Smaki AZJI

Formy aktywności
Wyżywienie
własne
TerminCena
30 dni7 650 + 1 490USD

O wyprawie

KAMBODŻA, LAOS, TAJLANDIA, WIETNAM

Wyprawa przez Tajlandię, Laos, Wietnam i Kambodżę, która sprawi, iż zakosztujesz odmiennych kultur Azji oraz poznasz osobliwości przyrodnicze tej części świata.

W progrmaie m.in.:

 • egzotyczny Bangkok,
 • świątynie Angkor Wat w Kambodży
 • kosztowanie lokalnych przysmaków,
 • malownicza laotańska dżungla,
 • bajeczne plaże, wodospady,
 • czerwone i żółte wydmy,
 • magiczne skały Ha Long Bay w Wietnamie.
 • słynne tunele Wietkongu 
 • podglądanie codziennnego życia, pływając łodzią w delcie Mekongu.

Program

1 dzień PRZELOT DO BANGKOKU

W Warszawie spotykamy się z pilotem wyprawy na lotnisku. Wylot.
(Jeśli chcesz wylecieć z innego portu lotniczego w Europie, skontaktuj się z nami!)

2 dzień BANGKOK

Przylot do Bangkoku, zakwaterowanie. Spacer po okolicy i kolacja na lokalnych bazarach. Pierwszy kontakt z wyjątkową kuchnią tajską.

3 dzień BANGKOK - SZMARAGDOWY BUDDA, WAT ARUN

Tego dnia zobaczymy m.in. Świątynie Szmaragdowego BuddyWielki PałacŚwiątynię Leżącego Buddy oraz położoną nad brzegiem rzeki Wat Arun. Popłyniemy łódką po kanałach najstarszej dzielnicy Bangkoku, gdzie będziemy obserwować życie mieszkańców domów na wodzie. Wieczorem wyjazd do Laosu.

4 dzień LAOS - VIENTIANE

Słynnym Mostem Przyjaźni przekroczymy granicę i przejedziemy do stolicy Laosu - Vientiane. Zwiedzanie miasta. Zobaczymy najstarszą buddyjską pagodę w Vientianie – Wat Si Saket, muzeum sztuki sakralnej znajdujące się w świątyni Haw Pha Kaew. Odwiedzimy Pha tha Luang - najważniejszy narodowy zabytek, symbol suwerenności, religii i jedności Laosu. Odpoczniemy przy fontannie, oglądając kopię łuku triumfalnego Patuxai. Udamy się do niezwykłego Parku Buddy wypełnionego ogromnych rozmiarów kamiennymi, finezyjnymi rzeźbami stworzonymi przez szalonego architekta zainspirowanego sztuką tego regionu Azji. Po kolacji w jednej z restauracji nad Mekongiem udamy się na nocny lokalny targ.

5 dzień LUANG PRABANG

Przejazd do Luang Prabang. Po drodze warto zwrócić uwagę na lokalną zabudowę i organizację laotańskiej wsi. Po zakwaterowaniu udamy się na wieczorny spacer po magicznym, najpiękniejszym miasteczku Laosu.

6 dzień MEKONG - REJS I JASKINIE PAK OU

Kilkugodzinny pełen uroku rejs po Mekongu zwieńczony zwiedzaniem jaskiń Pak Ou. W jaskiniach znajduje się ok. 2,5 tysiąca posągów Buddy postawionych tu przez miejscowych z okazji świąt buddyjskich. Rzeźby tworzą unikalny klimat tego miejsca.

7 dzień TREKKING PO TERENACH WIEJSKICH

W towarzystwie doświadczonego lokalnego przewodnika udamy się do jednej z tradycyjnych wiosek laotańskich, położonej poza głównymi szlakami turystycznymi. Poprzez malownicze tereny po południu dotrzemy do wioski szamańskiej, gdzie czeka nas tradycyjne powitanie. Zapoznamy się z życiem mieszkańców wyznaczanym przez rytm natury, toczącym się z dala od udogodnień zachodniego świata. Noc spędzimy w jednym z lokalnych domów.

8 dzień TREKKING PO TERENACH WIEJSKICH

Droga powrotna z wioski. Ponownie podziwiamy imponującą przyrodę Laosu. Wieczorem powrót do Luang Prabang.

9 dzień LUANG PRABANG - ZWIEDZANIE

Zwiedzanie dawnej stolicy Laosu. Miasto pełne jest buddyjskich świątyń i francuskiej architektury. Zobaczymy m.in. Pałac Królewski, świątynię położoną na wzgórzu Pussi, skąd roztacza się piękny widok na okolicę. Przy odrobinie szczęścia będziemy mieli możliwość zobaczenia obrządku buddyjskiego: pudży oraz posłuchania mantr śpiewanych przez wyznawców. Po południu przelot do Wietnamu. Zakwaterowanie w Old Quater i wieczorny spacer po klimatycznym starym mieście Hanoi.

10 dzień ZATOKA HALONG - REJS

Rozpoczynamy dwudniowy rejs po niesamowitej zatoce Halong. Podziwiamy urozmaiconą przyrodę, przepiękne jaskinie i przede wszystkim magiczne skały wystające ponad taflę wody. Chętni mogą popływać kajakami pośród malowniczych wapiennych wysp i wysepek. Nocujemy w kajutach na łodzi.

11 dzień ZATOKA HALONG - REJS

Kolejny dzień podziwiamy bajkową scenerię najsłynniejszej w tej części świata zatoki, umieszczonej na liście światowego dziedzictwa UNESCO. Po południu powrót do Hanoi.

12 dzień HANOI - ŚWIĄTYNIA LITERATURY, JEZIORO HOAN KIEM, MAUZOLEUM

Zwiedzanie stolicy Wietnamu. Zobaczymy Van Mieu (Świątynia Literatury) miejsce kultu Konfucjusza, katedrę św. Józefa, tragiczne muzeum więzienia Hoa Lo. Udamy się na Plac Ba Dinh, gdzie znajduję się Mauzoleum założyciela współczesnego Wietnamu Ho Chi Minha. Odbędziemy spacer po przyjemnym parku otaczającym jezioro Hoan Kiem i odwiedzimy świątynie Ngoc Son stojącą na małej wysepce na jeziorze. Spacer będziemy uprzyjemniać licznymi przystankami na lokalne przysmaki, kawę i świeże soki z owoców. Nocny przejazd do zabytkowego miasta Hue.

13 dzień HOI AN NA ROWERACH

Dalszy przejazd do urokliwego miasteczka Hoi An, które było niegdyś prężnym portem morskim na jedwabnym szlaku. Z czasów świetności pozostała zabudowa chińska i japońska. To właśnie te niskie, pomalowane na żółto chaty z drewnianymi okiennicami tworzą unikalny klimat miasteczka. Centrum Hoi An najlepiej odkrywać pieszo lub na rowerach, i tak też uczynimy. Po południu opcja relaksu na jednej z pobliskich plaż.

14 dzień HOI AN - MOST JAPOŃSKI, ZABYTKOWE DOMY I ŚWIĄTYNIE

Zwiedzanie zabytkowego, wpisanego na listę UNESCO miasta malowniczo położonego nad rzeką. Zobaczymy XVII wieczny kryty most japoński, liczne świątynie oraz wystrój jednego z zabytkowych domów chińskich kupców. Przypatrzymy się też niezwykłemu procesowi produkcji jedwabiu.

15 dzień MY SON - PARK ARCHEOLOGICZNY

Strefa archeologiczna My Son jest świętym miejscem starożytnej Azji. Pospacerujemy pośród liczących 1,5 tys. lat zespołów świątynnych otoczonych gęstwiną zieleni, zbudowanych przez cywilizację Czamów. Wieczorem relaks w romantycznie oświetlonym Hoi An. Nocny przejazd do Nha Trang.

16 dzień NHA TRANG - PLAŻA

Relaks w nadmorskim kurorcie Nha Trang. Odpoczniemy na białej plaży. Osoby preferujące aktywny odpoczynek mogą udać się do parku rozrywki, na nurkowanie lub snorkeling. Po południu chętni mogą skorzystać z kąpieli błotnych. Nie zabraknie pysznego jedzenia - owoce morza i bogaty wybór ulicznych targów - street food.

17 dzień MUI NE - PLAŻA

Przejazd do wioski rybackiej Mui Ne. Zakwaterowanie. Plażujemy lub spędzamy czas aktywnie - Mui Ne to świetne miejsce na spróbowanie kite-surfingu.

18 dzień MUI NE - CZERWONE I BIAŁE WYDMY

Pojedziemy zobaczyć czerwone i białe wydmy. Po drodze zahaczymy o wioskę rybacką, gdzie zobaczymy codzienną pracę rybaków i ich rodzin w wiosce rybackiej. W tym regionie rybacy używają charakterystycznych kolorowych kutrów lub okrągłych koszy - nawigacja takim koszem to prawdziwy majstersztyk, który przy odrobinie szczęścia uda nam się zobaczyć. Pobrodzimy też w wodzie spacerując po dnie czerwonego kanionu. Po południu czas na relaks w spa lub plażowanie.

19 dzień HO CHI MINH CITY (SAJGON) - PRZEJAZD

Do południa ostatnie chwile na plaży. Po południu przejazd do Ho Chi Minh City.

20 dzień HO CHI MINH CITY (SAJGON) - MUZEUM POZOSTAŁOŚCI WOJENNYCH, ULICA DONG KHOI

Dzień przeznaczony na odkrywanie różnych oblicz Sajgonu. Zaczniemy od części, w której najlepiej widać okres francuskiej kolonizacji miasta - udamy się na Plac Lam Son gdzie znajdują się historyczne hotele, kolonialny francuski gmach opery i liczne kina. Przejdziemy się wzdłuż Dong Khoi – ulicy, przez którą Sajgon nazwany został Paryżem Wschodu. Następnie zatopimy się w mroczniejszy okres z historii miasta (i kraju) - zwiedzimy muzeum Pozostałości Wojennych poświęcone wojnom Indochińskim. Wieczorem chętni udadzą się na poznawanie miasta z punktu widzenia typowego mieszkańca - a więc na motorze. W trakcie wycieczki motorem zatrzymamy się przy popularnych stoiskach z lokalnymi przekąskami. Pozostali mogą udać się do jednego z licznych barów na dachach wieżowców, gdzie przy koktajlach można podziwiać to gigantyczne miasto z lotu ptaka.

21 dzień CU CHI - TUNELE WIETKONGU

Zwiedzanie okolic Ho Chi Minh - między innymi słynne tunele Cu Chi, w których ukrywało się 18 tyś partyzantów chłopskich w czasie wojny z USA. Zobaczymy część z liczącej 200 km siatki tuneli w której mieściły się kuchnie, szpitale, składy broni, sypialnie itp. Będziemy mieli możliwość przejścia się jednym z wąskich tuneli. Spróbujemy głównego pożywienia żołnierzy - juki.

22 dzień DELTA MEKONGU

Wycieczka do delty Mekongu. Pływamy łodzią podglądając codzienne życie Wietnamczyków. Nocleg w bambusowych chatkach nad brzegiem Mekongu.

23 dzień DELTA MEKONGU

Kolejny dzień wycieczki. Rano płyniemy na targ wodny, gdzie zobaczymy łodzie wyładowane po brzegi ananasami, kokosami itp. Tego dnia wieczorem przyjazd do miejscowości Chau Doc, przy granicy z Kambodżą.

24 dzień KAMBODŻA - PHNOM PENH

Z Chau Doc płyniemy łodzią do Phnom Penh. Wieczorem czas wolny.

25 dzień PHNOM PENH - PAŁAC KRÓLEWSKI, SREBRNA PAGODA, POLA ŚMIERCI

Zwiedzamy stolicę Kambodży. Zobaczymy Pałac Królewski i Srebrną Pagodę. Aby poznać i zrozumieć tragiczną historię tego niezwykłego państwa udamy się na Pola Śmierci i do więzienia S – 21 (obecnie muzeum), w którym Czerwoni Khmerzy przetrzymywali i torturowali przedstawicieli kambodżańskiej inteligencji.

26 dzień SIEM REAP

Przejazd do Siem Reap - tętniącego życiem miasteczka, będącego bramą do Angkor Wat. Zakwaterowanie. Spacer po rozrywkowym, pełnym klimatycznych restauracji miasteczku. Pójdziemy także na nocny targ, gdzie będzie można spróbować słynnego masażu stóp – rybkami. Spróbujemy też lokalnych przysmaków.

27 dzień ANGKOR WAT

Zwiedzanie jednego z najwspanialszych, a z pewnością największego, kompleksów świątynnych na świecie - Angkor Wat. Zapomniany przez stulecia porósł dżunglą, aby zostać odkryty dla świata ponownie w XIX wieku. Główna świątynia Angkor Wat, z charakterystycznymi wieżami, cieszy się ogromną popularnością, dlatego po obejrzeniu wschodu słońca nad wieżami Angkor Wat skupimy się na mniej uczęszczanych świątyniach, w tym naszej ulubionej - Preah Khan. Odwiedzimy również taras słoni i taras trędowatego króla, świątynie Tha Prom i Bayon.

28 dzień ANGKOR WAT - JEZIORO TONLE SAP

Tego dnia pojedziemy do świątyń Banteay Srei i Banteay Samre. Po południu wizyta w pływającej wiosce na jeziorze Tonle Sap, gdzie zobaczymy pływające wioski i zapoznamy się z ich mieszkańcami.

29 dzień BANGKOK

Powrót do Bangkoku. Czas wolny, ostatnie zakupy. Wieczorem wylot.

30 dzień PRZYLOT DO POLSKI

Wracamy wspólnie do Polski. Na lotnisku w Warszawie żegnamy się z pilotem. Zakończenie wyprawy.

Warunki

CENA OBEJMUJE:

 • bilety lotnicze na trasie: Warszawa - Bangkok - Warszawa

 • bilety lotnicze na trasie: Luang Prabang - Hanoi

 • transfery z/na lotniska

 • 21 noclegów w hotelach (pokoje z łazienkami)

 • bilety na przejazdy międzymiastowe wg programu

 • wycieczki:

  • do dżungli - Luang Prabang (2 dni z noclegiem)

  • rejs po zatoce Ha Long (2 dni z noclegiem na dżonce)

  • po Delcie Mekongu (2 dni z noclegiem w hotelu lub homestay)

 • przewodnika w Angkor Wat

 • opiekę pilota Kiribati Club

 • ubezpieczenie Signal Iduna KL 30000 EUR i NNW 15000 PLN, bagaż podróżny 1000 PLN

 • zestaw podróżnika Kiribati Club:

  • koszulka klubowa

  • worek sportowy

  • etui na bilet

  • karta ubezpieczeniowa

 CENA NIE OBEJMUJE:

 • biletów wstępu do miejsc wymienionych w programie; transportu lokalnego w miastach (taxi, ryksze itp.): ok. 270 USD

 • wiz do Laosu, Kambodży: ok. 61 USD

 • wizy do Wietnamu

 • wyżywienia: ok. 15-20 USD dziennie na osobę

 • atrakcji dla chętnych

 • obowiązkowej składki na turystyczny fundusz gwarancyjny: 13 PLN/os.

ZALICZKA: 1000 pln

Jeśli chcesz wylecieć z innego portu lotniczego w Europie, skontaktuj się z nami!

Zakwaterowanie

Sprawdzone przez nas hotele - pokoje 2-os. z łazienkami. W rejonach plażowych często bungalowy. Podczas wycieczki na Ha Long Bay - jeden nocleg na łodzi. Podczas wycieczki po delcie Mekongu możliwy homestay.

Wyżywienie

Wyżywienie nie jest wliczone w cenę. Każdy przeznaczy na nie kwotę zgodne z jego potrzebami. My mamy swoje ulubione restauracje i bary, do których Was zabierzemy podczas naszej wyprawy.

Transport

Na dłuższych przejazdach korzystamy z autobusów pierwszej klasy - z toaletą, dvd i klimatyzacją lub nocnych pociągów z miejscami leżącymi. W programie mamy 3 przejazdy nocne: Bangkok – Vientiane (12h), wygodny autobus z miejscami siedzącymi (lub pociąg); Hanoi – Hue (10h), autobus z miejscami leżącymi (lub pociąg); Hoi An – Nha Trang (12h) autobus z miejscami leżącymi (lub pociąg). Jeden przelot wewnętrzny na trasie: Luang Prabang - Hanoi. Często też wynajmujemy busy. W miastach jeździmy taksówkami lub rykszami. 

Przydatne wyposażenie

 • Saszetka na pieniądze i dokumenty - warto wybrać taką do zawieszenia na szyi, zrobioną z przyjemnego w dotyku materiału (nosimy ją pod koszulą).

 • Dodatkowy portfel - poza głównym miejscem, w którym przechowujemy pieniądze i dokumenty, warto mieć dodatkowy portfel na drobne pieniądze oraz nieważną kartę kredytową, którym się posługujemy na ulicy i którego utrata nie będzie dla nas w żaden sposób bolesna (taka zmyłka dla kieszonkowców).

 • Jedna para wygodnych pełnych butów (letnie trekkingowe lub typu adidasy, ale ważne żeby podeszwa była gruba i antypoślizgowa).

 • Polar lub bluza na chłodniejsze wieczory i cienka kurtka przeciwdeszczowa.

 • Ochrona przed słońcem: Okulary przeciwsłoneczne, czapka (kapelusz) lub chusta, krem z filtrem przeciwsłonecznym.

 • Ochrona przed komarami i innymi owadami,

 • Polecamy zabranie walizki lub torby podróżnej na kółkach i małego plecaka. W małym plecaku nosimy nasze rzeczy osobiste, takie jak aparat, kamera, kosmetyki, książkę itd. Plecaczek stanowi nasz bagaż podręczny, na miejscu zabieramy go ze sobą na zwiedzanie lub trekking.

 • Pokrowiec na bagaż - nie chodzi o ochronę przed deszczem, choć i ta funkcja ma swoje zalety. Pokrowiec chroni nasz bagaż w czasie transportu, kiedy przerzucany jest w brudnych bagażnikach, ogranicza też w tym czasie dostęp do kieszonek osobom niepożądanym. Również na czas przelotu bagaż jest lepiej zabezpieczony.

 • Jeśli czegoś zabraknie wszędzie są sklepy, w których możemy uzupełnić nasze braki (zarówno odzieżowe jak i te mniej przewidywalne potrzeby)

Informacje zdrowotne

 • Apteczka, poza lekami indywidualnymi, powinna zawierać: Środek odkażający, środki opatrunkowe, opaskę elastyczną, środki przeciwbólowe i przeciwgorączkowe, jakiś antybiotyk, tabletki na gardło, leki przeciwbiegunkowe, witaminy, calcium (wapno), żel lub maść przeciwbólowa i przeciwzapalna, coś na oparzenia słoneczne i krem z silnym filtrem, repelent przeciw komarom. Bardzo przydatne są też mokre chusteczki higieniczne (np. do pielęgnacji niemowląt).

 • Nie ma obowiązkowych szczepień, zalecane są: przypomnienie tężca, WZW (żółtaczka) A i B. Szczepić należy się z odpowiednim wyprzedzeniem. Polecamy przed wyjazdem zasięgnięcie porady lekarza w sprawie szczepień. Szczegółowych informacji dobrze zasięgnąć też w Poradni Chorób Tropikalnych (np. w Warszawie w Szpitalu Zakaźnym na ul. Wolskiej 30) lub w Punkcie Szczepień Sanepidu w Waszym mieście.

Dokumenty

 • Obywatele Polski muszą posiadać wizy wjazdowe do Laosu, Wietnamu i Kambodży (szczegóły w zakładce WIZY).

 • Paszport (powinien być ważny dłużej niż 6 miesięcy).

 • Dla własnego dobra należy zrobić ksera wszystkich ważniejszych dokumentów: paszportu - strony ze zdjęciem i wizami. Kserokopie zawsze należy trzymać w innym miejscu niż oryginały.

 • Zabieramy wszelkie legitymacje gwarantujące zniżki, np. Euro 26, ISIC.

 • Można zabrać też dodatkowe zdjęcia paszportowe.

 • Dobrze jest też posiadać dodatkowy dokument tożsamości ze zdjęciem np. prawo jazdy.

Pieniądze

 • W Kambodży najłatwiej jest płacić drobnymi dolarami (proszę przygotować sobie banknoty o niskich nominałach (1, 5, 10 USD). Można też wymienić je na miejscu na lokalną walutę: Cambodian Riel

 • Nie ma problemów z wymianą poszczególnych walut w sąsiednich krajach (za wyjątkiem Cambodian Riel). 

 • Z Polski zabieramy najczęściej dolary amerykańskie, można również wymienić na miejscu Euro.

 • Gotówkę najlepiej trzymać w specjalnym pasku noszonym na biodrach lub w woreczku zawieszonym na szyi. Pieniądze powinny być w dobrym stanie i w nowych nominałach. 

 • Pieniądze zalecamy trzymać w 2 miejscach. Jedno to podręczny portfel z kwotą na wydatki na poszczególny dzień i drugie - schowane - z resztą pieniędzy.

 • Dla zabezpieczenia finansów polecamy zabrać ze sobą oprócz gotówki (w dolarach amerykańskich), karty płatnicze.

 • Jeśli zdecydujesz się wziąć większość pieniędzy na karcie (czego nie zalecamy), to pamiętaj że nie możesz polegać na jednej karcie. Najlepiej jest wziąć 2 karty w różnych systemach (Visa, Mastercard) i z 2 różnych banków. Idealnie byłoby, gdyby jedna karta była wypukła.

Internet

Powszechnie dostępny, nawet w małych miejscowościach.

Napięcie

Napięcie elektryczne 220 V/ 60 Hz. Gniazdka amerykański i europejski standard. Nie ma potrzeby kupowania przejściówek.

WIZY

Kambodża

 • Obywateli RP obowiązują wizy pobytowe. 

 • Wizy na 30 dni pobytu można uzyskać podczas wjazdu lotniczymi/drogowymi przejściami granicznymi, po wypełnieniu kwestionariusza i załączeniu dwóch zdjęć.

 •  O wizy można się ubiegać w kambodżańskich przedstawicielstwach dyplomatyczno-konsularnych, jak również przez Internet (szczegółowe informacje oraz formularze wizowe można uzyskać pod adresem: www.mfaic.gov.kh).

 • Przy wjeździe wymagany jest przynajmniej czteromiesięczny okres ważności paszportu.

 • Koszt wizy (ok. 30 USD) nie jest wliczony jest w sumę wydatków lokalnych

Laos

 • Obywatele polscy objęci są obowiązkiem wizowym. 

 • Wizę miesięczną można uzyskać zarówno w ambasadzie Laosu, np. w Warszawie, jak również na niektórych przejściach granicznych. 

 • Koszt wizy (ok. 31 USD) nie jest wliczony jest w sumę wydatków lokalnych

Tajlandia

 • Od dnia 01.08.2011 przy wyjazdach turystycznych do 30 dni, obywatele polscy są zwolnienie z konieczności posiadania wiz do Tajlandii.

 • Na granicy turyści mają obowiązek przedstawienia biletu powrotnego.

 • Paszport musi być ważny min. 6 miesięcy od daty powrotu. 

Wietnam

 • Obywatele polscy zamierzający odwiedzić Wietnam obowiązani są mieć ważny dokument podróży oraz wizę uprawniającą do wjazdu na terytorium tego kraju. 

 • W zależności od celu wjazdu wydawane są wizy jednokrotne lub wielokrotne z okresem ważności od 1 do 12 miesięcy.

 • O wizę do Wietnamu można ubiegać się w urzędach konsularnych tego kraju na przykład w Warszawie - koszt wizy ważnej na jeden wjazd wynosi 200 PLN, płatne w Ambasadzie.

 • E-visa  - osoby udające się do Wietnamu na okres nie dłuższy niż 30 dni mogą ubiegać się o e-wizę (pojedynczy wjazd) (koszt wizy turystycznej 25 USD). Do uzyskania wizy potrzebne są skany paszportu i zdjęcia oraz konieczna jest płatność kartą kredytową. Link > https://evisa.xuatnhapcanh.gov.vn/trang-chu-ttdt

 • Inny sposób uzyskania wizy to "Visa on arrival" czyli uzyskanie wizy na lotnisku na podstawie promesy wizowej. Koszt promesy to 100 PLN płatne w naszym biurze. Opłata za wydanie wizy to 25 USD płatne na lotnisku (wiza jednokrotnego wjazdu) lub 50 USD (wiza wielokrotnego wjazdu). Na lotnisku konieczny też jest wypełniony wniosek wizowy oraz zdjęcie do wizy - rozmiar zdjęcia: 4x6 cm.

ATRAKCJE DLA CHĘTNYCH

Teatr Wodnych Lalek w Hanoi

Koszt około 5 USD.

Lekcje gotowania w Wietnamie

Hanoi, Hoi An lub Sajgon. Koszt około 40 USD.

Nurkowanie w Nha Trang

Koszt około 120 USD.

Kite-Surfing w Mui Ne

Koszt około 100 USD.

Street food tour na motorach w Sajgonie

Koszt około 60 USD.

Ciekawe artykuły

Treść oferty oraz galeria zdjęć imprezy turystycznej Smaki AZJI pochodzą od biura Kiribati Club, które jest organizatorem wyjazdu. Dzięki tej wyprawie można zwiedzić i poznać kulturę, tradycję oraz krajobraz takich krajów jak: Laos, Kambodża, Tajlandia, Wietnam. Wycieczka obejmuje wyżywienie typu własne. Główna forma aktywności podczas tego wyjazdu to Wycieczki, która pozwala na spędzenie wakacji w sposób aktywny. W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kontakt telefoniczny lub email. Gwarantujemy wiele wrażeń i wspaniałą przygodę.