Interesują Cię aktywne wakacje? Wybierz swoją dyscyplinę:

Trekking

Trekking

Trekking jako jedna z najpopularniejszych form aktywnego wypoczynku. Zorganizowane wycieczki trekkingowe pozwolą na eksplorację oraz zwiedzanie ciekawych górskich zakątków świata. Górskie ścieżki dla każdego turysty!

Pokaż oferty
Wycieczki

Wycieczki

Wyjazdy turystyczne i krajoznawcze ukierunkowane na bliższe poznawanie bogactwa kulturowego i krajobrazowego wybranych regionów. W programie zwiedzanie miast, zabytków oraz piesze wycieczki malowniczymi trasami i szlakami turystycznymi.

Pokaż oferty
Wyprawy

Wyprawy

Oferta obejmuje wyjazdy podróżnicze do odległych krajów. Wyprawy łączą elementy aktywności fizycznej oraz odpoczynku powiązanego ze zwiedzaniem, realizowane są w kameralnych grupach pod opieką doświadczonego przewodnika.

Pokaż oferty
Dzika przyroda

Dzika przyroda

Oferta obejmuje wyjazdy przyrodnicze, w tym ornitologiczne. Program zorientowany jest głównie na obcowanie z przyrodą, obserwację zwierząt, roślin i otaczających krajobrazów. Wyjazdy do rezerwatów i parków narodowych.

Pokaż oferty
Foto

Foto

Wyjazdy fotograficzne, foto-wyprawy i warsztaty fotograficzne. Wyjazdy skierowane dla pasjonatów fotografii, na których wszystko "podporządkowane" jest jednemu celowi - idealnemu zdjęciu! Dla doświadczonych i początkujących fotografów.

Pokaż oferty
Konie

Konie

W ofercie rajdy i wyprawy konne. Wyjazdy jedno lub kilkudniowe poprowadzone są malowniczymi trasami w Polsce, Bieszczady, Beskid Niski czy Mazury oraz za granicą: Albania, Gruzja, Chiny czy Kirgistan.

Pokaż oferty
Moto 4x4

Moto 4x4

Wyprawy samochodami terenowymi do krajów Europy, Azji, Afryki oraz Ameryki. Wyjazdy w formule 4x4 przeznaczone są dla osób z własnym samochodem lub zagwarantowanym przez organizatora. W kategorii również wyjazdy motocyklowe i quadami.

Pokaż oferty
Boot Camp

Boot Camp

Intensywne wyjazdy kondycyjne - Boot Camp. Wyjazdy nastawione na aktywność fizyczną oraz zachęcanie uczestników do zmiany trybu życia i dalszej aktywności. Często przyjmują formę wyjazdów odchudzających, czemu pomaga zbilansowana i zdrowa diet

Pokaż oferty
Fitness & Joga

Fitness & Joga

Wyjazdy fitness i joga z profesjonalnymi trenerami. Zagraniczne wyjazdy i wakacje połączone z zajęciami jogi lub/i fitnessu. Wspólne treningi w pięknych okolicznościach przyrody - na plaży, na polanie czy w lesie.

Pokaż oferty
Rejsy & Żagle

Rejsy & Żagle

Żeglarskie rejsy morskie dla amatorów oraz doświadczonych żeglarzy. Wakacje pod żaglami na wodach Adriatyku: Chorwacja, Grecja, Włochy, Czarnogóra oraz na Mazurach. W ofercie również rejsy egzotyczne oraz szkolenia i kursy żeglarskie.

Pokaż oferty
Nurkowanie

Nurkowanie

Nurkowania i wyjazdy nurkowe w najciekawsze miejsca nurkowe na świecie. W ofercie również: safari nurkowe, szkolenia nurkowe, pakiety nurkowe. Zapraszamy na wakacyjny wypoczynek z nurkowaniem.

Pokaż oferty
Kajaki & Rafting

Kajaki & Rafting

Zorganizowane spływy kajakowe i pontonowe jednodniowe, weekendowe i dłuższe. Spływ Nidą, Pilicą, Drawą, Wieprzem, Brdą, Rospustą, Dunajcem. Kajakarstwo morskie. Pełne wrażeń i emocji spływy raftingowe i rafting w Słowenii, Austri i Włoszech

Pokaż oferty
Kanioning

Kanioning

Kanioning to coraz popularniejsza ekstremalna dyscyplina sportu. Canyoning polega na przemierzaniu kanionów z biegiem górskiego potoku, najczęściej w dół. Trudność polega na schodzeniu w dół w towarzystwie wodnych przeszkód np: wodospadów.

Pokaż oferty
Windsurfing

Windsurfing

Zorganizowane wyjazdy i obozy windsurfingowe skierowane dla osób rozpoczynających przygodę z windsurfingiem oraz dla doświadczonych surferów. Dla początkujących polecamy kursy i szkolenia w licencjonowanych szkołach windsurfingu.

Pokaż oferty
Wspinaczka

Wspinaczka

Obozy i wyjazdy wspinaczkowe dla osób początkujących oraz takich, które samodzielnie się wspinają. Wyjazdowe szkolenia i warsztaty wspinaczkowe w Polsce i za granicą. Wspinaczka skałkowa i wysokogórska.
NATURA | SKAŁY | PRZYGODA

Pokaż oferty
Narty & Snowboard

Narty & Snowboard

Wyjazdy na narty - Wyjazdy snowboardowe. Zorganizowane zagraniczne wyjazdy narciarskie i snowboardowe. W ofercie narty we Włoszech (Alpy, Dolomit), Francji, Austrii, Gruzji i innych. Dla osób początkujących przewidziane są szkolenia narciarskie.

Pokaż oferty
Narty biegowe

Narty biegowe

Zorganizowane wyjazdy na narty biegowe. Narciarstwo biegowe pozwala aktywnie spędzić zimowy okres, przemierzając malownicze szlaki biegowe. W ofercie wyjazdy na biegówki w Polsce i za granicą.

Pokaż oferty
Inne

Inne

Pozostałe oferty wyjazdów dla szukających nieszablonowego i aktywnego wypoczynku. W kategorii m.in. wyjazdy kulinarne, trampingowe, wędkarskie i wiele innych. Poznawanie świata z wykorzystaniem najróżniejszych środków transportu !

Pokaż oferty
Rower

Rower

Szeroka oferta zorganizowanych wyjazdów i wycieczek rowerów w Polsce i na świecie. Krajoznawcze, łatwe wycieczki rowerowe oraz trudniejsze wyjazdy MTB dla wdrożonych rowerzystów.

Pokaż oferty

Aktywny wypoczynek to okazja do oderwania się od pracy, nauki… Wycieczki aktywne i wyjazdy aktywne to dość modny temat bo idzie niejako w parze ze zdrowym stylem życia. Stąd niejedno biuro podróży ma w swojej bogatej ofercie propozycje na wyjazdy aktywne czy jednodniowe wycieczki aktywne. Aktywny urlop to dobra propozycja dla tych, którzy mają siedzący tryb pracy i stosunkowo mało ruchu na co dzień. Oczywiście nie należy się ograniczać wyłącznie do aktywności w wakacje bowiem ruch to zdrowie i dobrze jest regularnie korzystać z dobrodziejstw jakie daje rekreacja czy sport. Biura podróży oferują zorganizowane wyprawy i wyjazdy, zatem nie musimy się już martwić o nic. Pozostaje tylko wybrać się na nasze wakacje inaczej. Wczasy aktywne to dobry pomysł dla całych rodzin.

W ofercie na takie wakacje dla aktywnych są animacje dla dzieci, tak więc rodzice mają także czas dla siebie, kiedy nie muszą zajmować się pociechami. Podczas takich wyjazdów organizowane są różnego rodzaju wycieczki dla aktywnych. Z pewnością każdy wybierze coś dla siebie. Biura podróży zajmujące się turystyką dziecięcą i młodzieżową mają w swojej ofercie aktywne wakacje i wyjazdy sportowe dla najmłodszych. Często połączone są one z nauką jakiejś dyscypliny sportowej. Modne są także wakacje dla singli. Zorganizowane wyjazdy zagraniczne czy krajowe mogą mieć różną formę. Pośród aktywnych propozycji znajdują się: trekking, rejsy morskie i żeglarskie, spływy raftingowe i kajakowe, wyprawy nurkowe, kursy kitesurfingu, obozy windsurfingowe, obozy treningowe boot camp, obozy biegowe, wyjazdy narciarskie. W ofercie są także wyprawy, jak: wyprawy przyrodnicze, wyprawy konne, wyprawy fotograficzne czy wyprawy offroadowe.