Fox Boot Camp Wczasy odchudzające i obozy kondycyjne

Fox Boot Camp Wczasy odchudzające i obozy kondycyjne
Dostępne terminy i ceny:

PIERWSZY BOOT CAMP W POLSCE. JUŻ 8 ROK Z WAMI! PONAD 160 ZORGANIZOWANYCH OBOZÓW.

PRZYJEDZ DO PIONIERÓW, NIE DO NAŚLADOWCÓW!

Fox Boot Camp to sprawdzona formuła treningów nastawionych na efekt. Jakość naszych usług odzwierciedla liczba powracających osób. Blisko połowa obozowiczów to osoby, które już u nas były i przyjeżdzają ponownie.

Fox Boot Camp to wczasy odchudzające i obozy kondycyjne na Mazurach, nastawione na zmianę wyglądu, wysmuklenie sylwetki, poprawę kondycji i - co równie istotne - na zmianę podejścia do zdrowego trybu życia. Uczestnicy wyjeżdzają odmienieni fizycznie i mentalnie. I o to nam chodzi...o długoterminowe efekty, nawyki, które będą kontynuowane również po zakończeniu obozu. Chcemy, żeby goście Fox Boot Camp wyłączyli swoją codzienną taryfę ulgową i przełączyli się na tryb intensywnej pracy oraz pełnego zaangażowania. Będziemy Cię motywować, wspierać i uczyć jak poprawnie ćwiczyć, obserwować swoje ciało, co jeść i jakich błędów żywieniowych unikać. Zarazimy Cię apetytem na zdrowe ciało i ducha.

Wykwalifikowana kadra trenerska i zaangażowanie to czynniki, które sprawią, że wyjedziesz od nas zadowolony. Robert - założyciel Fox Boot Camp - prowadził zajęcia boot camp w Wielkiej Brytanii oraz brał udział w szkoleniach z brytyjskimi marrines. Inni trenerzy to między innymi: trener osobisty/mistrz Polski w zapasach, trener osobisty/zawodowy żołnierz/instruktor samoobrony, trenerka/instruktorka fitness i pilates.

Owszem, u nas trzeba się spocić, za to efekty są gwarantowane. Przy takiej porcji ruchu i zdrowego żywienia utrata wagi i centymetrów w obwodzie jest nieunikniona. Jeśli przyjeżdzasz do nas tylko po KONDYCJĘ - kaloryczność posiłków zostanie zwiększona, by nie doprowadzić do spadku wagi i zaspokoić potrzeby Twojego organizmu.

Aktywności są bardzo zróżnicowane, więc nie ma miejsca na nudę. Oferujemy kick boxing, cross fit, nordic walking, trening obwodowy, trening funkcjonalny, trening na torze przeszkód, biegi przełajowe, body pump (trening intensywnie spalający tkankę tłuszczową), ATB (nogi, brzuch, pośladki), zajęcia z TRX, triathlon, tabatę, jogę, pilates, stretching, spływy kajakowe. Treningi prowadzone są w malowniczej mazurskiej scenerii: kick boxing i joga nad brzegiem jeziora, nordic walking w dziewiczych lasach z dala od turystycznych ścieżek, przejażdżki rowerowe w puszczy, urocze trasy dookoła jeziora, spływy kajakowe. W razie nagłego załamania pogody zajęcia odbywają się pod zadaszeniem.

Pamietaj! Nasze obozy odchudzające i kondycyjne Fox Boot Camp są dla wszystkich! Intensywność treningów jest zróżnicowana, a małe grupy pozwalają na dostosowanie wysiłku do możliwości każdego z uczestników Fox Boot Camp.

Zdajemy sobie sprawę, że uczestnicy są różni, o różnej wadze, formie, wytrzymałości, dlatego większość ćwiczeń jest stopniowana w zależności od możliwości uczestników. Każdy wykonuje zadania indywidualnie, w swoim tempie. KAŻDY ROBI NA SWOJE 100%. Nikt nie krzyczy, ale MOTYWUJE, żeby zbyt wcześnie nie odpuszczać :-) Przekonasz się, że również motywacja grupy jest niesamowita i czyni cuda. Uczestnicy - pomimo swojego zaskoczenia- pokonują własne bariery i dokonują rzeczy, o których wcześniej tylko marzyli.

Jeśli potrzebujesz pomocy w wejściu na zdrową ścieżkę życia, bądz po prostu lubisz aktywny wypoczynek nasz obóz jest właśnie dla Ciebie!

Dlaczego FOX BOOT CAMP ?

 • SKUTECZNE WCZASY ODCHUDZAJĄCE - Dołącz do jednego z tegorocznych turnusów i razem z innymi zacznij gubić kilogramy. Oryginalna kombinacja ćwiczeń boot camp pozwala na szybkie spalenie tkanki tłuszczowej (w godzinę możesz spalić nawet 1000 kcal!) i wysmuklenie sylwetki. Intensywne treningi w połączeniu z odpowiednio zbilansowaną dietą przynoszą niesamowite efekty (utrata od 4 do 9 centymetrów w talii i proporcjonalnie w biodrach, utrata wagi od 1,5 do 4,5 kilogramów).

 • INTENSYWNE OBOZY KONDYCYJNE - U Nas poprawisz swoją formę niezależnie od tego, czy Twoim celem jest przebiegnięcie po raz pierwszy 10 km czy maratonu. Jeżeli w tym roku mierzysz w życiówkę wprowadź urozmaicenie w treningu. Sprawdź nasz program treningowy i przekonaj się, że nie pozostawia on miejsca na nudę. Po naszym obozie kondycyjnym Twoja sprawność i forma będzie na zupełnie innym poziomie.

 • RÓŻNORODNE TRENINGI - Nasz program treningowy nie pozostawia miejsca na nudę. Oferujemy zajęcia takie jak: Cross Fit, Kick-boxing, Box/Aerobox, Nordic Walking, Treningi obwodowe, Treningi na torze przeszkód, Treningi lekkoatletyczne, Body Pump, TRX, Tabata, Plyometric, Joga, Spływy kajakowe, Gry zespołowe.

 • EDUKACJA ŻYWIENIOWA - Uzyskasz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania z wybranego przez Ciebie obszaru dietetyki, pogłębisz wiedzę o zdrowym odżywianiu, poznasz nowoczesne trendy w żywieniu, będziesz mógł bardziej świadomie dokonywać wyborów żywieniowych. Zależy nam, by zdrowe odżywianie stało się codziennym elementem Twojego stylu życia. Wierzymy, że pozytywne zmiany przychodzą łatwiej, gdy masz wsparcie profesjonalistów.

 • OPIEKA PROFESJONALNEJ KADRY TRENERSKIEJ I DIETETYKA - Fachowa kadra trenerska sprawia, że możesz w mądry sposób osiągnąć zamierzone efekty. Bezpieczne ćwiczenia pod opieką profesjonalistów są najprostszą drogą do zwycięstwa.

 • TRENUJEMY TYLKO W MAŁYCH GRUPACH - Najczęściej trenujemy w grupie 10-15 osobowej, nigdy więcej niż 22 osób. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić indywidualne podejście do uczestników i stworzyć rodzinną atmosferę.

 • AKTYWNY WYPOCZYNEK W NAJPIĘKNIEJSZEJ SIŁOWNI W POLSCE - Treningi przeprowadzane na powietrzu są bardziej intensywne ze względu na naturalne przeszkody wynikające z ukształtowania terenu. A to wszystko w otoczeniu mazurskich jezior, lasów i puszczy. Odkryjesz miejsce, do którego będziesz chciał wracać.

BOOT CAMP to zyskujący coraz większą popularność koncept obozów sportowych, podczas których wszystkie treningi odbywają się na świeżym powietrzu. Idea tego typu obozów wywodzi się z metod treningowych armii amerykańskiej. W programie Fox Boot Camp wykorzystujemy wszystko, co najlepsze w tym systemie, dostosowując rodzaj oraz intensywność ćwiczeń do indywidualnych warunków fizycznych uczestników. Starannie zaplanowane, intensywne treningi mają na celu równoczesną poprawę niemal wszystkich aspektów funkcjonowania organizmu. Naturalnym efektem tych działań jest realna utrata wagi i tkanki tłuszczowej, wysmuklenie sylwetki oraz poprawa kondycji.

Treningi FOX BOOT CAMP wzmacniają mięśnie całego ciała dużo lepiej niż inne ćwiczenia fizyczne. Poprawiają kondycję, szybkość i ogólną sprawność fizyczną organizmu. Dzieje się tak dlatego, że treningi składają się z ćwiczeń wytrzymałościowych, mających na celu wzmocnienie możliwości siłowych organizmu.

Dlaczego wczasy odchudzające Fox Boot Camp?

 • Najlepsze, sprawdzone metody treningowe - dzięki oryginalnej kombinacji ćwiczeń nie tylko szybko spalisz tłuszcz i wysmuklisz sylwetkę, ale również zwiększysz wydolność, wytrzymałość organizmu i ogólną sprawność fizyczną.
 • Intensywne treningi i dieta nastawiona na szybkie i trwałe efekty - utrata od 4 do 8 centymetrów w talii i proporcjonalnie w biodrach, utrata wagi od 1,5 do 4 kilogramów.
 • Kadra trenerska szkolona w Wielkiej Brytanii.
 • Edukacja uczestników w zakresie tego, jak ćwiczyć i zdrowo się odżywiać.
 • Motywacja - obecność trenera i innych osób wzmocni Twoją motywację do osiągnięcia celu.
 • Obozowicze otrzymują przepisy na wszystkie dania serwowane podczas obozu, więc wyjeżdżają z gotową dietą.
 • Aktywny wypoczynek w najpiękniejszej siłowni w Polsce - w Krainie Wielkich Jezior Mazurskich.

Dla kogo wczasy odchudzające Fox Boot Camp?

 • dla wszystkich znudzonych siłownią i monotonnymi ćwiczeniami,
 • dla osób szukających przyjemnego i skutecznego sposobu na pozbycie się zbędnych kilogramów, wysmuklenie sylwetki,
 • dla osób chcących poprawić kondycję, przygotowujących się do zawodów sportowych i biegów (niezależnie od tego czy jest to pierwsze 5 km czy maraton),
 • dla osób chcących zmienić swoje podejście do jedzenia, szukających inspiracji kulinarnych, interesujących się zdrową dietą i dietetycznymi nowinkami,
 • dla wszystkich, którym brak motywacji, samodyscypliny i wytrwałości w osiągnięciu celu bycia FIT
 • dla osób chcących rozpocząć swoją przygodę z regularnymi treningami, szukających wskazówek jak poprawnie ćwiczyć, jak wkomponować treningi w swój plan dnia,
 • dla osób lubiących aktywność na świeżym powietrzu,
 • dla szukających relaksu i oderwania się od codziennych problemów.

Mamy odpowiedz na Twoje potrzeby... wczasy odchudzające Fox Boot Camp!

Co otrzymujesz?

 • zakwaterowanie w komfortowym budynku na skraju lasu z pięknym ogrodem (6 lub 12 noclegów),
 • wartościowe posiłki: (całodobowe wyżywienie: 3 główne posiłki, 3 przekąski , koktajle oczyszczające organizm + napoje w nieograniczonej ilości),
 • analiza składu ciała + pomiary (na początku i końcu turnusu),
 • przepisy na wszystkie dania serwowane na obozie,
 • zalecenia dietetyczne dotyczące diety redukcyjne,
 • 12 tygodniowy plan treningowy do stosowania po powrocie do domu,
 • około 5 treningów dziennie,
 • testy sprawnościowe,
 • spotkania edukacyjne i motywacyjne prowadzone przez dietetyka,
 • opiekę wykwalifikowanych trenerów,
 • wsparcie emocjonalne,
 • sprzęt do zajęć ruchowych,
 • internet WIFI.

Wczasy odchudzające Fox Boot Camp na Mazurach to pierwsze obozy w stylu boot camp stworzone dla wszystkich mających problem z motywacją, chcących zrzucić kilka kilogramów, albo po prostu zadbać o swoje zdrowie i kondycję. Działamy już 7 rok. Jako pierwsi w Polsce otworzyliśmy wczasy odchudzające i obozy kondycyjne typu boot camp. Blisko połowa obozowiczów to osoby, które do nas wracają. Jest to chyba najlepszym świadectwem jakości naszych usług.

Przyjedź do nas i przekonaj się, że wczasy odchudzające Fox Boot Camp, to najlepsza oferta na rynku.

Sprawdzone, starannie zaplanowane metody treningowe w połączeniu ze zbilansowaną, zdrową dietą pozwolą Ci szybko i skutecznie osiągnąć efekty, po które tu przyjeżdżasz. Pod okiem profesjonalnej, szkolonej w Wielkiej Brytanii kadry weźmiesz udział w najlepiej przygotowanym i najbardziej skutecznym obozie fitness. Różnorodność dyscyplin oraz ćwiczeń nigdy nie pozwoli Ci się tutaj nudzi. Zasmakuj w solidnym i wytężonym wysiłku. Poczuj, czym jest prawdziwa motywacja. Weź udział w wyjątkowej przygodzie, która odmieni Twoje życie!

Niezależnie od tego czy lubisz aktywnie spędzać czas, czy też potrzebujesz do tego dodatkowej motywacji, nasze wczasy odchudzające i obozy kondycyjne są właśnie dla Ciebie! Intensywność treningów jest zróżnicowana, a małe grupy pozwalają na dostosowanie wysiłku do możliwości każdego z uczestników Fox Boot Camp.

PRZYKŁADOWY DZIEŃ

Każdy dzień na naszym obozie jest inny. Nie musisz się martwić, że znudzi Ci się powtarzanie tych samych sekwencji ćwiczeń. Większość treningów odbywa się w lasach, na polanach, przy jeziorze. Da Ci to możliwość pełnego skorzystania z uroków mazurskiej ziemi.

Oto przykładowy dzień treningowy. Pamiętaj jednak, że plan treningowy jest analizowany codziennie rano tak, by dopasować go do warunków atmosferycznych panujących danego dnia i do możliwości grupy. Treningi są skalowane, jest kilka grup aktywności.

KAŻDY MOŻE DOSTOSOWAĆ INTENSYWNOŚĆ DO SWOICH MOŻLIWOŚCI:

7:00 - Przekąska,
7:30 - Trening I (np. ćwiczenia rozciągające + nordic walking + tabata),
8:45 - Śniadanie,
9:45 - Trening II (np. tor z przeszkodami i obciążeniami,
11:45 - Przekąska,
12:30 - Trening III (zawody, rywalizacja grupowa),
13:30 - Obiad,
15:30 - Trening IV (np. Intensywny rower + elementy kickboxingu),
17:00 - Przekąska,
17:30 - Trening V (np. płaski brzuch i mocny kręgosłup + rozciąganie + relaks i medytacja,
18:30 - Kolacja,
19:00 - Konsultacje dietetyczne (dwa razy w tygodniu),
20:00 - Masaż sportowy bądz klasyczny*.

*masaż jest usługą dodatkowo płatną

UWAGA: Jeśli obawiasz się, że Twój zestaw ćwiczeń jest dla Ciebie zbyt intensywny lub w którymś momencie poczujesz, że masz już po prostu dość, istnieje możliwość przejścia na lżejszą wersję treningową. Nasz obóz jest dla wszystkich.


PROGRAM TRENINGOWY

Przygotowane przez nas bloki aktywności fizycznych to starannie zaplanowany zestaw sportów i ćwiczeń. Ich intensywność oraz forma mają za zadanie w optymalny sposób wpłynąć na organizm, szybko przynosząc zamierzone efekty. Pod czujnym okiem instruktora fitness uczestnicy uczą się, jak starannie wykonywać kolejne elementy treningu. Aktywny wypoczynek na Mazurach to najlepszy pomysł na to, by zrzucić zbędne kilogramy i wysmuklić sylwetkę.

Poniżej przedstawiamy listę sportów i zajęć ruchowych, które czekają na gości Fox Boot Camp:

 • Cross Fit
 • Kick-boxing
 • Box / Aerobox
 • Nordic Walking
 • Treningi obwodowe
 • Treningi na profesjonalnym torze przeszkód (opony, kłody, ściany, płotki)
 • Treningi lekkoatletyczne
 • Body pump (trening intensywnie spalający tkankę tłuszczową)
 • Zajęcia z TRX
 • ATB (nogi, brzuch, pośladki)
 • Tabata
 • Plyometric
 • Joga
 • Stretching
 • Spływy kajakowe
 • Rowery
 • Swiss ball
 • Gry zespołowe
 • Gry survivalowe

To prawda, u nas trzeba się spocić. Za to efekty są gwarantowane! Czeka tu na Ciebie duża dawka ruchu i nieco mniejsze niż zwykle, ale za to bardzo zdrowe porcje smacznego jedzenia. To będzie impuls do wielkich zmian w Twoim organizmie.

Wszystkie nasze zajęcia odbywają się pod czujnym okiem wykwalifikowanego trenera fitness, który swoje doświadczenie zdobywał, prowadząc boot campy w Wielkiej Brytanii. Codzienna dawka zajęć ruchowych to nawet 7 godzin aktywności w ciągu dnia. Ich intensywność jest zróżnicowana, a małe grupy pozwalają na dostosowanie wysiłku do możliwości każdego z uczestników Fox Boot Camp.


ZAKWATEROWANIE

Fox Boot Camp zlokalizowany jest w samym sercu Krainy Wielkich Jezior Mazurskich w malowniczo położonej miejscowości Kruklanki. Sąsiedztwo jeziora Gołdapiwo i Puszczy Boreckiej nie tylko dodaje uroku, ale również sprawia, że mikroklimat okolicy jest iście uzdrowiskowy (co zostało potwierdzone przez komisję polską i niemiecką). Kilka kilometrów od ośrodka Fox Boot Camp znajduje się punkt, gdzie zarejestrowano najczystrze powietrze w Polsce (Diabla Góra).

Uczestnicy obozu mieszkają w pięknej nieruchomości położonej w otulinie lasu na działce o powierzchni 1,2 ha. Całość przeznaczona jest wyłącznie dla obozowiczów Fox Boot Camp.

 • Budynek Fox Boot Camp - to dwupiętrowa rezydencja. W budynku znajdują się pokoje 1 i 2-osobowe, każdy z osobną łazienką. W budynku TV, WiFi. Na parterze znajduje się kuchnia i salon. Tutaj odbywają się także dyskusje, seminaria edukacyjne oraz seanse filmowe.
 • Boisko / plac do ćwiczeń - na posesji.
 • Namiot treningowy - na posesji (korzystamy z niego w przypadku niepogody).
 • Miejsca parkingowe - bezpłatne, na ogrodzonej posesji.DIETA

Zdrowa i odpowiednio zbilansowana dieta to bardzo ważny element programu treningowego. Jest ona starannie dopasowana do ilości, rodzaju oraz intensywności ćwiczeń. Fox Boot Camp to codzienny, wzmożony wysiłek na świeżym powietrzu. W takich warunkach bardzo szybko wzrasta zapotrzebowanie organizmu na substancje odżywcze. Siłę i energię do treningu zapewni Ci specjalna dieta opracowana przez Gillian McKeith. Zawiera ona odpowiednią proporcję witamin, mikroelementów oraz innych cennych składników. Nasze posiłki są zdrowe i bardzo pożywne. Odpowiednio dobrane produkty oraz sposób ich przygotowania mają za zadanie jak najlepiej wspomagać Cię w Twoim treningu. Nie musisz się obawiać, że podczas naszego obozu będziesz głodować. Udowodnimy Ci, że zdrowe jedzenie może być bardzo pożywne i smaczne.
Dieta Fox Boot Camp w połączeniu z naszym specjalnym programem treningowym to szybki i skuteczny sposób na schudnięcie bez ryzyka efektu jo-jo.

Jeśli masz specjalne wymagania dotyczące swojej diety lub też alergie pokarmowe, prosimy poinformuj nas o tym przed przyjazdem na obóz. Postaramy się zaspokoić wszystkie Twoje wymagania żywieniowe, a w razie potrzeby dostosujemy nasze menu do Twoich indywidualnych potrzeb. Dopłata 100 zł.

* Jeśli utrata wagi nie jest Twoim celem, możemy serwować Ci większe posiłki jeśli tylko będziesz czuł taką potrzebę.

Poniższy jadłospis da Ci przedsmak posiłków serwowanych na naszym obozie:


METAMORFOZY UCZESTNIKÓW

Upór, ciężka praca i litry potu. Potrzeba wiele samozaparcia, by zmienić swoje ciało, przyzwyczajenia i pokonać ograniczenia.
Nasi obozowicze przechodzą niesamowite metamorfozy: nie tylko zmieniają rozmiar garderoby ale i styl życia.
Osoby, które nigdy wcześniej nie przebiegły 5 km - teraz przygotowują się do półmaratonów, nałogowi zjadacze fast foodów teraz zajadają się produktami superfoods.


METAMORFOZA KASI

Kasia przyjechała do nas z wagą wyjściową - 93 kg. Po 2 tygodniach obozu wyjechała lżejsza o ponad 5 kg, szczuplejsza o 10 cm w pasie i 6 cm w biodrach. 2 miesiące samodyscypliny w domu i Kasia znowu nas odwiedza z wagą 83,8 kg. Przez 2 tygodnie walczymy o pojawianie się "7" z przodu. No i jest...79,8 kg, w pasie kolejne 7 cm mniej, a w biodrach 6 cm. Zresztą...waga nieważna. Ważne jak Kasia wygląda i się czuje!


METAMORFOZA PIOTRKA

2 tygodnie na obozie - a metamorfoza widoczna gołym okiem. Może to zabrzmi nieskromnie, ale patrząc na to porównanie utwierdzam się w przekonaniu, że robimy dobrą robotę :-) A do tego wszystkiego mamy możliwość przebywania z przefantastycznymi ludzmi!!!


METAMORFOZA ANI

Ania przyjechała do nas na 4 tygodnie. Była zmotywowana, przygotowana na ciężką pracę nad sobą, ukierunkowana na sukces i pozytywnie nastawiona. Kondycja Ani zmieniała się z każdym tygodniem, tak samo jak jej cel :-) Celem w pierwszym tygodniu było przetrwanie, w ostatnim tygodniu - dobra zabawa. Efekt tej 4-tygodniowej przygody? Gruntowna zmiana  podejścia do sportu i odżywiania, zmiana sylwetki i 15 kg mniej. Po 2 tygodniach po powrocie do domu Ania pochwaliła się kolejnym spadkiem wagi o 6 kg, co jest dowodem na to, że Ania nauczyła się co jeść i jak ćwiczyć, by zredukować swoją wagę.


METAMORFOZA KASI

Kasia przyjechała do nas w 2016 r na 2 tygodnie. Wyjechała z dobrymi efektami, zmotywowana, z planem w głowie...
Po roku skontaktowała się z nami ponownie miło zaskakując nas swoją formą i wyglądem.

"Wszystko zaczęło się rok temu u Was na obozie. Minął rok, ja jestem lższejsza o 10 kg, ale czuje się jakbym zgubiła conajmniej 20. Inna jakość skóry, ciała, kondycji. Sport tak wszedł mi w krew, że jak dwa dni nic nie robię to czuje, że czegoś mi brakuje . To u Was pokochałam bieganie, teraz biegam regularnie, a 6 km nie stanowi już dla mnie problemu. Przede mną jeszcze trochę do zgubienia ale wierzę, że też dam radę".


METAMORFOZA ANI

Decyzje o obozie podjęłam spontanicznie. Pomyśłałam, dlaczego nie. Pojechałam na obóz mając tylko jedno oczekiwanie - przygotować się do Business Run - 3,6km, w którym miałam wziąść udział we wrześniu.
Tydzień na obozie Fox Boot Camp dokonał przewrotu w mojej głowie zarówno pod kątem zdrowego odżywiania się, jak równieć większej śmiałości do zróżnicowanych ćwiczeń sportowych. Odkryłam hummus, batony energetyczne, olej kokosowy, poranną wodę z cytryną oraz porcje małych tależy. Kiedyś chodziłam tylko na fitness, podczas którego średnio sie zmachałam. Teraz mi to nie wystarcza. Zaczęłam chodzić na Cross Fit, zaczęłam biegać na powietrzu - niezależnie od pogody, temperatury, nawet w zimę. Lubię się zmęczyć, lubię czuć zmęczenie ciała, lubię czuć wydzielajace się endorfiny :-). 
Teraz przygotowuję się do Runmagedonu, o którym jeszcze rok temu bym nie pomyślała. 
Podczas obozu straciłam 4,6 kg. Przyjechałąm z wagą 77,5 kg, wyjechałąm z waga 72,9. Obecnie ważę 70 kg.


METAMORFOZA ADRIANA

W styczniu 2016 postanowiłem, że nie chcę być już gruby! ;) i nie chcę mieć problemów z chodzeniem, graniem w piłkę czy jazdą na rowerze. Oczywiście jak każde noworoczne postanowienie miałem swoje wzloty i upadki. Wtedy trafiłem na ostrywycisk. Poznałem Asię i Roberta – szybka decyzja o urlopie, spakowana torba i 2tygodnie spędzone w Kruklanach! Efekt? W pasie mniej o 11cm, utrata wagi do 79kg (wcześniej było ponad 90kg) Obecnie zdobywam koronę półmaratonów, odżywiam się zdrowo i czuje się lepiej! A wygląd oceńcie sami . Pozdrawiam i zachęcam do odwiedzenia Asi i Roberta w kruklanach. 


METAMORFOZA ARTURA

Witajcie, każdemu kto miał albo ma problemy z wagą, jedzeniem bądź sportem zdecydowanie polecam. Przez całe życie wydawało mi się, że mądrze ćwiczę, umiem się odchudzać i mam w miarę dobrą kondycję. Po obozie z Asią i Robertem okazało się że coś ćwiczyłem, lecz robiłem to źle. To samo dotyczy jedzenia czy cudownych diet krótko okresowych. 
To czego się od nich nauczyłem to:

 • Mądrego jedzenia, zdrowego i regularnego 
 • Treningów które sprawiają przyjemność i to nie koniecznie na siłowni... 
 • UTRATY wagi ! sporej ! i utrzymania jej ( nawet jeśli sobie poluzuje pasa.. to wiem jak szybko wrócić do formy i to jest piękne ;)

Po obozie ( było to jakieś 4 lata temu) udało mi się:

 • zrzucić ze 126 to 103 KG
 • rozpocząć nową przygodę ze sportem ( tj. Boks, crossfit, triatlon 1/4, oraz półmaratony).


Co bardzo ważne, przygoda z naszym obozem nie musi być tylko jednorazowym zrywem. Wielu naszych uczestników powraca do nas nawet kilka razy w roku. Kto raz zakosztuje tej wspaniałej formy aktywnego spędzania czasu na łonie przyrody, ten już zawsze będzie chciał tu przyjeżdżać.

Pobyt 7-dniowy

Chcesz aktywnie odpocząć na Mazurach i przy okazji schudnąć?
Szukasz miejsca gdzie naładujesz się pozytywną energią?

7 dniowy FOX BOOT CAMP stworzyliśmy specjalnie dla Ciebie!

 • każdy dzień wypełnią treningi i aktywności na świeżym powietrzu umożliwiające zwiedzanie okolicy i korzystanie z miejscowych atrakcji,
 • nauczysz się jak mądrze zmienić swój tryb życia z siedzącego na aktywny,
 • zmienisz swoje nawyki żywieniowe,
 • poznasz nowe metody treningowe i nauczysz się poprawnie wykonywać ćwiczenia,
 • naładujesz się pozytywną energią na długie miesiące,
 • przyspieszysz swój metabolizm,
 • zafundujesz organizmowi skuteczny detox,
 • spotkasz wspaniałych ludzi, których wsparcie i motywacja będą trwały jeszcze długo po obozie.

PLAN POBYTU 7 dni boot camp:

 • przyjazd w niedzielę około 15:00- 6 noclegów,
 • pełne wyżywienie (3 dania główne + 3 przekąski + nielimitowane napoje),
 • całodzienna opieka trenera,
 • wartościowe posiłki (całodobowe wyżywienie oparte na zdrowych, pełnowartościowych produktach* + koktajle oczyszczające organizm + napoje w nieograniczonej ilości),
 • całodzienną opiekę trenera,
 • około 5 treningów dziennie,
 • testy sprawnościowe, analiza składu ciała i pomiar obwodów (na początku i końcu turnusu),
 • konsultacje dietetyczne i treningowe,
 • pokaz filmów o tematyce fitness,
 • 12 tygodniowy plan treningowy na przyszłość,
 • przepisy wszystkich posiłków serwowanych na obozie (stanowią gotową dietę do kontynuowania w przyszłości),
 • wsparcie emocjonalne,
 • sprzęt do zajęć ruchowych,
 • internet (Wi-Fi).

* w sezonie letnim większość warzyw i owoców pochodzi z naszego ogródka.


INNE USŁUGI

Masaż

Niezwykle pomocny w programie treningowym Fox Boot Camp jest masaż sportowy. Pomoże on usunąć zakwasy, napięcie mięśni, zregeneruje ciało, pobudzi limfę, usunie istniejącą bądz nabytą kontuzję.

Fox Boot Camp współpracuje z dyplomowanym, doświadczonym (ponad 20 lat praktyki) i utytułowanym masażystą (trener odnowy biologicznej kadry narodowej Polski zapaśników w stylu klasycznym. Przygotowywał ich do Mistrzostw Polski, Mistrzostw Europy i do Olimpiad w Sydney i Atlancie.

Rodzaje masaży w ofercie:

 • sportowy,
 • leczniczy,
 • segmentarny,
 • limfatyczny,
 • relaksacyjny,
 • uwalniający emocje,
 • wyszczuplający (peeling + bańka chińska)

Wskazania do zabiegów i masaży:

Różnorodne dolegliwości i schorzenia mięśniowe, stawowe, bóle kręgosłupa, dyskopatie, korzonki, rwa kulszowa, lumbago, postrzał, migreny, zawroty głowy, niedosłuch, szumy w uszach, skoliozy, przeprosty kręgosłupa
i stawów, bolesny zespól cieśnia nadgarstka.

Przykładowa cena masażu, np. sportowego - 100 zł (40 min)


NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Jeżeli chcesz nas o coś zapytać, nie wahaj się, skontaktuj się z nami. Jednak wcześniej przeczytaj nasze odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

PYTANIE: O które godzinie rozpoczyna się obóz?
ODPOWIEDZ: 
Obozy zawsze zaczynają się w niedzielę. Zapraszamy od godziny 15:00. Kolacja powitalna rozpoczyna się w niedzielę o 18:00, więc w miarę możliwości prosimy aby przyjechać na tyle wcześnie, by móc uczestniczyć w kolacji. Zostaną wtedy przekazane Państwu wszystkie sprawy organizacyjne związane z pobytem na obozie.

PYTANIE: O które godzinie kończy się obóz?
ODPOWIEDZ: 
Obozy kończą się w sobotę około południa. W sobotę rano każdy ma indywidualne spotkanie z trenerem podczas którego ponownie dokomujemy pomiarów, o 8:45 - śniadanie, o 9:30 - trening, o 11:00 - przekąska, o 12:00 -  wykwaterowanie.

PYTANIE: Kto przyjeżdża na obóz?
ODPOWIEDZ: Kobiety i mężczyźni w każdym wieku, rozmiarze i o różnej sprawności fizycznej. Nasz obóz jest idealną alternatywą dla znudzonych zajęciami na siłowni, poszukujących dyscypliny i porządnego wycisku.

PYTANIE: Nie jestem zbyt sprawna/y fizycznie. Czy mogę uczestniczyć w obozie?
ODPOWIEDZ: Tak. Zajęcia są przygotowane w taki sposób, żeby mogły wziąć w nich udział zarówno osoby, które nie mają najlepszej kondycji, jak 
i takie, które są bardzo sprawne fizycznie. Dla tych, którzy chcieliby do nas przyjechać, ale obawiają się, że ich słaba kondycja dyskwalifikuje ich udział, stworzyliśmy turnusy o mniejszej intensywności.

PYTANIE: Jak wyglądają treningi na obozie?
ODPOWIEDZ: Treningi są bardzo zróżnicowane, więc nie musisz się martwić, że znudzisz się powtarzaniem tych samych sekwencji. Zestaw ćwiczeń jest tak dobrany, aby każda partia mięśni była w ruchu każdego dnia. Oferujemy między innymi: trening cross fit, trening na torze przeszkód, trening obwodowy, kick boxing, spływy kajakowe, pływanie (dla chętnych), płaski brzuch, nordic walking, jazdę na rowerze, aerobik i wiele innych.

PYTANIE: Czy treningi odbywają się kiedy pada deszcz albo kiedy warunki pogodowe są szczególnie niekorzystne?
ODPOWIEDZ: OCZYWIŚCIE! Bez względu na to czy pada deszcz, wieje wiatr czy świeci słońce, uczestnicy obozu ćwiczą! Nie uznajemy żadnych wymówek. Nie odwołujemy treningów ze względu na złą pogodę.

PYTANIE: Mam straszne zakwasy. Czy powinnam nadal ćwiczyć?
ODPOWIEDZ: Zakwasy pojawiają się zazwyczaj w przeciągu 24 – 48 godzin po wysiłku fizycznym. Jak sobie najlepiej z tym poradzić? Rekomendujemy delikatne rozciąganie mięśni i masaż bolących części ciała. Ból powinien przejść w ciągu 3-5 dni. Ból mięśni nie jest wystarczającym pretekstem do zaprzestania treningu, więc nie licz na to, że damy Ci odpocząć.

PYTANIE: Co powinnam zabrać ze sobą na obóz?
ODPOWIEDZ: Powinnaś wziąć wygodny strój sportowy (najlepiej kilka par koszulek, spodenek bądź spodni dresowych). Radzimy nie brać drogich ubrań, gdyż podczas treningów możesz się bardzo ubrudzić w błocie, trawie, itp. Zalecamy również zabranie 2 par obuwia sportowego, kurtki przeciwdeszczowej, stroju kąpielowego. Pełna lista rzeczy do zabrania znajduje się w zakładce 'PRZYDATNE INFORMACJE - Co zabrać'.

PYTANIE: Czy otrzymam zwrot pieniędzy, jeśli zdecyduję się opuścić parę klas lub wyjechać z obozu wcześniej?
ODPOWIEDZ: Niestety, w powyższych przypadkach musisz się liczyć z utratą pieniędzy.

PYTANIE: Nie mogę przyjechać na obóz. Czy mogę zrezygnować z uczestnicta?
ODPOWIEDZ: Jeśli poinformujesz nas o chęci zrezygnowania z obozu na dłużej niż 12 tygodni przed planowanym przyjazdem - zwrócimy Ci 100% poniesionych kosztów. Jeśli okres wypowiedzenia będzie krótszy - naliczone będą opłaty zgodne z zapisami punktu 6 regulaminu. W przypadku chęci przełożenia terminu na inny - w miarę wolnych miejsc będziemy starali się zaproponować alternatywny termin. Warunkiem jest jednak poinformowanie nas o chęci przyjazdu w innym terminie na nie krócej niż 7 tygodni przed planowanym rozpoczęciem obozu.

PYTANIE: Czy powinnam skonsultować się z lekarzem przed przyjazdem na trening?
ODPOWIEDZ: Tak. Prosimy, aby uczestnicy obozu skonsultowali swoje uczestnictwo z lekarzem. Opinia lekarza nie jest obowiązkowym wymogiem, niemniej zdecydowanie zalecana szczególnie w przypadku osób po ciężkich operacjach bądz borykających się z przewlekłymi schorzeniami.

PYTANIE: Mieszkam w okolicy. Czy mogę uczestniczyć w samych treningach?
ODPOWIEDZ: Tak. Dla wszystkich zainteresowanych samymi treningami mamy specjalną ofertę - jednodniowe obozy. Jeśli interesują się szczegóły skontaktuj się z nami.


JAK DOJECHAĆ

Fox Boot Camp zlokalizowany jest w miejscowości Kruklanki w pobliżu Stolicy Mazur – Giżycka. Miasto jest oddalone od Kruklanek o 15 km.

GIŻYCKO - jeśli przyjeżdżasz do nas komunikacją publiczną - kup bilet do Giżycka i my odbierzemy Ciebie z dworca (usługa dodatkowo płatna - 30 zł w jedną stronę).

WARSZAWA - GIŻYCKO - dojazd zajmuje ok. 3h 45 min. Polecamy busy: www.gigabus.pl

PRZYJAZD Z ZAGRANICY - osobom z zagranicy rekomenduje się przylot na lotnisko:

 1. w Warszawie  - ze względu na dobre połączenie pomiędzy Warszawą a Giżyckiem (sprawdz busy Gigabus)
 2. w Szymanach (niedaleko Olsztyna) - dojazd z Olsztyna do Gizycka pociągiem bądz autobusem (około 1,5h)

OBOZOWICZE Z CAŁEJ POLSKI - ŁĄCZCIE SIĘ

Jeśli przyjeżdżasz na obóz samochodem i masz wolne miejsce - daj nam znać. Poinformujemy innych obozowiczów, którzy na pewno z chęcią skorzystają z transportu w zamian dokładając się do paliwa.

Fox Boot Camp Wczasy odchudzające i obozy kondycyjne to wyprawa organizowana przez biuro podróży Fox Boot Camp. Dzięki tej wyprawie można zwiedzić i poznać kulturę, tradycję oraz krajobraz takich krajów jak: Polska. Wycieczka obejmuje wyżywienie typu All Inclusive. Główna forma aktywności podczas tego wyjazdu to Fitness & Joga, Boot Camp, która pozwala na spędzenie wakacji w sposób aktywny. W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kontakt telefoniczny lub email. Gwarantujemy wiele wrażeń i wspaniałą przygodę.