Y – 40 Najgłębszy basen na świecie + Wenecja i Padwa

Y – 40 Najgłębszy basen na świecie + Wenecja i Padwa

Włochy – basen Y-40 + Wenecja + Padwa

Naszym głównym celem będzie najgłębszy basen na świecie. Istnieje tam możliwość zejścia nawet na głębokość 40 metrów. Poza nurkowaniem, zwiedzimy także ikony światowej turystyki – Wenecję oraz Padwę. Coś dla ciała i coś dla ducha. Brzmi ciekawie?

Uwaga!

Nurkowanie na basenie Y-40 możliwe jest już z certyfikatem OWD! (w granicach własnych limitów głębokościowych). Możliwy jest także wyjazd osób nienurkujących.

Basen Y-40

Początkujący mogą nurkować i szkolić się na różnych głębokościach, natomiast nurkowie zaawansowani mają dodatkową możliwość eksplorowania przestrzeni zamkniętych. Znajdują się tu również miejsca do ćwiczeń fotografii podwodnej. Cały obiekt zasilany jest w wodę z pobliskich term, dzięki czemu temperatura wody wynosi 32-34 stopnie Celsjusza, co oznacza, że nie trzeba ubierać pianki.

Wenecja

Wenecja – to jedno z tych miast, które od razu po wypowiedzeniu jego nazwy budzi jednoznaczne i silne emocje. Słysząc słowo „Wenecja” od razu przed oczami mamy miasto pełne ciasnych uliczek, urokliwych kanałów, uśmiechniętych Włochów i rozśpiewanych gondolierów w charakterystycznych szerokich kapeluszach i pasiastych koszulach.

Padwa

Padwa jest wyjątkowym miejscem. Zachwyca swoją urokliwością i zaraża pięknem. Jeśli wierzyć lokalnym powiedzeniom jest „dzieckiem szczęścia” – piękna jak jej siostra Wenecja i równie uczona jak kuzynka Bolonia. Perełka sztuki, która łączy ze sobą kulturę i zabawę. Spacer po ulicach Padwy to ciągły podziw wspaniałości: począwszy od bazyliki św. Antoniego, przez kaplicę Scrovegnich, kończąc na starych kościołach i placach.

Dzień 1.

Fakultatywny transfer z Gdyni,

Zbiórka na lotnisku Warszawa-Modlin, wylot do Wenecji,  transfer i zakwaterowanie  w Padwie.

Dzień 2.

Śniadanie we własnym zakresie, zwiedzanie Padwy (w tym bazylika św. Antoniego, kaplica Scrovegnich), obiad we własnym zakresie, transfer na basen Y-40,przygotowanie do nurkowania, pierwsze nurkowanie, powrót i kolacja we własnym zakresie.

Dzień 3.

Śniadanie we własnym zakresie, transfer na basen Y-40, przygotowanie do nurkowania, drugie nurkowanie, lunch we własnym zakresie, przejazd do Wenecji i zwiedzanie miasta (w tym rejs tramwajem wodnym, Plac Św. Marka, Bazylika św. Marka, Pałac Dożów), powrót do Padwy i kolacja we własnym zakresie.

Dzień 4.

Śniadanie we własnym zakresie, spacer po Padwie, obiad we własnym zakresie, transfer na lotnisko w Wenecji, wylot do Warszawy.

Fakultatywny transfer do Gdyni.

Cena zawiera:

 • Dwa wstępy na basen Y-40 (W cenę biletu wliczone jest wypożyczenie butli (12 l), jacketu, płetw, automatu i balastu. Należy mieć własną maskę oraz komputer). Ze względu na utrzymanie czystości wody nie jest możliwe posiadanie własnych elementów sprzętu. Długość jednego nurkowania – 45 minut.
 • 3 noclegi w Padwie,
 • transfery według programu,
 • opiekę pilota Go Adventure (instruktora nurkowania),
 • ubezpieczenie turystyczne (Koszty leczenia 30000 EUR + Następstw Nieszczęśliwych Wypadków 4000 EUR + Bagaż 400 EUR)
 • składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjn

Cena nie zawiera:

 • biletu lotniczego Warszawa -Wenecja-Warszawa – cena około 550-650 zł w dwie strony. Podróż z bagażem podręcznym 10 kg. (Cena ustalana w momencie podpisywania umowy).
 • wyżywienia (będziemy korzystać z lokalnych sklepów oraz barów, cena posiłku 5-20 Euro),
 • biletów wstępu do zwiedzanych obiektów w Wenecji i Padwie,
 • innych wydatków nie ujętych w programie,
 •  ubezpieczenia nurkowego – 15 zł/dzień nurkowy (razem 30 zł),
 • transferu Gdynia – lotnisko w Warszawie – Gdynia – 150 zł,

Opcjonalnie:

bezpieczenie od Kosztów Rezygnacji z Imprezy Turystycznej (100%):
3% od ceny imprezy turystycznej (z wyłączeniem chorób przewlekłych i nowotworowych),
8% od ceny imprezy turystycznej (z uwzględnieniem chorób przewlekłych i nowotworowych),
zwiększenie ochrony ubezpieczeniowej KL do kwoty 50.000 Euro – 10 zł/dzień,
rozszerzenia ubezpieczenia o choroby przewlekłe i nowotworowe – 30 zł/dzień.

WAŻNE INFORMACJE/WARUNKI

 • posiadanie komputera nurkowego (istnieje możliwość wypożyczenia u nas w Centrum lub na miejscu w Y-40)
 • wypełnienie formularza rejestracyjnego on-line basenu Y-40 (po zgłoszeniu)
 • wypełnienie i podpisanie dokumentów: umowa zgłoszenie, warunki uczestnictwa w imprezie turystycznej, program
 • wpłaty zgodnie z harmonogramem
 • zapoznanie się z ogólnymi warunkami ubezpieczenia


Y – 40 Najgłębszy basen na świecie + Wenecja i Padwa to wyprawa organizowana przez biuro podróży Gdynia Dive. Dzięki tej wyprawie można zwiedzić i poznać kulturę, tradycję oraz krajobraz takich krajów jak: Włochy. Wycieczka obejmuje wyżywienie typu brak. Główna forma aktywności podczas tego wyjazdu to Nurkowanie, która pozwala na spędzenie wakacji w sposób aktywny. W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kontakt telefoniczny lub email. Gwarantujemy wiele wrażeń i wspaniałą przygodę.