BodyCamp - obozy kondycyjne

BodyCamp - obozy kondycyjne
Dostępne terminy i ceny:

 • Forma aktywności: Boot Camp
 • Kraje: Polska
 • Wyżywienie: pełne
 • cena: 1 599 PLN

BodyCamp – obozy i wczasy odchudzające i kondycyjne dla dorosłych typu Boot Camp

Body Camp to intensywne wczasy odchudzające dla dorosłych oparte o ideę obozów Boot Camp, czyli o dużą ilość intensywnych i różnorodnych ćwiczeń fizycznych na świeżym powietrzu. Nasze wczasy odchudzające w górach nie są typowymi obozami Boot Camp - są jego modyfikacją, tak, by każdy, bez względu na sprawność fizyczną i kondycję mógł w nich uczestniczyć.

Każdy dzień treningowy obozu odchudzającego i kondycyjnego BodyCamp to 7 godzin ćwiczeń fizycznych. Do tego otrzymujesz pełne, dietetyczne wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja i trzy przekąski w ciągu dnia). Wszystkie treningi realizowane są pod okiem naszych doświadczonych trenerów. Wczasy odchudzające w górach to róźnorodne ćwiczenia obejmujące elementy takie, jak cross fit, treningi obwodowe, tabata, nordic walking, gry zespołowe i wiele innych.

Obóz odchudzający zaczyna się i kończy się ważeniem, mierzeniem, pomiarem składu ciała (tkanka tłuszczowa, woda, mięśnie), pomiarem tempa przemiany materii i pomiarem wieku metabolicznego.

Po obozie otrzymujesz również rozpisany plan żywieniowy i treningowy do stosowania po obozie.

Wczasy odchudzające dla dorosłych BodyCamp to świetny sposób na zrzucenie kilku kilogramów, poprawę kondycji fizycznej i przeżycie niezapomnianej przygody. Jeżeli chcesz osiągnąć jeszcze lepsze efekty, możesz przyjechać na dwa lub trzy obozy odchudzające dla dorosłych.

Pamiętaj! Nasz obóz odchudzający i kondycyjny BodyCamp jest dla wszystkich!

Treningi dostosowane są do KAŻDEGO uczestnika. Nie musisz martwić się, że nie podołasz. Każdy trening możesz realizować w swoim tempie lub z niego zrezygnować, jeśli po prostu masz dość.

Co otrzymujesz?

 • Zróżnicowany plan treningowy dostosowany do każdego uczestnika
 • Pełne, dietetyczne wyżywienie i nielimitowaną wodę mineralną
 • Zakwaterowanie w wygodnych pokojach z TV i łazienkami
 • Analizę składu ciała, tempa przemiany materii i wieku metabolicznego
 • Profesjonalny plan żywieniowy do stosowania po obozie
 • Stały nadzór trenerów i dietetyków

Co osiągniesz?

 • Odchudzanie - Uczestnicy jednego obozu zrzucają średnio 3 kilogramy, a dwóch obozów 5 kilogramów oraz kilka centymetrów w pasie i biodrach. Osoby z większą nadwagą zrzucają podczas dwóch obozów nawet do 10kg! Efekt oczywiście zależy od Twojego zaangażowania.
 • Budowa masy mięśniowej - Nasze obozy są przeznaczone również dla osób, które chcą wzmocnić swoje ciało i odbudować masę mięśniową.
 • Zdrowy kręgosłup - Jeśli prowadzisz siedzący tryb życia i chcesz zozruszać swoje ciało - nasze obozy są dla Ciebie. Może to być początek zmiany trybu Twojego życia.
 • Kondycja - Chcesz poprawić swoją kondycję lub wrócić do formy sprzed lat? Przyjedź na nasz obóz, a pomożemy Ci osiągnąć ten cel.

TRENINGI

Treningi odbywają się zgodnie z harmonogramem, również w dni wolne i święta, w każdą pogodę i bez wymówek.

Zapewniamy dużą różnorodność, m.in:

 • CrossFit - czyli bieganie, podciągnie się, skakanie, przysiady, pompki, etc.
 • Trening obwodowy
 • Nordic Walking
 • Tabata
 • Trening na TRX
 • Trening na Swiss Ball
 • Stretching
 • ATB
 • Body Pump
 • Gry zespołowe i wiele, wiele innych.

Pamiętaj, że nasze obozy są dla WSZYSTKICH! Treningi dostosowane są do KAŻDEGO uczestnika. Nie musisz martwić się, że nie podołasz. Każdy trening możesz realizować w swoim tempie lub z niego zrezygnować, jeśli po prostu masz dość.

ZAKWATEROWANIE

W sezonie letnim obozy odbywają się w pięknie położonym Ośrodku Pod Kamiennikiem w dwuosobowych lub jednoosobowych pokojach w budynku głównym. W każdym pokoju jest łazienka i telewizor. podkamiennikiem.pl

Treningi odbywają się na świeżym powietrzu na terenie Ośrodka lub w plenerze na terenach przyległych do Ośrodka.

PROGAM

Pierwszy dzień

Czekamy na Ciebie w Ośrodku od godziny 19:00. O godzinie 21:00 zapraszamy na powitalną kolację, podczas której opowiemy Ci więcej o obozie oraz poznasz innych uczestników. Następnego dnia przed śniadaniem dokonamy pomiarów Twojego ciała.

Ostani dzień

W ostatnim dniu nie odbywają się juz treningi. Rano dokonamy pomiarów Twojego ciała, a po pomiarach zapraszamy Cię na pożegnalne śniadanie. Wymeldowanie do godziny 12:00.

Pozostałe dni

Pozostałe dni będą realizowane według następującego harmonogramu:

07:00 07:30 Woda z cytryną
07:30 08:30 I blok treningowy
08:45 09:45 Śniadanie
09:45 11:45 II blok treningowy
11:45 12:30 Przekąska
12:30 13:30 III blok treningowy
13:30 15:00 Obiad i odpoczynek
15:00 17:00 IV blok treningowy
17:00 17:30 Przekąska
17:30 18:30 V blok treningowy
18:30 19:00 Kolacja
19:00 22:00 Masaże

W okresie letnim treningi realizowane są w większości na świeżym powietrzu, pod nadzorem naszych trenerów, każdego dnia, bez względu na pogodę, święta i dni wolne. Jedynie trzęsienie ziemi lub trąba powietrzna mogą być wymówką:). W okresie zimowym część ćwiczeń może odbywać się w budynku na sali. Rodzaj ćwiczeń i ich lokalizacja uzależnione są od warunków pogodowych.

Twoim zadaniem jest jeść, ćwiczyć i spać:). Pamiętaj, że nasze obozy są dla WSZYSTKICH! Treningi dostosowane są do KAŻDEGO uczestnika. Nie musisz martwić się, że nie podołasz. Każdy trening możesz realizować w swoim tempie lub z niego zrezygnować, jeśli po prostu masz dość.

WYŻYWIENIE

W cenie zapewnione jest całodzienne, dietetyczne i zblilansowane wyżywienie.

Pierwszego dnia zapraszmy Cię na kolację powitalną, a ostateniego dnia na pożegnalne śniadanie. W pozostałe dni masz zapewnione pełne wyżywienie składające się ze śniadania, obiadu i kolacji oraz dwóch przekąsek w ciągu dnia. Godziny posiłków możesz zobaczyć w zakładce Program obozu.

Za dopłatą 150zł za cały turnus - możliwość wyboru diety wegetariańskiej.

Uwaga! Nie jesteśmy w stanie przygotowywać odrębnych posiłków dla osób z alergiami pokarmowymi. Posiadmy jedną kuchnię i w żaden sposób nie możemy zagwarantować wykluczenia alergenów.

W cenie otrzymujesz:

 • zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych lub jednoosobowych, wszystkie pokoje są z łazienkami,
 • kameralne grupy - typowo 10 - 12 osób, jednak nigdy nie więcej niż 20 osób,
 • dostęp do basenu w okresie letnim (lipiec i sierpień), do 3 godzin dziennie,
 • pełne, dietetyczne wyżywienie,
 • nielimitowaną wodę mineralną,
 • codzienne i zróżnicowane treningi realizowane na świeżym powietrzu (większość, w zależności od pogody), pod nadzorem naszych trenerów - łącznie 7 godzin treningów dziennie, każdego dnia, bez względu na pogodę, święta i dni wolne. Pamiętaj, że nasze obozy są dla WSZYSTKICH! Treningi dostosowane są do KAŻDEGO uczestnika. Nie musisz martwić się, że nie podołasz. Każdy trening możesz realizować w swoim tempie lub z niego zrezygnować, jeśli po prostu masz dość,
 • ważenie, mierzenie, pomiar składu ciała (tkanka tłuszczowa, woda, mięśnie), pomiar tempa przemiany materii i pomiar wieku metabolicznego na początek i na koniec obozu,
 • plan żywieniowy oraz plan treningowy do stosowania po obozie (nie dotyczy uczestników obozów weekendowych),
 • i to co bezcenne - czyli przygodę, nowych znajomych, wyciśnięte poty i zrzucone kilogramy!

USŁUGI DODATKOWE

Masaż

Podczas obozu, na koniec każdego dnia możesz skorzystać z profesjonalnego masażu. Koszt masażu to 100 zł za 40 minut. Możesz też wykupić pakiet 5 masaży za 400zł, a jeśli potrzebujesz więcej, to każdy kolejny kosztuje Cię 70zł.

Transport

W sezonie zimowym (turnusy 27-42) obozy odbywają się w Zawoi - około 75 km od Krakowa. Dojazd we własnym zakresie. Na terenie ośrodka znajduje się parking. 

Z dworca autobusowego w Krakowie (MDA), znajdującego się przy dworcu PKP, busy do Zawoi (pod sam ośrodek) kursują co 15 min.

Pokój jednoosobowy

Dopłata do pokoju jednoosobowego wynosi 500zł za cały obóz (lub 350zł w okresie zimowym). Zachęcamy jednak do skorzystania z pokojów dwuosobowych, nawet jeśli nie masz nikogo do pary. Dobierzemy Ci odpowiednią osobę, a Ty zaoszczędzisz 500zł, które możesz przeznaczyć na pakiet masaży.

Zmiana diety

Uwaga! Nie jesteśmy w stanie przygotowywać odrębnych posiłków dla osób z alergiami pokarmowymi. Posiadmy jedną kuchnię i w żaden sposób nie możemy zagwarantować wykluczenia alergenów.

DOJAZD

Na obóz BodyCamp możesz przyjechać we własnym zakresie. Na terenie ośrodka są bezpłatne miejsca parkingowe.

Lokalizacja obozów:

Ośrodek Szkoleniowo – Wypoczynkowy Pod Kamiennikiem
Poręba 38, 32-425 Trzemeśnia (k/Myślenic)

Booking.com

BodyCamp - obozy kondycyjne to wyprawa organizowana przez biuro podróży Body Camp. Dzięki tej wyprawie można zwiedzić i poznać kulturę, tradycję oraz krajobraz takich krajów jak: Polska. Wycieczka obejmuje wyżywienie typu pełne. Główna forma aktywności podczas tego wyjazdu to Boot Camp, która pozwala na spędzenie wakacji w sposób aktywny. W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kontakt telefoniczny lub email. Gwarantujemy wiele wrażeń i wspaniałą przygodę.