LA FAMIGLIA ITALIANA

LA FAMIGLIA ITALIANA

LA FAMIGLIA ITALIANA – REZYDENCJA AMADEUS

Region: VAL GARDENA - ALPE DI SIUSI

W tym sezonie z dumą wołamy CIAO ITALIA! Południowy Tyrol, magiczne Dolomity, 175 km szerokich, bezpiecznych tras, włoskie słońce, znakomita pizza, luksusowy hotel ze strefą SPA i wielokrotnie nagradzany region, czyli dolce vita! Pakujcie narty, smarujcie deski i ruszajcie z nami na familijny tydzień w istnie włoskim stylu, po brzegi wypełniony spaghetti, szkoleniami i animacjami, zarówno dla dzieci i dorosłych! W tym sezonie nie może Was zabraknąć w grande famiglia Zero Gravity!

Chyba nie ma wśród nas osób, które nie kochają Włoch! Tego kraju nie da się nie lubić. Wakacyjny luz, nieschodzący z twarzy uśmiech, znakomita kuchnia, a do tego jedne z lepszych na świecie warunków do uprawiania sportów zimowych. Co więcej, LA FAMIGLIA ITALIANA to tydzień jednej, wielkiej uczty kulinarnej. Włosi będą nas codziennie rozpieszczać przepysznymi śniadaniami i kilkudaniową obiadokolacją! Buon appetito! A gdyby tak dodać do tego szkolenia dla Bombli i Bomb Ridersów prowadzone przez wyselekcjonowanych, polskich instruktorów, niezliczoną ilość dodatkowych atrakcji, popołudniowe animacje, zajęcia ruchowe i plastyczne pod opieką Team’u Zero Gravity, czy wspólny wieczorny seans filmowy? Brzmi jak marzenie? Pozwól nam je spełnić!

Alpe di Susi to region stworzony dla Rodzin z dziećmi. Szerokie, bezdrzewne trasy, wyciągi z dodatkowymi zabezpieczeniami, gwarantujące dzieciom bezpieczeństwo podczas jazdy, a do tego słońce, które dostajecie prawie zawsze w pakiecie (aż 250 dni słonecznych w roku)! W tym roku nasza oferta została rozszerzona o wariant zakwaterowania w apartamentach. Amadeus*** to komfortowa rezydencja, położona tuż obok wyciągu i centrum miejscowości.

Szkolenie

Zero Gravity zapewnia najwyższe i najnowocześniejsze standardy szkoleń. Z nami możesz być pewien, że osiągniesz swój cel.  Nie ważne czy dopiero zaczynasz swoją przygodę, czy chcesz podszkolić umiejętności techniczne.

Podczas wyjazdu zapraszamy na:

 • Szkolenie całodniowe dla dzieci 4 – 9 lat – BOMBLE SKI / SNB (szkolenie trwa 6 dni w godzinach 10.00 – 15.00 w tym godzinna przerwa obiadowa. Grupa min 4 max 6 os) – 1100 PLN/os. Zapisy na miejscu – 1300 PLN/os. Obiad dodatkowo płatny.
 • Szkolenie całodniowe dla młodzieży 10 – 15 lat – BOMBRIDERS SKI / SNB (szkolenie trwa 6 dni w godzinach 10.00 – 15.00 w tym godzinna przerwa obiadowa. Grupa min 4 max 6 os) – 1100 PLN/os. Zapisy na miejscu – 1300 PLN/os. Obiad dodatkowo płatny.
 • Szkolenie dla dzieci 4 – 9 lat – BOMBLE SKI / SNB – I panel (szkolenie trwa 6 dni w godzinach 10.00 – 12.00) lub II panel (szkolenie trwa 6 dni w godzinach 13.00 – 15.00) – 800 PLN/os. Zapisy na miejscu 1000 PLN/os. W cenę nie jest wliczony posiłek.
 • Szkolenie dla młodzieży 10 – 15 lat – BOMBRIDERS SKI / SNB – I panel (szkolenie trwa 6 dni w godzinach 10.00 – 12.00) lub II panel (szkolenie trwa 6 dni w godzinach 13.00 – 15.00) – 800 PLN/os. Zapisy na miejscu 1000 PLN/os. W cenę nie jest wliczony posiłek.
 • Szkolenie techniczne indywidualne SKI/SNB (1 h/1 os) – 150 PLN/os. Zapisy na miejscu 200 PLN/os,
 • Szkolenie techniczne indywidualne SKI/SNB (1 h/2 os) – 200 PLN/2 os. Zapisy na miejscu 300 PLN/2 os,

Zachęcamy do wykupienia szkolenia przed wyjazdem. Podejmując decyzję dopiero na wyjeździe ryzykujesz, że w grupie na Twoim poziomie zaawansowania nie będzie miejsc lub grupa ta nie utworzy się. Dodatkowo koszt zapisu na szkolenie w trakcie wyjazdu wzrasta o 200 PLN.

Zakwaterowanie

AMADEUS***

W rezydencji Amadeus*** znajdziecie 4, 5, i 6 - osobowe apartamenty z pełni wyposażonymi aneksami kuchennymi. To zdecydowanie opcja dla tych, którzy wolą przygotowywać posiłki własnym zakresie. W każdym apartamencie są minimum 2 balkony, na których możecie wypić poranną kawę lub popołudniowy aperitif. A może lubicie po ciężkim i zimnym dniu na stoku wygrzać się z kubkiem czekolady przy kominku? Będziecie to mogli zrobić w swoim Living Roomie! W cenie podstawowej zawiera się zakwaterowanie w sypialni.

Region: VAL GARDENA - ALPE DI SIUSI

Alpi di Susi, czyli przestronna i słoneczna hala wysokogórska w Południowym Tyrolu we Włoszech. Miejsce uznawane za jeden z najlepszych i najlepiej dostosowanych alpejskich ośrodków narciarskich dla rodzin z dziećmi. Regularnie otrzymuje prestiżowe wyróżnienia przewodnika narciarskiego ADAC za programy tworzone z myślą o najmłodszych i wprowadzane udogodnienia.

Transport

Na szczęście minęły już czasy, kiedy dojazd do Austrii czy Włoch zajmował dwa dni. Dzięki dobrze rozwiniętej sieci dróg i autostrad, czas podróży do wszystkich ski-resortów znacznie się skrócił. W podstawowej cenie wyjazdu skalkulowany jest dojazd własny. Poniżej znajdziecie kilka szczegółów, które ułatwią Wam bezproblemowe dotarcie do celu – Alpe di Siusi. A może wybieracie opcję samolotową? Nasi specjaliści pomogą Waszej Rodzinie w wyborze odpowiednich linii lotniczych, zarezerwują dla Was lot, a także zaproponują możliwości transferu z/na lotnisko.

Dla dzieci i młodzieży wybierających się z Rodzicami, proponujemy specjalną zniżkę na zakwaterowanie w rezydencji Amadeus:
– dzieci i młodzież urodzone w przedziale 30.11.2002 – 29.11.2010 – zniżka 310 PLN,
– dzieci urodzone w przedziale 30.11.2010 –  02.02.2017 – zniżka 1030 PLN,

Dzieci urodzone po 03.02.2017 roku – płacą koszt 1330 PLN (wolne łóżko wraz z ubezpieczeniem turystycznym).

CENA PODSTAWOWA ZAWIERA:

 • zakwaterowanie w rezydencji Amadeus w sypialni w apartamencie 4,5 lub 6-osobowym,
 • 6 dniowy skipass obejmujący region Val Gardena – Alpe Di Siusi,
 • obowiązkowe ubezpieczenie turystyczne – KL (10 000 EUR)/NNW (2 500 EUR)/BP (200 EUR) ze zwyżką za amatorskie uprawianie sportów zimowych w okresie obowiązywania skipassu (6 dni),
 • podatek zapewniający obsługę Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego – 10 PLN/os,
 • opiekę rezydenta,
 • pościel i ręczniki,
 • końcowe sprzątanie apartamentu (wymagane jest sprzątnięcie aneksu kuchennego, rozładowanie zmywarki, umycie i odłożenie naczyń do szafek, w innym wypadku rezydencja pobierze opłatę za sprzątanie apartamentu),
 • bezpłatne atrakcje wyjazdu wynikające z programu.

Rezydencja nie akceptuje zwierząt.

Skipassy są imienne. Aby dziecko otrzymało skipass to prosimy o wysłanie na adres mailowy: info@zerogravity.pl zdjęcia i kopii dokumentu tożsamości lub paszportu najpóźniej do 11.01.2019 roku.

1) Na cenę imprezy wyrażoną w PLN składa się suma kwot w złotówkach oraz w walucie zagranicznej (EUR lub CHF). Część w walucie zagranicznej przeliczana jest raz dziennie na złotówki wg kursu średniego NBP. Pakiet w walucie zagranicznej po przeliczeniu wg aktualnego kursu w zakresie zmian +/– 10 PLN nie generuje zmiany ceny imprezy.
2) Zero Gravity zastrzega sobie możliwość zmiany ceny w opublikowanych ofertach w zależności od dostępności miejsc w danej taryfie.

CENA PODSTAWOWA NIE ZAWIERA:

 • dojazdu autokarem, przelotu samolotem, transferu na trasie lotnisko – resort – lotnisko,
 • wyżywienia,
 • taksy klimatycznej w wysokości 19 EUR/osobę (dla osób powyżej 13 roku życia, opłata może ulec zmianie),
 • opłaty za sprzątanie apartamentu – 65 EUR/ap. 4 i 5-os, od 70 do 75 EUR/ap 6-os. wymagane jest sprzątnięcie aneksu kuchennego, rozładowanie zmywarki, umycie i odłożenie naczyń do szafek,
 • dopłaty do rozszerzenia skipassu o region Dolomiti Superski – 19 EUR/dorośli, 13 EUR/dzieci (opłata może ulec zmianie),
 • ubezpieczenia od kosztów rezygnacji – 190 PLN/os,
 • opłaty za posiłek dzieci w trakcie szkolenia narciarskiego,
 • pozostałych usług wynikających z cennika rezydencji,
 • dodatkowo płatnych atrakcji wyjazdu wynikających z programu.

CENA OPCJONALNIE:

UBEZPIECZENIE:

 • ubezpieczenie SKI/SNB:
  – wariant COMFORT – 60 PLN/os,
  – wariant PREMIUM, zalecany przy wyjazdach do Laax – 120 PLN/os,
  – wariant VIP – 240 PLN/os,
 • ubezpieczenie od kosztów rezygnacji – 190 PLN/os (wykupienie możliwe wyłącznie podczas robienia umowy)

SZKOLENIE:

 • szkolenie SKI/SNB dla dzieci 4-9 lat (BOMBLE, grupa min 4 max 6 os) – 1100 PLN/os,
 • szkolenie SKI/SNB dla młodzieży 10-15 lat (BOMBRIDERS, grupa min 4 max 6 os) – 1100 PLN/os,
 • Szkolenie techniczne indywidualne SKI/SNB (1 h/1 os) – 150 PLN/os. Zapisy na miejscu 200 PLN/os,
 • Szkolenie techniczne indywidualne SKI/SNB (1 h/2 os) – 200 PLN/2 os. Zapisy na miejscu 300 PLN/2 os.

OPCJE DO ZAKWATEROWANIA:

 • miejsce parkingowe w garażu – 6 EUR/auto/dzień (w tym jest już opłata za WiFi; nie jest wymagana wcześniejsza rezerwacja),
 • dostęp do WiFi – 3 EUR/dzień/apartament (w przypadku opłacenia garażu, WiFi bezpłatnie),
 • dodatkowe sprzątanie apartamentu – zgodnie z cennikiem rezydencji,
 • wymiana ręczników i pościeli – zgodnie z cennikiem rezydencji,
 • wolne łóżko – 1290 PLN,
 • drewno do kominka – 16 EUR/10 kg + 10 EUR obowiązkowej opłaty za sprzątanie.

INNE:

 • Opcja bez skipassu dla osoby dorosłej – 970 PLN,
 • dopłata do rozszerzenia skipassu o region Dolomiti Superski – 19 EUR/dorośli, 13 EUR/dzieci (opłata może ulec zmianie).

Ubezpieczenie

Każdy uczestnik wyjazdu jest obligatoryjnie ubezpieczany w TU AXA w wariancie, który zawiera zwyżkę za amatorskie uprawianie sportów zimowych na okres ważności skipassu (6 dni). Ubezpieczenie obowiązuje w trakcie pobytu poza granicami RP na wyjeździe i obejmuje:

KL z assistance: 10 000 EUR
NNW: 2 500 EUR
BAGAŻ PODRÓŻNY: 200 EUR
KOSZTY RATOWNICTWA: 5 000 EUR

Pamiętaj! Za naszym pośrednictwem możesz też wykupić ubezpieczenie od kosztów rezygnacji. Opcja ta jest dostępna tylko podczas generowania umowy w systemie rezerwacyjnym.

Przed wyjazdem w najbliższym oddziale NFZ warto również wyrobić kartę EKUZ – EUROPEJSKĄ KARTĘ UBEZPIECZENIA ZDROWOTNEGO. Z doświadczenia wiemy, że placówki medyczne działają zdecydowanie sprawniej jeśli pacjent ma ze sobą kartę EKUZ.

LA FAMIGLIA ITALIANA to wyprawa organizowana przez biuro podróży Zero Gravity. Dzięki tej wyprawie można zwiedzić i poznać kulturę, tradycję oraz krajobraz takich krajów jak: Włochy. Wycieczka obejmuje wyżywienie typu brak. Główna forma aktywności podczas tego wyjazdu to Narty / Snowboard, która pozwala na spędzenie wakacji w sposób aktywny. W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kontakt telefoniczny lub email. Gwarantujemy wiele wrażeń i wspaniałą przygodę.