Obóz biegowy z Joanną Jóźwik

Obóz biegowy z Joanną Jóźwik

OBÓZ BIEGOWY Z JOANNĄ JÓŹWIK BUKOWINA TATRZAŃSKA

Cześć! Co powiesz na wspólny, tygodniowy wyjazd na obóz biegowy, podczas którego pod moim okiem popracujemy nad techniką i efektywnością Twojego biegania? Jako zawodowa biegaczka postaram się przekazać Ci moje wieloletnie doświadczenie oraz popracować nad szczegółami - w końcu walczę o setne sekundy! :)

W programie specjalistyczne treningi prowadzone przeze mnie i mój sztab trenerski, wycieczki terenowe, zajęcia z trenerem przygotowania motorycznego, konsultacje fizjoterapeutyczne i porady mentalne, a to wszystko w otoczeniu pięknej, górskiej przyrody. Dodatkowo czeka na Ciebie spora dawka pozytywnej energii. Postaram się, żeby Twój uśmiech nie znikał z twarzy.

Joanna Jóźwik

IDEA OBOZU

Podczas obozów kładziemy nacisk na indywidualne podejście do każdego uczestnika. Trenujemy w przyjaznej atmosferze biegając po urokliwych górskich szlakach oraz ćwiczymy technikę na sali i boiskach sportowych. Nasze obozy to doskonała okazja do rozwoju umiejętności biegowych, dzięki czemu poprawicie rekordy życiowe, wystartujecie na dłuższych dystansach i zrealizujecie swoje sportowe cele.

CELE OBOZU

 • poprawa techniki biegania
 • wzrost świadomości treningowej i startowej dzięki solidnej dawce edukacji i praktyki
 • poprawa zdolności motorycznych, ekonomizacja ruchów, usprawnienie szlaków energetycznych

PROGRAM TRENINGOWY OBOZU

2 bloki treningowe dziennie + wykłady, odnowa biologiczna, indywidualne konsultacje

 • Treningi poprawiające technikę biegu (ćwiczenia specjalistyczne, sprinty, skipy, wybiegania itp.) w grupach zaawansowania
 • Zajęcia w terenie, na boiskach i na hali sportowej
 • Nauka poprawnej rozgrzewki, ćwiczenia ogólnorozwojowe, specjalistyczne, holistyczne i funkcjonalne ukierunkowane na timing mięśniowy
 • Wykorzystanie nowoczesnych form treningu oporowego w ćwiczeniach związanych ze strukturą biegu
 • Treningi biegowe indywidualne (indywidualne plany, nadzór, wskazówki)
 • Wykład motywacyjny prowadzony przez Joannę Jóźwik
 • Wykłady, warsztaty i treningi fizjoterapeutyczne, merytoryczne: periodyzacja treningu sportowego, wpływ treningu funkcjonalnego na aktywność mięśniową (case study Joanna Józwik), metodyka treningu szeroko pojętej siły mięśniowej, metody kształtowania wytrzymałości.
 • Odnowa biologiczna w hotelu (sauna, basen, jacuzzi)
 • Treningi a’la cross fit lekkoatletyczne i ogólnorozwojowe

ZAKWATEROWANIE GRAND STASINDA - Bukowina Tatrzańska

Otwarty w grudniu 2015 roku ośrodek z zakwaterowaniem w hotelowym standardzie.

Cisza, spokój, sielski klimat i bajeczne otoczenie Tatr to tylko niewielka część atutów pięknego miejsca jakim jest ośrodek Grand Stasinda w Bukowinie Tatrzańskiej. To miejsce niezwykle urocze, przyjazne zarówno rodzinom z dziećmi, osobom starszym czy też grupom zorganizowanym. Niezwykłość ośrodka przejawia się przede wszystkim w tym, że udało się połączyć klasyczną architekturę góralską z nowoczesnością. Grand Stasinda to miejsce, które zachwyci każdego przybywającego za sprawą przestronnych i gustownie urządzonych pokoi, a także wyśmienitego i nietuzinkowego jedzenia. Personel obiektu każdego dnia stawia sobie nowe cele jakościowe, a obsługa każdego gościa odbywa się na najwyższym poziomie z uwzględnieniem nawet najbardziej niestandardowych wymagań i preferencji klientów.

W hotelu znajduje się sala sportowa, kręgielnia, pływalnia 20 metrowa, sauny, jacuzzi a także nowoczesne boiska sportowe ze specjalną gumową nawierzchnią.

WYŻYWIENIE

Trzy posiłki dziennie: Śniadanie, obiad i kolacje w formie bufetu. Całodzienny bufet kawowy.

JOANNA JÓŹWIK

Mistrzyni Polski w biegu na 800 metrów.

„Wychowałam się w małej miejscowości pod Stalową Wolą na Podkarpaciu. Gdy miałam 14 lat, byłam bardzo ciekawa, jak wygląda życie sportowca, jak się trenuje i na czym polegają wyjazdy treningowe.

Mój talent odkrył trener Stanisław Anioł, który wypatrzył mnie na zawodach szkolnych i został moim pierwszym trenerem. Biegłam wtedy na 300 metrów. Gdy zaczęłam trenować od razu wybrałam te krótsze, średnie dystanse i od początku starałam się biec jak najszybciej. Uwielbiam prędkość od zawsze.”

Najważniejsze osiągnięcia: 5. miejsce na Igrzyskach Olimpijskich w Rio de Janeiro z rekordem życiowym 1:57.37 Brązowy medal Mistrzostw Europy (Zurych 2014) 7. miejsce na Mistrzostwach Świata (Pekin 2015) 4. miejsce na Halowych Mistrzostwach Europy (Praga 2015)

Magdalena Broniewicz - Trener

Absolwentka Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie ze specjalizacją stosunki międzynarodowe. Swoją przygodę ze sportem zawodowym zaczęła w 2009 r. i kontynuuje do dnia dzisiejszego. Specjalizuje się w biegach sprinterskich tj. 200 i 400m. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na szczeblu zawodniczym, posiada wiedzę, która pomaga w doskonaleniu techniki biegowej oraz wyłapywaniu i późniejszym korygowaniu błędów ruchowych. Prywatnie miłośniczka aktywnego obcowania z naturą oraz podróżowania.

Agata Nowicka - Fizjoterapeutka

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu ze specjalizacją fizjoterapia w sporcie. Specjalistka z dziedziny fizjoterapii pourazowej. Od 2014 roku fizjoterapeutka Kadry Narodowej kobiet w rugby, florecie, obecnie lekkoatletyki. W swojej pracy wykorzystuje wiedzę z zakresu terapii manualnej i tkanek miękkich, technik mięśniowo-powięziowych, wisceralnych, suchego igłowania oraz treningu medycznego, w celu osiągnięcia jak najlepszych efektów. Zawodowo fizjoterapeuta, prywatnie miłośniczka gór i aktywnej formy spędzania czasu wolnego.

Krzysztof Konopka - Trener

Trener przygotowania motorycznego w systemach EXOS oraz EPI. Absolwent magisterskich studiów na Uniwersytecie Rzeszowskim na wydziale wychowania fizycznego. Były zawodnik klubów siatkarskich (II oraz III ligowych) ponadto trener personalny oraz pasjonat treningu funkcjonalnego. U swoich podopiecznych zawsze dążący do usprawnienia prawidłowych wzorców ruchowych. W przeszłości prowadził maratończyków, triatlonistów, łuczników, siatkarzy.

MIEJSCE: GRAND STASINDA W BUKOWINIE TATRZAŃSKIEJ

TERMINY:

26 sierpnia - 2 września 2018 - BRAK MIEJSC

16 września - 23 września 2018 - BRAK MIEJSC

14 października - 21 października 2018 - SPRZEDAŻ TRWA

DLA KOGO: Biegacze na różnym poziomie zaawansowania sportowego

CENA: 2 900 PLN/os.

RABAT PRZY REZERWACJI JEDNOCZESNEJ DLA 2 OSÓB: 10%

Cena zawiera:

 • zakwaterowanie w pokoju dwu, trzy lub czteroosobowym z łazienką, TV i balkonem w ośrodku Grand Stasinda w Bukowinie Tatrzańskiej,
 • wyżywienie: 3 posiłki dziennie w hotelu (śniadanie, obiad i kolacja),
 • całodzienna przerwa kawowa w hotelu, woda na treningi,
 • codziennie trening prowadzone przez sztab trenerski i Joannę Jóźwik (2 lub 3 bloki treningowe dziennie)
 • grupowe i indywidualne zajęcia z fizjoterapeutką,
 • wieczorne spotkania integracyjne, analizy i warsztaty merytoryczne z trenerami,
 • korzystanie z basenu, jacuzzi i saun w hotelu,
 • wycieczka w góry,
 • wieczorne integracje: kręgielnia, wyjście na imprezę do klubu Le Scandale Zakopane, ognisko,
 • ubezpieczenie NNW,
 • parking.

Cena nie zawiera:

 • opłata klimatyczna
 • dopłaty do zakwaterowania w pokoju jednoosobowym + 60 zł doba
 • dodatkowych indywidualnych sesji zabiegowych z fizjoterapeutą (ustalane na miejscu)

DODATKOWE INFORMACJE:

 • obóz skierowany jest do biegaczy na różnym poziomie zaawansowania,
 • prosimy o zabranie obuwia do biegania w terenie oraz na hali sportowej,
 • liczba uczestników - maksymalnie 30 osób na turnus,
 • pobyt z wyżywieniem osoby towarzyszącej nieuczestniczącej w zajęciach (w pokoju dwuosobowym): 1 600 zł / pobyt z wyżywieniem dzieci w wieku 3-15 lat: 1 100 zł,
 • każdy uczestnik powinien przedstawić zgodę lekarza na udział w zajęciach sportowych,
 • preferencje dotyczące zakwaterowania w pokojach należy zgłaszać mailowo, w pozostałych przypadkach o rezerwacji miejsc w pokojach decyduje kolejność zgłoszeń.

PŁATNOŚCI:

 • koszt udziału 1 osoby w obozie wynosi 2 900 zł.
 • zaliczka 30% należności w ciągu 3 dni od otrzymania potwierdzenia dostępności miejsca
 • pozostałe 70% należności najpóźniej na 21 dni przed rozpoczęciem turnusu Warunki płatności zgodne z ustawą o usługach turystycznych.

Wpłata zaliczki gwarantuje miejsce na liście uczestników obozu.

Obóz biegowy z Joanną Jóźwik to wyprawa organizowana przez biuro podróży Venga Travel. Dzięki tej wyprawie można zwiedzić i poznać kulturę, tradycję oraz krajobraz takich krajów jak: Polska. Wycieczka obejmuje wyżywienie typu pełne. Główna forma aktywności podczas tego wyjazdu to Obozy biegowe, Inne, która pozwala na spędzenie wakacji w sposób aktywny. W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kontakt telefoniczny lub email. Gwarantujemy wiele wrażeń i wspaniałą przygodę.