprzęt dobieramy zawsze w zależności od etapu zaawansowania. Doskonale wybrany rodzaj i rozmiar sprzętu odgrywa kluczową rolę podczas szkolenia. Rozmiar deski również ma znaczenie. Dlatego postawiliśmy na niezawodną polską firmę Xennon. W palecie zakupionych desek, każdy znajdzie coś dla siebie niezależnie od stopnia wtajemniczenia

FLAUTA

Gdy warunki wiatrowe nie pozwalają nam na odbycie szkolenia na poszczególnych etapach możemy zaproponować Ci zajęcia alternatywne. Wakeboarding jest świetną zajawką pozwalającą poznać tajniki wstawania na desce. Pędząc za motorówką masz szansę oswoić się z otoczeniem, prędkością i wyczuć kiteową dechę. Warto spróbować, gwarantujemy świetną zabawę. Jest to idealna droga aby windsurfer mógł spróbować sportu zbliżonego bardziej do kitesurfingu. Dodatkowo aby do perfekcji opanować sztukę stania na desce proponujemy SUP, czyli nic innego jak dużą wypornościową deskę z wiosłem. Zaufaj mi podróżowanie po zatoce nigdy nie było tak łatwe i przyjemne.

NOCLEG

Kemping Albatros, Chałupy 5,5 to jeden z najprężniej rozwijających się miejsc na Półwyspie. Odnowione sanitariaty, plac zabaw, boisko do siatki czy całodobowy sklep to zdecydowanie plusy tego miejsca. W cenie oferujemy nocleg w Beach Bums rooms, czyli pokoje na terenie naszej szkółki, w sześcioosobowych ogrzewanych pomieszczeniach. Pamiętajcie, że w naszych Beach Bums Room nie gwarantujemy pościeli, więc pamiętaj i zabierz ze sobą śpiwór lub kołdrę z pościelą. Dodatkowo należy uregulować opłaty kempingowe zgodnie z cennikiem Pola Biwakowego Albatros Chałupy 5,5, w recepcji pola.

Szkolenia w grupach 2-3 osobowych.

Beach Bums room 30 zł doba.

SZKOLENIA W GRUPACH 2-3 OSOBOWYCH:

Wyjazd kitesurfingowy IKO I:  5h szkolenia 499 zł + 210 zł nocleg (709 zł)
Wyjazd kitesurfingowy IKO II:  5h szkolenia 499 zł + 210 zł nocleg (709 zł)
Wyjazd kitesurfingowy IKO III:  5h szkolenia 499 zł + 210 zł nocleg  709 zł)
Wyjazd kitesurfingowy IKO I i II: 10h szkolenia 899 zł + 210 zł nocleg (1109 zł)
Wyjazd kitesurfingowy IKO II i III: 10h szkolenia 899 zł + 210 zł nocleg (1109 zł)
Wyjazd kitesurfingowy IKO I , II i III: 15 h szkolenia 1249 zł + 210 zł nocleg (1459 zł)

SZKOLENIA INDYWIDUALNE:

Wyjazd kitesurfingowy IKO I: 4h szkolenia 599 zł + 210 zł nocleg (809 zł)  
Wyjazd kitesurfingowy IKO II: 4h szkolenia 599 zł + 210 zł nocleg (809 zł)
Wyjazd kitesurfingowy IKO III: 4h szkolenia 599 zł +  210 zł nocleg (809 zł)
Wyjazd kitesurfingowy IKO I i II: 8h szkolenia 1049 zł + 210 zł nocleg (1259 zł)
Wyjazd kitesurfingowy IKO II i III: 8h szkolenia 1049 zł + 210 zł nocleg (1259 zł)
Wyjazd kitesurfingowy IKO I, II i III: 12h szkolenia 1549  + 210 zł nocleg (1759 zł)

Cena zawiera:

 • Zajęcia z profesjonalnym i licencjonowanym instruktorem
 • Sprzęt Kitesurfingowy, latawiec, deskę, trapez itd
 • Deskę dobraną do szkolenia
 • Akcesoria takie jak: trapez, kamizelka, kask
 • Asekurację Łodzi motorowodnej
 • Ubezpieczenie NNW
 • Bezpłatny udział w eventach organizowanych przez Beach Bums w czasie trwania wyjazdu.

Cena nie zawiera:

 • Wypożyczenia pianki na czas kursu 10h za godzinę lub 50 zł na cały kurs. 
 • Wyżywienia
 • Opłaty campingowej 15 zł doba 
 • Opłaty za samochód 15 zł doba 
 • Dodatkowych atrakcji w przypadku flauty

UWAGA!!!

W sezonie może nie być miejsc na parkowanie samochodu na terenie kempingu Albatros.
W takich przypadkach jeżeli będzie taka potrzeba zostawiamy samochód na innym strzeżonym parkingu blisko campingu.

Kitesurfing - Beach Bums to wyprawa organizowana przez biuro podróży Beach Bums. Dzięki tej wyprawie można zwiedzić i poznać kulturę, tradycję oraz krajobraz takich krajów jak: Polska. Wycieczka obejmuje wyżywienie typu własne. Główna forma aktywności podczas tego wyjazdu to Kitesurfing, która pozwala na spędzenie wakacji w sposób aktywny. W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kontakt telefoniczny lub email. Gwarantujemy wiele wrażeń i wspaniałą przygodę.