HAPPY LAAX

Formy aktywności
Wyżywienie
własne

Wycieczka chwilowo niedostępna.

O wyprawie

Region: LAAX

224 km tras, 28 wyciągów, ekskluzywny resort nagrodzony tytułem World’s Best Freestyle Resort i Switzerland’s Best Ski Resort, to tylko kilka z elementów Twojej szczęśliwej, wyjazdowej układanki. Jedno jest pewne: uczucie „pure happiness” będzie Cię przepełniać od samego wjazdu do LAAX! To właśnie ten czas, kiedy Alpy zaskakują nas swoją różnorodnością i oferują każdemu dokładnie to, czego potrzebuje. Preferujesz jazdę po stoku? A może liczysz na dobrą sesję w snowparku? Czy czekasz na powderline życia? Bez znaczenia, które pytanie jest Ci bliższe, w LAAX po po prostu będziesz so happy!

Laax daje nam możliwość korzystania z każdego swojego dobrodziejstwa w postaci perfekcyjnie przygotowanych, pustych, szerokich tras, wyshape’owanych ze szwajcarską precyzją snowparków, licznych restauracji, winiarni i barów tętniących życiem. To właśnie tu, w gondoli, spotkasz śmietankę sceny freestyle’owej, która tuż obok Ciebie będzie kręcić edity, które już za moment ujrzy cały internetowy świat! Do Waszej dyspozycji oddajemy słynne rezydencje, znajdujące się tuż przy samej gondoli rocksresort oraz Peaks Place, które proponuje Wam najwyższej jakości relaks w 1000 m2 strefie Wellness & SPA. Intensywny dzień na stoku to za mało?

Potrzebujesz jeszcze więcej adrenaliny? Nie ma problemu! Czas spróbować czegoś zupełnie nowego – CURLING TIME!  W LAAX macie możliwość postawienia swoich pierwszych kroków w tej niepowszechnej dyscyplinie. Bo kiedy jak nie teraz? Gdyby jeszcze tego było, wybierzemy się Freestyle Academy, pod której dachem otrzymamy dodatkowy zastrzyk adrenaliny! To nie koniec! Wieczorem czekamy na Waszą ekipę na Poker Night albo w Indy Bar, gdzie pokażemy Wam prawdziwy, barowy, lokalny klimat, a na szukających mocniejszych imprezowych wrażeń czekać będą podziemia Riders Club, który w piątkowy wieczór wciąga do samego rana! Ostrzegamy! Laax uzależnia!

Szkolenie

Zero Gravity zapewnia najwyższe i najnowocześniejsze standardy szkoleń. Z nami możesz być pewien, że osiągniesz swój cel.  Nie ważne czy dopiero zaczynasz swoją przygodę, czy chcesz podszkolić umiejętności techniczne lub freestyle’owe.

SZKOLENIA TECHNICZNE (DOROŚLI)

SZKOLENIA FREESTYLE / FREESKI (DOROŚLI)

SZKOLENIA BOMBLE / BOMBRIDERS (DZIECI I MŁODZIEŻ)

Program

Zakwaterowanie

PEAKS PLACE****

Jeśli uwielbiasz rocksresort*****, to w położonym tuż obok - Peaks Place**** po prostu się zakochasz. Usytuowany jest w samym Laax, bezpośrednio przy rocksresort i w niedalekiej odległości od dolnej stacji wyciągu narciarskiego. Stanowi luksusowe uzupełnienie olśniewającego konceptu architektonicznego tego miejsca. Peaks Place to rezydencja o standardzie 4-gwiazdkowego hotelu. Długi, szeregowy budynek doskonale wpasowuje się w krajobraz majestatycznych szczytów i lasów. Wszystkie apartamenty mają duże balkony, na których można odpocząć po dniu na stoku lub wypić poranną kawę. Do tego po stoku będziesz mógł zrelaksować się w w ponad 1000 metrowej strefie SPA & WELNESS. W podstawowej cenie wyjazdu zawarte jest zakwaterowanie w living room SUPERIOR.

ROCKSRESORT *****

O rocksresort ***** można opowiadać długo, ale być może najlepszą jego rekomendacją będzie fakt, że ten nowoczesny kompleks 9 niezależnych budynków tzw. “Cube”, w 2010 zwyciężył w Design Award, w konkursie organizowanym przez prestiżowy magazyn Wallpaper, uzyskując tytuł “najlepszego nowego ośrodka narciarskiego”. W tym roku zaś, już po raz kolejny - największy na świecie portal turystyczny - TripAdvisor przyznał mu “Certyfikat Doskonałości”. rocksresort to 5 gwiazdkowe apartamenty położone przy dolnej stacji gondoli na Crap Sogn Gion. 9 budynków, w kształcie kostki, kryje w swoich wnętrzach luksusowe apartamenty, bary, restauracje oraz sklepy. Wszystko czego możesz potrzebować jest w zasięgu ręki, a malownicze położenie sprawi, że poczujesz się wyjątkowo!

Region: LAAX

Szwajcarskie Alpy zachwycają różnorodnością. Przepiękne góry Gryzonii tworzą doskonałe warunki dla fanów zimowych aktywności... Ale to już z pewnością wiesz. Jeśli nie byłeś w LAAX, to jeszcze wszystko przed Tobą! Żadne słowa nie oddadzą ducha tego nowoczesnego i designerskiego resortu.

Transport

Największą zaletą Laax jest niewątpliwie bliskość Polski. Podstawowa cena wyjazdu zakłada opcję dojazdu własnego. Jednak bez względu na to jaką formę dojazdu wybierzesz, gwarantujemy, że podróż przebiegnie szybko i bezproblemowo.

Warunki

CENA PODSTAWOWA ZAWIERA:

 • zakwaterowanie w rezydencji Peaks Place, pojedyncze miejsce w living roomie albo cały apartament 2-osobowy COZY (inne opcje zakwaterowania dostępne za dodatkową opłatą w systemie rezerwacyjnym),
 • 6 dniowy skipass,
 • obowiązkowe ubezpieczenie turystyczne – KL (15 000 EUR)/NNW (2 000 EUR)/BP (200 EUR) ze zwyżką za amatorskie uprawianie sportów zimowych w okresie obowiązywania skipassu (6 dni),
 • opiekę rezydenta,
 • końcowe sprzątanie apartamentu (nie dotyczy aneksu kuchennego),
 • bezpłatne atrakcje wyjazdu wynikające z programu,
 • dostęp do strefy SPA & WELLNESS w rezydencji Peaks Place (strefa czynna w godzinach 9.00 – 21.00, dla dzieci do 16 roku życia w godzinach 9.00 – 19.00). * Ze strefy SPA znajdującej się w rezydencji mogą korzystać jedynie osoby zakwaterowane w Peaks Place.

1) Na cenę imprezy wyrażoną w PLN składa się suma kwot w złotówkach oraz w walucie zagranicznej (EUR lub CHF). Część w walucie zagranicznej przeliczana jest raz dziennie na złotówki wg kursu średniego NBP. Pakiet w walucie zagranicznej po przeliczeniu wg aktualnego kursu w zakresie zmian +/– 10 PLN nie generuje zmiany ceny imprezy.
2) Zero Gravity zastrzega sobie możliwość zmiany ceny w opublikowanych ofertach w zależności od dostępności miejsc w danej taryfie.

CENA PODSTAWOWA NIE ZAWIERA:

 • dojazdów (w tym transferów),
 • wyżywienia,
 • taksy klimatycznej w wysokości 35 CHF/os powyżej 2 roku życia (opłata obligatoryjna),
 • składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny oraz Turystyczny Fundusz Pomocowy – 10 PLN/os (opłata obligatoryjna),
 • parkingu podziemnego (105 CHF/tydzień w Peaks Place; 140 CHF/tydzień w rocksresort – płatne podczas check in, w każdej innej sytuacji oplata wyniesie 15 CHF/dzień; 20 CHF/dzień) – opłata obowiązkowa (wysokość opłaty może ulec zmianie),
 • końcowego sprzątania aneksu kuchennego (wymagane jest: wyrzucenie śmieci, pozmywanie naczyń, odłożenie zastawy kuchennej do właściwych szafek),
 • dodatkowo płatnych atrakcji wyjazdu opisanych w programie.

OPCJONALNIE

UBEZPIECZENIE:

 • ubezpieczenie SKI/SNB:
  wariant COMFORT (70 PLN)
  wariant COMFORT SWR (110 PLN)
  wariant SUPERIOR (110 PLN)
  wariant SUPERIOR SWR (150 PLN)
  wariant DELUXE (160 PLN)
  wariant DELUXE SWR (210 PLN)

 • ubezpieczenie od kosztów rezygnacji STANDARD – 200 PLN/os (wykupienie możliwe wyłącznie podczas generowania umowy na wyjazd),

 • ubezpieczenie od kosztów rezygnacji ROZSZERZONE – 300 PLN/os (wykupienie możliwe wyłącznie podczas generowania umowy na wyjazd).

OPCJE DO ZAKWATEROWANIA:

 • zakwaterowanie dziecka do 2 roku życia- 120 PLN,
 • łóżeczko dla dziecka do 2 roku życia – 140 PLN,
 • dopłata do zakwaterowania w rezydencji Peaks Place: sypialnia STANDARD 160 PLN/os, sypialnia SUPERIOR 290 PLN/os,
 • dopłata do zakwaterowania w rezydencji rocksresort: sypialnia COMFORT 150 PLN/os, sypialnia SUPERIOR 330 PLN/os, sypialnia SUPERIOR+ 440 PLN/os,
 • dopłata do zakwaterowania w rezydencji Peaks Place: apartament 4-osobowy STANDARD 5258 PLN/app., apartament 4-osobowy SUPERIOR 6098 PLN/app., apartament 6-osobowy STANDARD 8240 PLN/app., apartament 8-osobowy STANDARD 21738 PLN/app.,
 • dopłata do zakwaterowania w rezydencji rocksresort: apartament 4-osobowy COMFORT 5898 PLN/app, apartament 4-osobowy SUPERIOR 6258 PLN/app., apartament 5-osobowy SUPERIOR 10548 PLN/app., apartament 6-osobowy SUPERIOR 15058 PLN/app., apartament 8-osobowy SUPERIOR 23418 PLN/app.
 • wolne łóżko w rezydencji rocksresort 2590 PLN,
 • wolne łóżko w rezydencji Peaks Place 2610 PLN.

INNE:

 • opłata za pobyt psa w rezydencji Peaks Place – 20 CHF/zwierzę/dzień, rocksresort 23 CHF /zwierzę/dzień (Maksymalnie 1 zwierzę na apartament. W przypadku zabrania zwierzęcia na wyjazd trzeba liczyć się z koniecznością wykupienia całego apartamentu. W przypadku braku -dostępnych całych apartamentów zabranie zwierzęcia nie będzie możliwe),
 • opcja bez skipassu – 870 PLN/OS,
 • dodatkowy dzień skipassu: 340 PLN/os,
 • dodatkowe dwa dni skipassu: 680 PLN/os,
 • lunch dla dzieci w trakcie szkolenia (dzieci 4 – 9 lat – 100 CHF, 10 – 15 lat – 120 CHF/6 dni; płatne na miejscu, cena może ulec zmianie)

UBEZPIECZENIE

Ubezpieczenie wyjazdowe

Każdy uczestnik wyjazdu zagranicznego organizowanego przez Zero Gravity jest ubezpieczany w WIENER TU S.A Vienna Insurance Group.

Ubezpieczenie obowiązuje w czasie pobytu poza granicami RP na wyjeździe i obejmuje:

W trakcie wyjazdów do Szwajcarii:

15 000 EUR KL (koszty leczenia) w tym zachorowanie na covid-19 z assistance
2 000 EUR NNW (następstwa nieszczęśliwych wypadków wraz z tabelą procentową norm uszczerbkowych w tym: skręcenia i zwichnięcia)
200 EUR BAGAŻ PODRÓŻNY (w tym 50 % sprzęt elektroniczny)
10 000 EUR KOSZTY RATOWNICTWA
 

W trakcie wyjazdów zimowych ubezpieczenie obejmuje amatorskie uprawianie sportów na okres ważności skipassu ( 6 dni jazdy na nartach i snowboardzie).

Istnieje również możliwość rozszerzenia ubezpieczenia o zwyżkę za choroby przewlekłe i nowotworowe. Prosimy o kontakt z biurem celem wyliczenia składki na adres mailowy: info@zerogravity.pl

W celu zapewnienie najlepszej ochrony podczas Twojego wyjazdu rekomendujemy wykupienie pakietu rozszerzającego ubezpieczenie podstawowe.

Szczegółowe dane odnośnie UBEZPIECZENIA oraz o dodatkowych, rekomendowanych pakietach znajdziesz TUTAJ.

Rozszerzenie obowiązuje w okresie ważności skipassu (6 dni). Poniżej znajdziecie zestawienie możliwości ubezpieczeń oferowanych przez Zero Gravity i WIENER TU S.A. (zakresy obowiązują tylko w przypadku wyjazdów w obszar Europy).

Ogólne Warunki Ubezpieczenia „Ubezpieczeni W Podróży” zatwierdzone uchwałą Zarządu WIENER TU S.A nr 131/21 z dnia 07.10.2021 roku r.

Ciekawe artykuły

Treść oferty oraz galeria zdjęć imprezy turystycznej HAPPY LAAX pochodzą od biura Zero Gravity, które jest organizatorem wyjazdu. Dzięki tej wyprawie można zwiedzić i poznać kulturę, tradycję oraz krajobraz takich krajów jak: Szwajcaria. Wycieczka obejmuje wyżywienie typu własne. Główna forma aktywności podczas tego wyjazdu to Narty & Snowboard, która pozwala na spędzenie wakacji w sposób aktywny. W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kontakt telefoniczny lub email. Gwarantujemy wiele wrażeń i wspaniałą przygodę.