BodyCamp - obozy kondycyjne

BodyCamp - obozy kondycyjne

BodyCamp - obozy odchudzające i kondycyjne typu Boot Camp

BodyCamp to intensywne obozy odchudzające i kondycyjne oparte o ideę obozów Boot Camp, czyli o dużą ilość intensywnych i różnorodnych ćwiczeń fizycznych na świeżym powietrzu. Nasze wczasy odchudzające nie są typowymi obozami Boot Camp - są jego modyfikacją, tak, by każdy, bez względu na sprawność fizyczną i kondycję mógł w nich uczestniczyć. 

Każdy obóz odchudzający i kondycyjny BodyCamp to 7 godzin ćwiczeń fizycznych dziennie przez 6 pełnych dni treningowych. Do tego otrzymujesz pełne, dietetyczne wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja i dwie przekąski w ciągu dnia). Wszystkie wczasy odchudzające realizowane są pod okiem naszych doświadczonych trenerów. Ćwiczenia są różnorodne i obejmują elementy takie, jak cross fit, treningi obwodowe, tabata, nordic walking, gry zespołowe i wiele innych. Na początek i na koniec obozu dokonujemy ważenia, mierzenia, pomiaru składu ciała (tkanka tłuszczowa, woda, mięśnie), pomiaru tempa przemiany materii i pomiaru wieku metabolicznego. 

Po obozie otrzymujesz również rozpisany plan żywieniowy i treningowy do stosowania po obozie!

Wczasy odchudzające BodyCamp to świetny sposób na zrzucenie kilku kilogramów, poprawę kondycji fizycznej i przeżycie niezapomnianej przygody. Jeżeli chcesz osiągnąć jeszcze lepsze efekty, możesz przyjechać na dwa lub trzy turnusy odchudzające. Osoby z większą nadwagą mogą podczas dwóch obozów stracić nawet 8 kg. 

Pamiętaj!

Nasze wczasy odchudzające i kondycyjne BodyCamp są dla wszystkich! Treningi dostosowane są do KAŻDEGO uczestnika. Nie musisz martwić się, że nie podołasz. Każdy trening możesz realizować w swoim tempie lub z niego zrezygnować, jeśli po prostu masz dość.

Co otrzymujesz?

 • Trening - Zróżnicowany plan treningowy dostosowany do każdego uczestnika
 • Dieta - Pełne, dietetyczne wyżywienie i nielimitowaną wodę mineralną
 • Dobry sen - Zakwaterowanie w wygodnych pokojach z TV i łazienkami
 • Analiza - Analizę składu ciała, tempa przemiany materii i wieku metabolicznego
 • Pomocna dłoń - Stały nadzór wykwalifikowanych trenerów
 • Plan - Profesjonalny plan żywieniowy do stosowania po obozie

Co osiągniesz?

 • Odchudzanie - Uczestnicy jednego obozu zrzucają średnio 3 kilogramy, a dwóch obozów 5 kilogramów oraz kilka centymetrów w pasie i biodrach. Osoby z większą nadwagą zrzucają podczas dwóch obozów nawet do 10kg! Efekt oczywiście zależy od Twojego zaangażowania.
 • Budowa masy mięśniowej - Nasze obozy są przeznaczone również dla osób, które chcą wzmocnić swoje ciało i odbudować masę mięśniową.
 • Zdrowy kręgosłup - Jeśli prowadzisz siedzący tryb życia i chcesz zozruszać swoje ciało - nasze obozy są dla Ciebie. Może to być początek zmiany trybu Twojego życia.
 • Kondycja - Chcesz poprawić swoją kondycję lub wrócić do formy sprzed lat? Przyjedź na nasz obóz, a pomożemy Ci osiągnąć ten cel.

Chcesz poprawić kondycję, zrzucić zbędne kilogramy i przeżyć niezapomnianą przygodę? Zapisz się na nasz obóz sportowy! Pod okiem specjalistów spędzisz 6 intensywnych dni wypełnionych treningiem, zdrowymi posiłkami i fachowymi poradami. Każdy dzień to 7 godzin kondycyjnych wyzwań na świeżym powietrzu - cross fit, nordic walking, gry zespołowe i więcej! To solidna dawka fitnessu, ale treningi dostosowujemy do kondycji uczestników, dlatego możesz mieć pewność, że sobie poradzisz. Każdy wyjazd odchudzający otwieramy i zamykamy pomiarem składu ciała i tempa przemiany materii. Na wykładzie o zdrowym żywieniu podpowiadamy, jak jeść, aby osiągnąć wymarzoną sylwetkę.

Dzięki kameralnym grupom na wczasach sportowych BodyCamp trener personalny poświęca każdemu uczestnikowi maksimum uwagi. Dokładnie poznasz technikę wykonywania ćwiczeń, a Twój późniejszy samodzielny trening będzie efektywny i bezpieczny. Miejscem organizacji naszych obozów fitness jest Poręba koło Myślenic (40km od Krakowa). Piękna okolica i zakwaterowanie w pokojach 2-osobowych (z łazienką) zapewniają właściwą regenerację (możliwość zakwaterowania w pokoju 1-osobowym za dopłatą).

Finałem każdego obozu odchudzającego jest konsultacja, na której dorośli uczestnicy otrzymują profesjonalny plan żywieniowy oraz listę spersonalizowanych ćwiczeń. Z nami nie tylko schudniesz! Zabierzesz ze sobą konkretną wiedzę do samodzielnego wykorzystania, potężną dawkę motywacji i wyjątkowe wspomnienia. Zapraszamy na intensywny wyjazd kondycyjny!

Turnusy odchudzające dla dorosłych

Nasza propozycja to turnusy odchudzające, których program ułożony jest dla osób dorosłych. Ich formuła bazuje na boot campach, czyli zróżnicowanych i regularnych ćwiczeniach fizycznych, połączonych ze zdrową, pożywną dietą. Program aktywności sportowych oraz dieta dla naszych gości zostały ułożone przez wykwalifikowanych, znających się na rzeczy specjalistów. Po przyjeździe na miejsce organizowana jest kolacja powitalna i zapoznawcza dla uczestników, a właściwa praca nad kondycją i ciałem rozpoczyna się następnego dnia rano i trwa przez 6 dni. Każdy uczestnik wczasów ma zapewnione 7 godzin ćwiczeń fizycznych każdego pełnego dnia obozu. Ćwiczenia realizowane są w pięciu blokach, przeplatanych smacznymi posiłkami i odpoczynkiem. Dla chętnych proponujemy też relaksujące zabiegi (profesjonalne masaże). Na koniec turnusu zapraszamy wszystkich na pożegnalne śniadanie.

Co dają wczasy kondycyjne z BodyCamp?

Proponowane przez nas turnusy mają stanowić motywację do tego, aby zadbać o swoje ciało i poprawić kondycję fizyczną. To nie tylko odchudzanie, ale przede wszystkim świetna zabawa w gronie pozytywnie nastawionych osób i niezapomniana przygoda. Udział w turnusie może stać się impulsem do zmiany trybu życia i nawyków żywieniowych. BodyCamp to m.in.:

 • poznanie składu swojego ciała i indywidualnego tempa przemiany materii oraz metabolicznego wieku,szansa na zrzucenie nadmiarowych kilogramów,
 • współpraca z wykwalifikowanymi trenerami personalnymi,
 • gwarancja opieki specjalistów ds. żywienia, a więc profesjonalnie dobrana dieta,
 • możliwość uczestnictwa w różnorodnych formach aktywności fizycznej na świeżym powietrzu (gry zespołowe, crossfit, nordic walking i wiele innych),
 • szansa na odkrycie własnych możliwości kondycyjnych,
 • wczasy odchudzające w miłej, kameralnej atmosferze i komfortowej lokalizacji,
 • możliwość zdobycia wiedzy na temat zdrowego odżywiania się,
 • indywidualny planu żywieniowy - do wdrożenia po obozie,
 • spersonalizowany zestaw ćwiczeń lub oraz program treningów do wykonywania we własnym zakresie, po powrocie z obozu.

A co, jeśli nie podołam?

Rozważając skorzystanie z oferty wczasów, wiele osób zastanawia się: co, jeśli nie dam rady? Co, jeśli się okaże, że dieta i odchudzanie – to nie dla mnie? Nie ma takiej możliwości! Treningi są dostosowywane indywidualnie do każdego uczestnika. Zapraszamy wszystkie osoby, niezależnie od kondycji! Naszą misją jest motywowanie i pomoc, a nie terroryzowanie żelazną dyscypliną. W przypadku, gdy odczuwasz zmęczenie, czy też zwyczajnie potrzebujesz wytchnienia, w każdej chwili możesz zrezygnować z treningu i zrobić sobie przerwę i poddać się masażom. To nie są zawody – nie ścigamy się, nie rywalizujemy tutaj ze sobą, lecz wzajemnie wspieramy się w osiąganiu własnych celów i zamierzeń, związanych z odchudzaniem oraz lepszym odżywianiem organizmu. Jeśli nadal się wahasz, w razie wątpliwości prosimy o kontakt. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania, dotyczące proponowanych przez nas wczasów! Bogatym źródłem informacji o tym, jak wyglądają turnusy, jest również nasza strona. Zachęcamy do zapoznania się z informacjami, podanymi w pozostałych zakładkach!

Gdzie są organizowane wczasy odchudzające?

Obozy organizowane są w Ośrodku Wypoczynkowym Pod Kamiennikiem w Porębie koło Myślenic. Dojazd na turnusy odbywa się zazwyczaj we własnym zakresie. Uczestnicy są kwaterowani w pokojach 2-osobowych oraz – za dopłatą, na życzenie – w jednoosobowych. Wszystkie pokoje mają własne łazienki oraz są wyposażone w telewizor. W cenie obozu zapewniamy pełne wyżywienie dietetyczne, czyli smaczne i urozmaicone posiłki. Za dodatkową opłatą dla chętnych dostępna jest dieta wegetariańska. We wszystkie dni obozu staramy się, aby treningi odbywały się w plenerze, oczywiście o ile tylko pogoda na to pozwala. Założenie jest, że zawsze są w plenerze, a jedynie w bardzo wyjątkowych  sytuacjach w Sali.

Czy to naprawdę działa?

Program wczasów odchudzających został przygotowany tak, aby uczestnicy mogli osiągnąć cel, z jakim przyjechali – czyli zrzucenie zbędnych kilogramów. To, ile ich będzie, jest sprawą indywidualną, zależną m.in. od zaangażowania uczestnika w organizowane ćwiczenia oraz wybranej ilości turnusów. Pomaga w tym także odpowiednio dobrana dieta. Warto pamiętać, że odchudzanie to proces, do którego obóz ma zmotywować i który będzie tutaj zapoczątkowany. Dla wielu osób nasze wyjątkowe wczasy to początek wspaniałej przygody ze sportem i zdrowym odżywianiem oraz skuteczna zachęta do podtrzymywania wypracowanych nawyków po powrocie do domu.

TRENINGI

Treningi odbywają się zgodnie z harmonogramem, również w dni wolne i święta, w każdą pogodę i bez wymówek.

Zapewniamy dużą różnorodność, m.in:

 • CrossFit – czyli bieganie, podciągnie się, skakanie, przysiady, pompki, etc.
 • Trening obwodowy
 • Nordic Walking
 • Tabata
 • Trening na TRX
 • Trening na Swiss Ball
 • Stretching
 • ATB
 • Body Pump
 • Gry zespołowe i wiele, wiele innych.

Pamiętaj, że nasze obozy są dla WSZYSTKICH! Treningi dostosowane są do KAŻDEGO uczestnika. Nie musisz martwić się, że nie podołasz. Każdy trening możesz realizować w swoim tempie lub z niego zrezygnować, jeśli po prostu masz dość.

PROGRAM

Pierwszy dzień

Czekamy na Ciebie w Ośrodku od godziny 16:00. O godzinie 19:00 zapraszamy na powitalną kolację, podczas której opowiemy Ci więcej o obozie oraz poznasz innych uczestników. Następnego dnia przed śniadaniem dokonamy pomiarów Twojego ciała.

Ostani dzień

W ostatnim dniu nie odbywają się juz treningi. Rano dokonamy pomiarów Twojego ciała, a po pomiarach zapraszamy Cię na pożegnalne śniadanie. Wymeldowanie do godziny 12:00.

Pozostałe dni

Pozostałe dni (aż 6 pełnych dni treningowych) będą realizowane według następującego harmonogramu:

07:00 - 07:30  Woda z cytryną
07:30 - 08:30  I blok treningowy
08:45 - 09:15  Śniadanie
09:45 - 11:45  II blok treningowy
11:45 - 12:30  Przekąska
12:30 - 13:30  III blok treningowy
13:30 - 15:00  Obiad i odpoczynek
15:00 - 17:00  IV blok treningowy
17:00 - 17:30  Przekąska
17:30 - 18:30  V blok treningowy
18:30 - 19:00  Kolacja
19:00 - 22:00  Masaże

Masaże są dodatkowo płatne.

Treningi realizowane są w większości na świeżym powietrzu, pod nadzorem naszych trenerów, każdego dnia, bez względu na pogodę, święta i dni wolne. Jedynie trzęsienie ziemi lub trąba powietrzna mogą być wymówką:). 

Twoim zadaniem jest jeść, ćwiczyć i spać:). Pamiętaj, że nasze obozy są dla WSZYSTKICH! Treningi dostosowane są do KAŻDEGO uczestnika. Nie musisz martwić się, że nie podołasz. Każdy trening możesz realizować w swoim tempie lub z niego zrezygnować, jeśli po prostu masz dość.

WYŻYWIENIE

W cenie zapewnione jest całodzienne, dietetyczne i zbilansowane wyżywienie.

Pierwszego dnia zapraszmy Cię na kolację powitalną, a ostateniego dnia na pożegnalne śniadanie. W pozostałe dni masz zapewnione pełne wyżywienie składające się ze śniadania, obiadu i kolacji oraz dwóch przekąsek w ciągu dnia. Godziny posiłków możesz zobaczyć w zakładce Program obozu. 

Za dopłatą 150zł za cały turnus - możliwość wyboru diety wegetariańskiej. 

Uwaga! Nie jesteśmy w stanie przygotowywać odrębnych posiłków dla osób z alergiami pokarmowymi. Posiadamy jedną kuchnię i w żaden sposób nie możemy zagwarantować wykluczenia alergenów.

MASAŻE

Podczas obozu, na koniec każdego dnia możesz skorzystać z profesjonalnego masażu. Koszt masażu to 100 zł za 40 minut. Możesz też wykupić pakiet 5 masaży za 400zł, a jeśli potrzebujesz więcej, to każdy kolejny kosztuje Cię 70zł.

ZAKWATEROWANIE

Obozy odbywają się w Ośrodku Wypoczynkowym Pod Kamiennikiem, Poręba 38, 32-425 Trzemeśnia.

Zakwaterowanie odbywa się w pokojach dwuosobowych lub w jednoosobowych (za dopłatą 199zł za cały turnus, za wyjątkiem obozu nr 68, gdzie dopłata wynosi 599zł).W każdym pokoju jest łazienka i telewizor. Pokoje są skromne, ale zadbane i czyste. 

Uwaga! Ośrodek nie udziela informacji o obozach. W razie pytań prosimy o kontakt.

Treningi odbywają się na świeżym powietrzu na terenie Ośrodka lub w plenerze na terenach przyległych do Ośrodka. W wyjątkowych sytuacjach pogodowych treningi mogą odbywać się w sali w budynku Ośrodka, jednakże założeniem są ćwiczenia na świeżym powietrzu.

W cenie otrzymujesz:

 • zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych lub jednoosobowych, wszystkie pokoje są z łazienkami,
 • kameralne grupy - typowo 4 - 7 osób, jednak nigdy nie więcej niż 15 osób, - dzięki kameralnym grupom uczysz się techniki wykonywania ćwiczeń pod okiem naszego trenera i osiągasz dużo większą efektywność,
 • pełne (5 posiłków dziennie), dietetyczne wyżywienie,
 • nielimitowaną wodę mineralną,
 • udział w wykładzie dotyczącym zdrowego odżywania,
 • pełne 6 dni treningowych,
 • dostęp do basenu otwartego w czerwcu i lipcu,
 • codzienne i zróżnicowane treningi realizowane na świeżym powietrzu, pod nadzorem naszych trenerów - łącznie 7 godzin treningów dziennie, każdego dnia, bez względu na pogodę, święta i dni wolne. Pamiętaj, że nasze obozy są dla WSZYSTKICH! Treningi dostosowane są do KAŻDEGO uczestnika. Nie musisz martwić się, że nie podołasz. Każdy trening możesz realizować w swoim tempie lub z niego zrezygnować, jeśli po prostu masz dość,
 • ważenie, mierzenie, pomiar składu ciała (tkanka tłuszczowa, woda, mięśnie), pomiar tempa przemiany materii i pomiar wieku metabolicznego na początek i na koniec obozu,
 • plan żywieniowy oraz plan treningowy do stosowania po obozie,
 • i to co bezcenne - czyli przygodę, nowych znajomych, wyciśnięte poty i zrzucone kilogramy!
 • świetną i bezstresową atmosferę; będzie cieżko, ale przyjemnie; naszych uczestników motywujemy, a nie terroryzujemy.

DOJAZD

Obozy odbywają się w Ośrodku Wypoczynkowym Pod Kamiennikiem, Poręba 38, 32-425 Trzemeśnia

Na obóz BodyCamp przyjeżdżasz we własnym zakresie. Na terenie Ośrodka są bezpłatne miejsca parkingowe. 

Jeśli nie masz własnego samochodu zorganizujemy Ci transport do Ośrodka z Dworca PKP lub Autobusowego w Krakowie. Koszt transportu to 50 zł w jedną stronę. Z powrotem większość uczestników przejeżdża przez Kraków, wiec na pewno ktoś Cię podwiezie.

BodyCamp - obozy kondycyjne to wyprawa organizowana przez biuro podróży Body Camp. Dzięki tej wyprawie można zwiedzić i poznać kulturę, tradycję oraz krajobraz takich krajów jak: Polska. Wycieczka obejmuje wyżywienie typu pełne. Główna forma aktywności podczas tego wyjazdu to Boot Camp, która pozwala na spędzenie wakacji w sposób aktywny. W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kontakt telefoniczny lub email. Gwarantujemy wiele wrażeń i wspaniałą przygodę.