Sylwester we lwowskim browarze

Kraje
Formy aktywności
TerminCena
4 dni1 390

O wyprawie

Zapraszamy na Sylwestra do LwowaZabawimy się w browarze w samym centrum miasta, przy dźwiękach browarnianej orkiestry! Z kranów poleją się hektolitry rzemieślniczego piwa! Imprezę poprowadzi miejscowy wodzirej Romka Kolobok! To będzie wspólna ukraińsko-polsko zabawa!

Na późne noworoczne śniadanie odwiedzimy ukraińską stołówkę, noworoczną imprezę będziemy kontynuować w tramwaju przemierzającym ulice Lwowa! Poznamy bogatą scenę lwowskich barów.

Pójdziemy na spacer z przewodnikiem, zwiedzimy wpisane na listę UNESCO centrum Lwowa, w którym jak na dłoni ścierają się wpływy austro-węgierskie, polskie, żydowskie, carskie, czy też radzieckie. Będzie okazja zobaczyć Rynek, spojrzeć na miasto z Wysokiego Zamku. Mieszkać będziemy w hostelu w centrum miasta, na miejsce dojedziemy autokarem.

Program

program RAMOWY PROGRAM WYJAZDU:

DZIEŃ 1 (30.12.)
Wyjazd autokarem z Katowic przez Kraków do Lwowa. Wczesnym wieczorem zakwaterowanie w hostelu w centrum Lwowa. Rozpoczynamy zabawę z wysokiego C kolacją w ukrytej w podziemiach restauracji Kryjivka, znanej z serwowania tradycyjnych ukraińskich potraw i wzmocnionej medovuhy.

DZIEŃ 2 (31.12.)
Po pysznym śniadaniu w miejscowej stołówce serwującej wszystkie możliwe dania ukraińskiej kuchni idziemy zwiedzać miasto. W ciekawostki Lwowa wprowadzi nas lokalna przewodniczka. Po południu chwila czasu wolnego - zakupy na bożonarodzeniowym jarmarku, odpoczynek przed sylwestrową imprezą.

Wieczorem niepowtarzalna sylwestrowa impreza w centrum Lwowa, w browarze Teatr Piwa “Prawda”, jedynym browarze na Ukrainie posiadającym własną orkiestrę!

DZIEŃ 3 (1.01.)
Po późnym śniadaniu “all you can eat” w naszej ulubionej lwowskiej stołówce, idziemy postawić się na nogi do “Kopalni Kawy” filiżanką pysznego napoju. Chętni spokojnym krokiem przemierzą z przewodnikiem mniej znane zakamarki lwowskich podwórek śpiących po sylwestrowej zabawie. Wieczorem wracamy na tory zabawy w wynajętym imprezowym tramwaju przemierzającym dla nas ulice Lwowa. Zwieńczenie wieczoru w miejscowych pubach i kawiarniach przepełnionych bohemistyczną atmosferą - Pijana Wisznia, Gazova Lampa czekają tylko na gości...

DZIEŃ 4 (2.01.)
Czas wolny przed wyjazdem. Możliwy zakup pamiątek, spacery na Wysoki Zamek, Cmentarz Łyczakowski, czy też fakultatywna wycieczka dachami Lwowa. Po godzinie 14 wyjazd do Polski.

Warunki

cena zawiera ZAPEWNIAMY W CENIE WYCIECZKI:

• przejazd w dwie strony autokarem

• transport lokalny wg programu

• opiekę polskojęzycznego przewodnika

• zakwaterowanie w hostelu w centrum Lwowa (pokoje kilkuosobowe; za dopłatą możliwy pokój 2-osobowy)

• wyżywienie: śniadania - ukraińska kuchnia

• impreza sylwestrowa w browarze Teatr Piwa Prawda

• kolacja sylwestrowa z szampanem i nielimitowane piwo rzemieślnicze podczas zabawy

• impreza noworoczna w tramwaju jeżdżącym po Lwowie

• pakiety informacyjne i mapy

• ubezpieczenie NNW i KL + ubezpieczenie bagażu do 200 euro

• gwarancję ubezpieczeniową biura podróży

• obowiązkową opłatę na państwowy Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG) za każdą osobę

• obowiązkową opłatę na państwowy Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP) za każdą osobę

• ubezpieczenie na wypadek zarażenia się wirusem (COVID-19) podczas pobytu za granicą

 

 WE WŁASNYM ZAKRESIE:
• pozostałe wyżywienie
• Testy na obecność Covid-19 przed wylotem/powrotem (jeżeli dotyczy)

 ZAKWATEROWANIE:
Noclegi w pokojach kilkuosobowych w hostelu w centrum Lwowa. Hostel w większości wynajęty dla naszej grupy.

 WYŻYWIENIE:
3x śniadanie w miejscowej popularnej ukraińskiej stołówce serwująca całą paletę miejscowych dań. Podczas nocy sylwestrowej pełna kolacja, butelka szampana, nielimitowane piwo rzemieślnicze.

 TRANSPORT I GRUPA:
Będziemy poruszać się komfortowym autokarem lub minibusem, w zależności od liczby chętnych. Zabawimy się i odpoczniemy w dużym gronie. Maksymalna liczba osób to 60. Sylwester zdarza się raz w roku, a wraz z nim wyśmienita okazja do poznania nowych ludzi :-)

 FORMA WYJAZDU:
Wycieczka jest objazdowa, jednak należy się przygotować stosownie do pogody na dłuższe spacery po mieście.

 MIEJSCE ROZPOCZĘCIA WYCIECZKI:
Miejscem rozpoczęcia wycieczki są KATOWICE, KRAKÓW i RZESZÓW.

 POGODA:
Średnia temperatura na przełomie roku we Lwowie waha się między +1 a -5°C.

 INNE:
• Dni i punkty programu wyjazdu mogą się zmienić w zależności od terminu wylotu lub w wyniku sytuacji na miejscu.
• Zapoznaj się z zasadami, jak zapisać się na wycieczkę oraz z ogólnymi warunkami uczestnictwa w wycieczce.
• Organizatorem wycieczki jest Barents.pl - Biuro Aktywnych Podróży.
• Polityka biura w związku z epidemią koronawirusa.

Ciekawe artykuły

Treść oferty oraz galeria zdjęć imprezy turystycznej Sylwester we lwowskim browarze pochodzą od biura Barents, które jest organizatorem wyjazdu. Dzięki tej wyprawie można zwiedzić i poznać kulturę, tradycję oraz krajobraz takich krajów jak: Ukraina. Wycieczka obejmuje wyżywienie typu . Główna forma aktywności podczas tego wyjazdu to Wycieczki, która pozwala na spędzenie wakacji w sposób aktywny. W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kontakt telefoniczny lub email. Gwarantujemy wiele wrażeń i wspaniałą przygodę.