Wyprawa dookoła świata

Formy aktywności
Wyżywienie
własne

Wycieczka chwilowo niedostępna.

O wyprawie

AUSTRALIA, DOOKOŁA ŚWIATA, JAPONIA, NOWA ZELANDIA, USA

Proponujemy Ci podróż dookoła świata. Co prawda nie w 80 – jak Phileas Fogg, ale w 32 dni! Poznasz cztery kontynenty, sześć państw i dziesiątki miast. Wyruszysz do rzadko odwiedzanych miejsc, a które pomimo odległości, na pewno warto zobaczyć.

Wyprawa dookoła świata należy do wyjątków. Odwiedzamy 4 kontynenty, 6 państw, dziesiątki miast. Ze względu na charakter wyjazdu dużo podróżujemy samolotami i pokonujemy różne strefy klimatyczne oraz czasowe. W Stanach Zjednoczonych i Nowej Zelandii wiele kilometrów pokonujemy samochodami. Trzeba się liczyć z tym, że sporo czasu spędzimy "w drodze".

Każda wyprawa ma swój niepowtarzalny charakter, który tworzony jest przez biorących w niej udział ludzi.

Program

WYPRAWA DOOKOŁA ŚWIATA

1 dzień - Wielka Brytania

Przelot do Londynu. Przejazd do hotelu i zakwaterowanie.

2 dzień - Wylot do Japonii

Przejazd na lotnisko i wylot do Japonii.

3 dzień - JAPONIA - Tokio

Przylot do stolicy Japonii - Tokio. Z lotniska udajemy się do hotelu. Zakwaterowanie w hotelu i krótki spacer po mieście. Pierwszy kontakt z japońską kuchnią i bardzo rozbudowanym, ale świetnie działającym systemem transportu miejskiego.

4 dzień - JAPONIA - Wulkan Fuji

Przejazd pod jeden z symboli Japonii - Wulkan Fuji. Całodzienna wycieczka do Hakone. Wizyta w Parku Rzeźb, przejazd kolejką górską z widokami na górę Fuji-san i półgodzinny rejs pirackim statkiem po jeziorze Ashi w celu zrobienia pocztówkowych zdjęć góry Fuji. Popołudniu powrót do Tokyo.

5 dzień - JAPONIA - Kyoto

Ruszamy w dalszą drogę do dawnej stolicy Japonii - Kyoto. Zwiedzanie uroczego, historycznego miasta Kyoto. Świątynie Higashi-Hongan-ji, Nishi-Hongan-ji, budynku stacji kolejowej. Wieczorem kolacja i spacer po dzielnicy Gion w poszukiwaniu przemykających Gejsz.

6 dzień - JAPONIA - Kyoto

Kontynuujemy zwiedzanie Kyoto, kulturalnej stolicy Japonii z ponad 2000 świątyń. Zamek Nijo-jo, ogrody Kinkaku-ji ze słynnym Złotym Pawilonem, świątynie Ryoan-ji i Ninna-ji z kamiennymi ogrodami. Wieczorem przejeżdżamy do dzielnicy Arashiyama, gdzie zobaczymy świątynię Tenryu-ji i jej lasy bambusowe.

7 dzień - JAPONIA - Nara

Przejazd do Nara. Cofamy się w czasie zwiedzając piękne świątynie w Narze. Zwiedzanie pierwszej stolicy Japonii i najstarszych świątyń takich jak Todai-Ji z 16-metrowym posągiem Buddy, Kasuga Taisha z setkami latarń. Popołudniu powrót do Kyoto, czas wolny.

8 dzień - JAPONIA - Tokio

Rano wsiadamy w pociąg Shinkansen i wracamy do Tokio.Następnie przejazd do Parku Ueno. Dla chętnych zwiedzanie muzeów (Tokyo National Museum, Tokyo Metropolitan Museum of Art). Wieczorem spacer po dzielnicy Shibuya ze słynnym wilokierunkowym przejściem dla pieszych. Zobaczymy także dzielnicę z Hotelami Miłości. Dla chętnych okazja do zakupienia najnowszych elektronicznych gadżetów.

9 dzień - Wylot z Japonii do Australii

Pora na kolejny etap podróży dookoła świata. Wylot w kierunku Australii.

10 dzień - AUSTRALIA - Cairns

Przylot do Cairns - bazy wypadowej na Wielką Rafę. Zakwaterowanie w hotelu. Odpoczynek.

11 dzień - AUSTRALIA - Wielka Rafa

Wypływamy katamaranem na Wielką Rafę Koralową. Cały dzień nurkujemy na rafie i podziwiamy wspaniały, kolorowy podwodny świat. Przyda się aparat do zdjęć podwodnych i dobry filtr przeciwsłoneczny (dla tych co snorkelingują).

12 dzień - AUSTRALIA - Sydney

Przejazd na lotnisko i wylot z Cairns do Sydney. Zakwaterowanie w hotelu. Po przylocie spacer po tym pieknym mieście i odkrywanie uroków nocnego życia Sydney.

13 dzień - AUSTRALIA - Sydney

Dla wielu Sydney jest najpiękniejszym miastem świata. Czy aby na pewno? Będziemy mieli się o tym przekonać zwiedzając Sydney. Między innymi nadmorskie dzielnice, słynny gmach opery, parki, dla chętnych odwiedziny w słynnym oceanarium.

14 dzień - AUSTRALIA - Blue Mountains

Jedziemy do Parku Narodowego Blue Mountains. Czy już wiecie skąd pochodzi ta nazwa?:) Zanim się dowiemy, odwiedzamy park, gdzie czeka na nas spotkanie z misiami koala, strusiami i kangurami. W Blue Mountains oglądamy piękne formacje skalne. Dla chętnych zjazd bądź zejście do miejsca, gdzie dawniej znajdowała się kopalnia.

15 dzień - NOWA ZELANDIA - Wellington

Wylot do Wellington na Wyspie Północnej Nowej Zelandii. Wynajętym samochodem ruszamy w kierunku Parku Narodowego Tangariro. Nocleg w hotelu na trasie.

16 dzień - NOWA ZELANDIA - TREKKING W PARKU TONGARIRO

Przejazd do Parku Narodowego Tongariro, tolkienowskiej krainy Mordoru. Dzień spędzamy na trekkingu pośród wulkanów, dymiących szczelin w ziemi i pięknych widoków. Ten trekking jest uznawany za najpiękniejszy, jednodniowy szlak na świecie.

17 dzień - NOWA ZELANDIA - JEZIORO TAUPO

Przejazd nad malownicze jezioro Taupo. Nastepnie wizyta w miejscu nie bez powodu nazwanym "Kratery Księżycowe". Dla chętnych wycieczka szybką łodzią motorową na wodospad Huka (koszt około 90 USD) oraz na farmę krewetek. Okolice jeziora Taupo to idealne miejsca na skoki na bungee oraz skoki spadochronowe.
Wieczorem przyjazd do Rotorua.

18 dzień - NOWA ZELANDIA - ROTORUA, AUCKLAND

Zwiedzanie Rotoruy i okolic. Między innymi: wody termalne, jeziora, gejzery, maoryskie wioski. Po południu, dla poszukujących dodatkowych przeżyć, wizyta w Parku Przygodowym (bungee, gigantyczne huśtawki, zorbing, imitacje skoku spadochronowego i inne atrakcje podnoszące poziom adrenaliny). Wieczorem przyjazd do Auckland i spacer po największym mieście Nowej Zelandii.

19 dzień - FIDŻI - Nadi

Przejazd na lotnisko i po raz kolejny zmiana klimatu. Przelot na jedną z wysp Pacyfiku - Fidżi. Zakwaterowanie w stolicy - Nadii.

20 dzień - FIDŻI - wyspy

Dalszy ciąg relaksu i okazja do zawiązania znajomości z mieszkańcami wyspy. Być może zostaniemy zaproszeni na Kavę - lokalny napój nie mający nic wspólnego ze znaną nam kawą. Piciu jej towarzyszy specjalna ceremonia.

21 dzień - FIDŻI - wyspy

Odpoczynek na plaży. Kąpiele wodne i słoneczne. Dla chętnych możliwość nurkowania.

22 dzień - WYLOT DO STANÓW ZJEDNOCZONYCH

Ponownie wracamy do samolotu i wylatujemy do USA. Po drodze przekraczamy linię zmiany daty, dzięki czemu zyskujemy jeden dzień.

23 dzień - USA - Los Angeles

Przylot do Los Angeles. Po raz kolejny wynajmujemy samochód, którym zwiedzimy zachodnią część USA. Zakwaterowanie. Spacer Aleją Gwiazd w Hollywood z odciskami dłoni najpopularniejszych ludzi showbiznesu.

24 dzień - USA - Los Angeles

Rano odwidzimy słynna plażę w Santa Monica. Okazja zjedzenia owoców morza na molo. Następnie przejazd w kierunku Wielkiego Kanionu. Nocleg w motelu.

25 dzień - USA - Wielki Kanion - Las Vegas

Odwiedzamy punkty widokowe Wielkiego Kanionu. Krótki trekking szlakiem wzdłuż krawędzi. Przejazd do Las Vegas. Po drodze wizyta na Tamie Hoovera. Wieczorem odpoczynek lub rozrywka w najsłynniejszych kasynach świata.

26 dzień - USA - Dolina Śmierci

Przejazd przez Park Narodowy Death Valley (Park Narodowy Doliny Śmierci). Podziwiamy piękne pustynne krajobrazy, które sprawiają, że mamy wrażenie, jakbyśmy wylądowali na innej planecie. Po drodze liczne przystanki w najciekawszych punktach widokowych - m.in. Zabriskie Point, z którego rozpościera się widok na fantazyjne formacje skalne. Tutaj notuje się największe temperatury powietrza na świecie. Podziwiamy piękne, jakby przeniesione z innej planety krajobrazy pustyni.

27 dzień - USA - Sekwoje

Przejazd do Parku Narodowego Sequoia, gdzie podziwiamy wielkie drzewa Sekwoi. Niektóre z drzew liczą sobie blisko 3000 lat i osiągają wysokość kilkudziesięciu metrów. Ich widok nikogo nie pozostawi obojętnym. Następnie przejazd do Parku Narodowego Yosemite - oglądamy wspaniałe wodospady i potężne skały granitowe. Nocleg w motelu w San Francisco.

28 dzień - USA - San Francisco

Zwiedzanie San Francisco. Między innymi: Fisherman Wharf, przejazd popularnym Cable Car (tramwaj) oraz słynny most Golden Gate. Nocleg.

29 dzień - USA - Nowy Jork

Wylot na wschodnie wybrzeże Stanów Zjednoczonych do Nowego Jorku. Wieczorny spacer po mieście.

30 dzień - USA - Nowy Jork

Nowy Jork "Wielkie Jabłko". Zwiedzanie miasta. Manhattan, Times Square, Wall Street, Statua Wolności i wyspa Ellis - historia wielkiej imigracji. Wieczorem zanurzymy się w świecie pubów i knajp z muzyką na żywo - dzielnicy artystów Soho.

31-32 dzień - Powrót do Europy

Warunki

CENA OBEJMUJE:

 • bilety lotnicze zgodnie z programem

 • 27 noclegów w hotelach i motelach (pokoje 2-os. z łazienkami)

 • transport samochodem w Stanach Zjednoczonych, Australii i Nowej Zelandii

 • bilet sieciowy na pociągi w Japonii

 • wycieczki w Australii: Wielka Rafa Koralowa, Blue Mountains

 • rejs na wyspie Fidżi

 • opiekę pilota Kiribati Club

 • ubezpieczenie Signal Iduna KL 30000 EUR i NNW 15000 PLN, bagaż podróżny 1000 PLN

 • zestaw podróżnika Kiribati Club:

  • koszulka klubowa

  • worek sportowy

  • etui na bilet

  • karta ubezpieczeniowa 

CENA NIE OBEJMUJE:

 • biletów wstępu do miejsc wymienionych w programie, transportu lokalnego (metro, taxi): ok. 600 USD

 • wyżywienia: ok. 25-35 USD dziennie na osobę

 • obowiązkowej składki na turystyczny fundusz gwarancyjny: 13 PLN/os.

 • atrakcji dla chętnych

 • wiz do Stanów Zjednoczonych i Australii

ZALICZKA: 1000 pln

Jeśli chcesz wylecieć z innego portu lotniczego w Europie, skontaktuj się z nami!

Zakwaterowanie

USA

Noclegi w hotelach w pokojach 2-osobowych. Standardowy pokój wyposażony jest w 2 duże (małżeńskie) łóżka, łazienkę z prysznicem, kompletem ręczników i przyborów toaletowych, TV i klimatyzację. 

FIDŻI

Nocujemy w hotelach w pokojach z łazienkami. Na wyspach wybieramy hotele blisko plaży.

NOWA ZELANDIA i AUSTRALIA

Noclegi w sprawdzonych motelach i hotelach w pokojach 2-os. z łazienkami. 

JAPONIA

Sprawdzone hotele - pokoje 2-os. z łazienkami lub z tradycyjnymi łaźniami japońskimi (Onsen).

Wyżywienie

Wyżywienie nie jest objęte ceną. Każdy przeznaczy na nie kwotę zgodną z jego potrzebami. My mamy swoje ulubione restauracje i bary, do których Was zabierzemy podczas naszej wyprawy. Sami decydujemy co, gdzie i kiedy chcemy jeść. 

Transport

Dobieramy optymalne środki transportu starając się zapewnić wygodę. Często wynajmujemy auta, a pilot jest kierowcą. Daje nam to maksymalna swobodę i umożliwia elastyczne planowanie dnia. Na wszystkie wycieczki w ciągu dnia zabieramy zawsze tylko bagaż podręczny, bagaż główny zostaje w hotelu lub samochodzie.

USA, NOWA ZELANDIA

Po Stanach i Nowej Zelandii na całej trasie jeździmy wynajętym samochodem - minibusem 6 - 7 osobowym. Daje nam to pełną swobodę i niezależność. Do przejechania mamy znaczne odległości, trzeba liczyć się z tym, że wiele godzin spędzimy w samochodzie. W miastach jeździmy naszym samochodem lub miejskimi środkami transportu.

AUSTRALIA

W miastach poruszamy się komunikacją miejską. Dalsze odległości pokonujemy minibusem, a w czasie wycieczki na Wielką Rafę podróżujemy dużym luksusowym katamaranem.

JAPONIA

Poruszamy się bardzo dobrze rozwiniętą w Japonii komunikacją publiczną. Istnieje możliwość przejażdżki szybką koleją.

Przydatne wyposażenie

 • Saszetka na pieniądze i dokumenty - warto wybrać taką do zawieszenia na szyi, zrobioną z przyjemnego w dotyku materiału (nosimy ją pod koszulą).
 • Dodatkowy portfel - poza głównym miejscem, w którym przechowujemy pieniądze i dokumenty, warto mieć dodatkowy portfel na drobne pieniądze oraz nieważną kartę kredytową, którym się posługujemy na ulicy i którego utrata nie będzie dla nas w żaden sposób bolesna (taka zmyłka dla kieszonkowców).
 • Jedna para wygodnych pełnych butów (letnie trekkingowe lub sportowe, ale ważne żeby podeszwa była gruba i antypoślizgowa).
 • Polar lub bluza na chłodniejsze wieczory i cienka kurtka przeciwdeszczowa.
 • Ochrona przed słońcem: Okulary przeciwsłoneczne, czapka (kapelusz) lub chusta, krem z filtrem przeciwsłonecznym.
 • Dobry środek odstraszający komary i inne owady,
 • Polecamy zabranie torby podróżnej na kółkach i małego plecaka. Torba ułatwia dostęp do bagażu w samochodzie, nosimy ją tylko z samochodu do pokoju hotelowego. W małym plecaku nosimy nasze rzeczy osobiste, takie jak aparat, kamera, kosmetyki, książkę itd. Plecaczek stanowi nasz bagaż podręczny, na miejscu zabieramy go ze sobą na zwiedzanie lub trekking.
 • Pokrowiec na bagaż - nie chodzi o ochronę przed deszczem, choć i ta funkcja ma swoje zalety. Pokrowiec chroni nasz bagaż w czasie transportu, kiedy przerzucany jest w brudnych bagażnikach, ogranicza też w tym czasie dostęp do kieszonek osobom niepożądanym. Również na czas przelotu bagaż jest lepiej zabezpieczony.
 • Jeśli czegoś zabraknie wszędzie są sklepy, w których możemy uzupełnić nasze braki (zarówno odzieżowe jak i te mniej przewidywalne potrzeby).

Informacje zdrowotne

 • Apteczka poza lekami indywidualnymi powinna zawierać: Środek odkażający, środki opatrunkowe, opaskę elastyczną, środki przeciwbólowe i przeciwgorączkowe, jakiś antybiotyk, tabletki na gardło, leki przeciwbiegunkowe, witaminy, calcium (wapno), żel lub maść przeciwbólowa i przeciwzapalna, coś na oparzenia słoneczne i krem z silnym filtrem, repelent przeciw komarom. Bardzo przydatne są też mokre chusteczki higieniczne (np. do pielęgnacji niemowląt)
 • Nie są wymagane żadne szczepienia, my jednak zalecamy: przypomnienie tężca, WZW ("żółtaczka") A i B. Szczepić należy się z odpowiednim wyprzedzeniem. Zalecana jest profilaktyka antymalaryczna. Polecamy przed wyjazdem zasięgnięcie porady lekarza w sprawie szczepień. Szczegółowych informacji dobrze zasięgnąć też w Poradni Chorób Tropikalnych (np. w Warszawie w Szpitalu Zakaźnym na ul. Wolskiej 30 lub w Punkcie Szczepień Sanepidu w Waszym mieście.

Pogoda

W czasie podróży odwiedzamy 4 kontynenty, więc musimy być przygotowani na zmienne warunki pogodowe. Generalnie powinno by ciepło, średnie temperatury na trasie wahają się miedzy 10-30°C . Mogą nas spotkać deszcze.

Dokumenty

 • Obywatele Polski muszą posiadać wizę wjazdową do Stanów Zjednoczonych i Australii (szczegóły w zakładce WIZY).
 • Paszport (powinien być ważny dłużej niż 6 miesięcy).
 • Dla własnego dobra należy zrobić ksera wszystkich ważniejszych dokumentów: paszportu - strony ze zdjęciem i wizami (lub zeskanować i przesłać skany na swojego maila). Kserokopie zawsze należy trzymać w innym miejscu niż oryginały.
 • Zabieramy wszelkie legitymacje gwarantujące zniżki, np. Euro 26, ISIC.
 • Można zabrać też dodatkowe zdjęcia paszportowe.
 • Dobrze jest też posiadać dodatkowy dokument tożsamości ze zdjęciem np. prawo jazdy.

Napięcie

USA: napięcie elektryczne 120 V, 60 Hz. Wtyczki z płaskimi bolcami. Niezbędna jest specjalna przejściówka. 
Fidżi, Nowa Zelandia i Australia: 240 V/ 50 Hz. Niezbędna jest specjalna przejściówka. Gniazdka z trzema otworami (2 skośne). 
Japonia: 100 V, prąd zmienny (50 Hz i 60 Hz).

WIZY

Australia

Przy wjeździe do Australii wymagane są wizy.

Obywatele Unii Europejskiej, Andory, Islandii, Liechtensteinu, Monako, Norwegii, San Marino, Szwajcarii oraz Watykanu mogą aplikować online o bezpłatną wizę turystyczną eVisitor na pobyt trwający do 3 miesięcy.

Wniosek wizowy online jest dostępny tylko w j. angielskim. 

Jeżeli wiza zostanie przyznana, należy spełniać następujące warunki:

 • nie wolno podejmować nauki ani uczestniczyć w kursach lub szkoleniach trwających dłużej niż 3 miesiące;
 • nie wolno chorować na gruźlicę podczas podrόży jak i wjazdu na teren Australii;
 • nie wolno być karanym ani posiadać wyroku/όw na co najmniej 12 miesięcy (dotyczy to rόwnież wyrokόw w zawieszeniu) podczas podrόży jak i wjazdu na teren Australii;
 • nie wolno podjemować żadnej pracy w Australii. Departament Imigracji i Ochrony Granic Australii może zezwolić na ograniczoną pracę jako wolontariusz. Wiza pozwala również na udział w spotkaniach biznesowych, konferencjach lub wizytach rozpoznawczych.

Podczas pobytu w Australii muszą Państwo spełnić wszystkie powyższe warunki przypisane do wizy eVisitor. Złamanie ich może przełożyć się na anulowanie Państwa wizy, jak i na przymusowe opuszczenie Australii.

Dzięki nowoczesnemu i w pełni elektronicznemu systemowi australijskich wiz, nie muszą Państwo posiadać żadnej wklejki wizowej w paszporcie w celu potwierdzenia przyznania wizy, jak i jej warunkόw. Podczas odprawy (check-in) przed odlotem pracownik linii lotniczej zeskanuje paszport i elektronicznie potwierdzi Państwa wizę przed wejściem na pokład samolotu.

Wiza turystyczna przeznaczona jest dla osób chcących podróżować i zwiedzać Australię, w ramach zorganizowanej wycieczki, na zaproszenie rodziny lub znajomych w Australii, bądź samodzielnie. Wiza ta nie zezwala na podjęcie pracy. Standardowo w celach turystycznych wydawana jest na okres 3 miesięcy. Wiza daje prawo wielokrotnego przekroczenia granicy (multiple entry), a termin jej ważności wynosi 1 rok.

Fiji

 • Obywateli polskich są zwolnieni z obowiązku wizowego przy pobycie w celach turystycznych do 4 miesięcy.
 • Należy okazać bilet powrotny lub uprawniający do kontynuacji podróży. 
 • Paszport przy wjeździe powinien być ważny minimum 6 miesiący od daty przewidywanego wyjazdu.

Japonia

 • Zniesiony został obowiązek wizowy między Polską a Japonią w przypadkach pobytu do 90 dni w celu turystycznym, prywatnym lub służbowym. 
 • Przy wjeździe do Japonii wszystkie osoby powyżej 16. roku życia poddawane są procedurze imigracyjnej, która polega na pobraniu odcisków palców, wykonaniu fotografii twarzy oraz rozmowie z urzędnikiem imigracyjnym. Odmowa poddania się tej procedurze uniemożliwi wjazd do tego kraju.
 • Przy wjeździe nie wymaga się posiadania biletu powrotnego albo środków na jego zakupienie, może to mieć jednak wpływ na decyzję o pozwoleniu na wjazd, podejmowaną przez urzędnika imigracyjnego na przejściu granicznym. 
 • Obywatele polscy nie mają formalnego obowiązku dysponowania określoną kwotą pieniędzy na każdy dzień pobytu. Urzędnicy imigracyjni mogą jednak zażądać udokumentowania posiadania środków finansowych i ocenić, czy są one wystarczające na pokrycie kosztów pobytu w Japonii, zgodnie z deklarowanym celem podróży. Cudzoziemcy, którzy nie dysponują odpowiednimi środkami finansowymi na cały okres pobytu, mogą być posądzeni o przyjazd w celach zarobkowych i w konsekwencji urzędnik imigracyjny może nie wyrazić zgody na ich wjazd i pobyt na terytorium Japonii. 
 • Przy wjeździe bezwizowym - do 90 dni - paszport powinien być ważny co najmniej 3 miesiące od daty planowanego wyjazdu z Japonii.

Nowa Zelandia

Obywatele RP przyjeżdżający na okres nie dłuższy niż 3 miesiące korzystają z ruchu bezwizowego. 
Warunki, których spełnienie uprawnia do przekroczenia granicy: 1) paszport, którego ważność jest przynajmniej o 3 miesiące dłuższa od daty planowanego opuszczenia Nowej Zelandii: 2) dobre zdrowie oraz nieposzlakowana opinia; 3) dokumenty potwierdzające deklarowany charakter pobytu i zamiar opuszczenia kraju w odpowiednim terminie (wystawiony poza Nową Zelandią potwierdzony otwarty bilet lotniczy do kraju, do którego posiada się prawo wjazdu, bądź pismo linii lotniczej lub biura podróży stwierdzające, że podróż została zarezerwowana i opłacona, albo pisemne zobowiązanie sponsora nowozelandzkiego, iż pokryje on koszt biletu powrotnego); 4) środki finansowe na zaplanowany okres pobytu, tj. 1000 NZD na osobę na każdy miesiąc. Do udokumentowania posiadanie środków finansowych służą: gotówka, czeki podróżne, czeki bankowe (bank drafts) lub karty kredytowe uznanych firm z kredytem na wymienione kwoty. Na podstawie oceny, czy podróżny spełnia kryteria, urzędnik imigracyjny wstawia do paszportu pieczęć określającą termin opuszczenia Nowej Zelandii. Szczegółowe informacje wjazdowe: www.immigration.govt.nz. 

USA

Szczegółowe informacje dotyczące ubiegania się o wizę do USA znajdziesz TUTAJ

Atrakcje dla chętnych:

Lot nad Wielkim Kanionem

Koszt około 200 USD.

Universal Studios Hollywood

Bilet wstępu dla osoby dorosłej - koszt około 120 USD.

Muzea w Nowym Jorku

Bilet wstępu dla osoby dorosłej - koszt od 25 do 100 USD.

Ciekawe artykuły

Treść oferty oraz galeria zdjęć imprezy turystycznej Wyprawa dookoła świata pochodzą od biura Kiribati Club, które jest organizatorem wyjazdu. Dzięki tej wyprawie można zwiedzić i poznać kulturę, tradycję oraz krajobraz takich krajów jak: Australia, Stany Zjednoczone, Japonia. Wycieczka obejmuje wyżywienie typu własne. Główna forma aktywności podczas tego wyjazdu to Wyprawy, która pozwala na spędzenie wakacji w sposób aktywny. W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kontakt telefoniczny lub email. Gwarantujemy wiele wrażeń i wspaniałą przygodę.